Miresele anului 2005 (10)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

superrrrr
fain tare...imi place multsi nu am vazut prea multe
merci fain de poze ,m-ai ajutat mult
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Buna sunt o nou venita pe aici dar va urmaresc de anul trecut.
Si eu sunt o miresica anul acesta
Daca vrea cineva sa ma puna si pe mine pe listuta.
Voi spune DA pe 30 iulie 2005,la biserica "Domnita Balasa" iar restaurantul este Sky Gate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estera spune:

nushulica ma bucur ca ti-au placut. astept sa le vad pe ale tale

Estera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katie spune:

quote:
Originally posted by dianiana

fetele ati gasit cumva un site care sa iti dea desfasurat un necesar privind nunta; ma refer la o lista practic, cu tot tot in cel mai mic detaliu, ce ne trebuie pentru nunta...ma gandeam ca imi foloseste o lista ca asta ca sa mai bifez pe ea; daca nu imi fac eu una si o sa o trimit si voua; cineva a facut un site sau asa am citit aici; ce site? adresa???

dianiana



Fetelor, a mai aparut de curand un site cu informatii utile pentru nunta care se numeste [reclama]. Sper sa gasiti si acolo ce doriti sa stiti, mie mi s-a parut foarte interesant si nu reprezinta vreo agentie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

bun venit valeria printre noi
pupici si casa de piatra!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Mersic nushulica , stii de mult ma invart pe aici si va urmaresc dar nu prea am avut timp sa ma inregistrez asa ca m-am multumit doar cu trasul cu ochiul
Sunt cam buimacita de organizarea nuntii ca nu stiu la ce sa ma gandesc mai intai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by valeria72

Buna sunt o nou venita pe aici dar va urmaresc de anul trecut.
Si eu sunt o miresica anul acesta
Daca vrea cineva sa ma puna si pe mine pe listuta.
Voi spune DA pe 30 iulie 2005,la biserica "Domnita Balasa" iar restaurantul este Sky Gate



Bine ai venit pe .Ashteptam sa ne spui cum stai cu pregatirile shi poate nu mai dai shi noua idei.
pupici


http://community.webshots.com/user/roxy79ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

pai hai sa incep cu inceputul
in ianuarie am dat avans la "restaurant" Riviera, la muzicanti si la biserica si pe 2 martie am fost anuntati ca se rezilieaza contractul ca cica au fisuri in structura de rezistenta.
Asa ca am luat-o iar din punctul 0.
Am apelat la o agentie care organizeaza astfel de evenimente si in doua zile ne-au facut rost de restaurant dar la o alta data asa ca punct si de la capat . Cauta iar biserica fiinca la Gradina Icoanei unde am vrut initila nu se mai putea , muzicantii aveau ocupata ziua si pune-te pe alergat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

ce faceti miresicilor?
haideti sa va spun si eu in ce stadiu sunt cu pregatirile pt nunta mea si va rog sa apreciati atata timp cat ma ocup aproape singurica (poate nu sunt singura in aceasta situatie).Viitorul meu sot ma lasa sa ma ocup singura ca a zis ca lui ii place oricum tot ce hotarasc eu...bine ii zic si lui cam tot ce fac ...ok
deci am dat avans la muzica din ianuarie o sa am o formatie am rezervat biserica si am dat si avans acolo (o sa merg la biserica barboi din iasi) la restaurant e discutat deja si saptamana care vine mergem sa ne comandam verighetele.
zic eu ca stau bine pana in septembrie mai e timp doar
voi ce ziceti?
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Am si eu o intrebare pentru fetele care si-au luat bautura din duty-free: eu am auzit ca nu e voie sa cumparam decat o cantitate mica din fiecare (circa o sticla de persoana care merge sa cumpere) Spuneti-mi va rog si mie daca ati auzit si voi despre asa ceva pentru ca eu trebuie sa merg pana la frontiera sa ajung intr-un duty-free. Si as mai vrea sa stiu daca trebuie si carte verde la masina si asigurare medicala ca sa iesi pana la un duty-free din frontiera.
Va pup pe toate!

Ilinca

Mergi la inceput