Miresele anului 2005 (10)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by sisimop

Buna
Multumesc pentru primirea facuta.
Pana acum am rezolvat cu restaurantul (Restaurant Triumph ,biserica(Sf Nicolae )si muzica .O sa fie un dj recomandat de niste prietenii..sper sa fie ok ...
In rest am asteptat sa fie vremea mai frumoasa ca pe frigul care a fost nu prea am avut chef de umblat ....Rochitze dragutze am vazut doar la Nataly ...daca aveti vreo alta ideie unde pot gasi rochitze frumoase in Constanta astept sugestii



Rochite dragute in Cta: la Agnes Toma - eu sunt fan, de acolo am eu rochita si ce rochita frumoasa am - stiti deja refrenul meu. Alt loc cu rochite frumoase - un magazin micut pe Mihaileanu colt cu Cuza Voda, ca sa vezi o mostra intra pe pozele mele - Nunta Gabi - si rochita miresei e luata de acolo. Pupici si bafta la cautat! Spune-mi si mie unde vine biserica ta?

Pupici,
Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsa2004 spune:

Buna miresici

Din cate vad ati inaintat nu gluma.Eu nu am mai fost pe sait ca am avut niste probleme(de sanatate si multe altele) si nu am mai putut intra.
Bibyrox din cate vad nu mai sunt pe noua lista a mireselor 2005 Alecsa2004 pe 2 Iulie 2005 din Sibiu.Este posibil daca nu mai intri mult timp pe forum sa te stearga?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

[
Rochite dragute in Cta: la Agnes Toma - eu sunt fan, de acolo am eu rochita si ce rochita frumoasa am - stiti deja refrenul meu. Alt loc cu rochite frumoase - un magazin micut pe Mihaileanu colt cu Cuza Voda, ca sa vezi o mostra intra pe pozele mele - Nunta Gabi - si rochita miresei e luata de acolo. Pupici si bafta la cautat! Spune-mi si mie unde vine biserica ta?

Pupici,
Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner
[/quote]


Subscriu: Rochite superbe la Agnes Toam . Si eu tot de la ei am rochia de mireasa , si parca a fost croita pentru mine, si simpla, exact ce-mi doream....E super!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estera spune:

Dilaural eu zic ca mai bine cauti sa faci luna de miere in Egipt, decat in Turcia. Nu se compara. Iti spun din experienta. Am fost in Egipt. N-am sa uit toata viata vacanta aia. A fost ceva extraordinar! Vremea... super, n-am mai fost niciodata atat de bronzata. Am vizitat Valea Regilor, templul de la Karnak, si multe multe altele. A fost super! Singura chestie e ca acolo se da stingerea la 12 noaptea. Si nu prea ai ce sa faci. E bine sa-ti gasesti un hotel cu disco. Daca vrei mai multe amanunte sa-mi zici. Ti le dau cu placere.

Estera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

sunt fff enervata!!
de o saptamana astept oferta unei agentii, ale caror produse mi-au placut f mult, am fost la ei, am facut o lista cu produsele care mi le doresc, trebuia sa imi trimita oferta... si dupa atata timp s-au gasit si ei sa imi trimita o oferta generala, de genul invitatiile au preturi de peste 40.000, nu stiu ce chestie peste 100.000 etc.
chiar imi doream sa lucrez cu agentia asta, dar se pare ca...
in fine am vorbit din nou cu ei... astept sa vad ce se va intampla...
pana acum sunt nemultumita. nu va spun numele firmei, dar fiti sigura ca daca nici acum nu se intampla nimic, va voi anunta de cine a va feriti.

va pup

http://community.webshots.com/user/flafi1

"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estera spune:

Saracutza flafi.. lasa mami ca o sa fie bine pana la urma. Da, e cam stresanta toata cautarea asta... dar ce sa faci?

Estera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melc spune:

Buna [purple]Ce mai faceti? V-am citit mesajele la toate, ia spuneti-mi si mie stie cineva cam cum este la Hanul lu Manuc? Abia astept sa termin cu examenele la scoala ca sa ma pot ocupa de cate ceva cumparaturi( rochita, diadema, rochita de cununie etc). inca nu ma-m decis cum sa ma aranjez la par nici nu stiu ce sa-mi fac cred ca coc, voi ce va faceti( daca are cineva poze cu cocuri sau ceva mai special trimiteti-mi si mie va rog)
Despre rochie nu stiu inca daca sa o iau gata facuta sau sa mi-o fac pe comanda, voi ce ziceti?
Va pup pe toate miresicilor cu atatea idei[/purple]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Hello! e cineva din iasi pe aici sa ma ajute si pe mine?!as vrea sa-mi dati un sfat in legatura cu machiajul coafura ...unde sa merg ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sisimop spune:

Multumesc mult Ioana81 si Angeliquepentru informatie ..o sa le fac o vizita ..si eu imi doresc ceva simplu si elegant ...abia astept sa iti vad rochitza Angeligue poate ma inspir .
Biserica e chiar in spatele Catedralei ..e micutza dar are un preot excelent . Cel mai mult tin la ceremonia religioasa ,cred ca e cea mai importanta si speciala ....la civil oricum te baga pe banda rulanta de nu stii nici cand incepe ,nici cand se termina ...10 min si ...gata .Am fost acolo la o cununie si a fost cu adevarat ceva special ( a fost acum 4 ani si mi-am spus ca daca ma casatoresc acolo vreau si acolo fac )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:

agentiile dubleaza preturile, chiar nu stiti?
uite eu m-am hotarat sa caut si sa aleg totul singura (si cu iubi) nu din zgarcenie ci din ratiunea ca e totul in mana ta, controlezi, alegi, decizi si nu te lasi in seama lor si apoi...am mai auzit noi povesti ca nu sunt nici seriosi si ca baga niste preturi ...
de exemplu eu mi-am luat invitatiile de pe Lipsani si sunt 12500 lei; sunt super cochete si pe un site erau chiar 30000 lei. ce ziceti?
iar cameramanul la agentie era 450 E - cel mai mare pret pe care l-am auzit eu pana acum...da e artist si bla bla ...am vazut ce face un student pasionat de montaj film; traieste fiecare moment, nu face montaje pe banda. sa fim seriosi fetele, de unde atata comoditate; implicati-va singure !


dianiana

Mergi la inceput