Fete din Austria 14

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Caro....cum cine e elefanta 2...io...in viitor

Viktoria..pai si-asa lui ii plac astea mai "copate" asa ca....Bun..Avem Bianca, Carla....Phillip ce alegi mama??Spor la treaba voua la casuta si sa va mutati curand

Alina e cu galagie al ei..Bianca e bine..Alexandra disparuta..Primel cu pisica..cred ca a ramas la veterinar ...na care mai sunteti??

Adunareaaaaaaaaaaaaaaaa

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Fetelor, eu am stat toata ziua cu nasul in calculator. Nu, nu al meu, al meu merge struna Dar mi-a venit ieri sotiorul, dragutzul de el , cu un pc in brate si-mi zice :"ai de lucru". Caraia si haraia ca o bujie bestegita, abia isi starta matzele imbirligate. Acum cica merge ceva mai repejor...hmmm.
Sunt picata de somn acum, v-am pupat pe toate cele prezente si absente, mate, cotoi, soricei si elefantei
To be continued

Poze (23.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa22gandi81 spune:

Buna fetele!
Indradevar nu am mai scris,dar nici prea mult timp nu am,nu am timp nici sa-mi beau cafeaua,mereu pe fuga si cand vine seara atunci chiar ca sunt legata si de maini si de picioare-daca Alex adoarme trebuie sa dorm si eu ca seful mic e un mare "lump",(parca asa se scrie),si pe langa asta mai am si nopti albe ,se mai trezeste noaptea si mai fac ceva sport,km prin casa pana iar adoarme.Are 5 dintisori si cred ca mai vine unul-are 3 sus si doi jos si de cateva zile merge in "patru labute" si se catara de tot ce apuca sa stea in picioare si normal ca trebuie sa fiu mereu atenta,el ar cam vrea sa mearga,e o minune,ce mai!!Si de nervii mei nu va mai zic,lui i se pare distractiv,dar eu am inima cat un purice cand il vad ca o maimuta cum se catara peste tot,nu sta o secunda.
La noi a ploat ,a nins aproape o saptamana ,azi s earata soarele si sper sa vina caldurica ca m-am saturat de vremea asta nebuna.
Pupici si mai revin ,Alex e iar in actiune.

alexandra si bebe Alexander(06.07.2004)
http://de.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alexastan1981/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

alinahpai n ai chef de o plimbare la salzburg sa mi repari si mie calc.de la camping ca toata ziua are ceva,acu nu mai misca deloc,e mortsi asteptam continuarea(dar nu ca la filme peste vreun an)
viktoriastai linistita ca nu ma supar eu asha ushorsi chiar daca m as supara de ceva mi ar trece repedesi adica ce vrei sa spui ca intr o viata viitoare ma pot reincarna in pisica?n ar fi asa rau cred
babeeepai ce faci draga ai planuri de elefanteala?si bubu are probleme mari cu fetele, eh?
alexama gandeam ce faceai oare daca aveai gemeni (sau 3,4 etc.)ca vad ca alex cel mic e "tanar si nelinistit"?
fetelor dupa ce aud la voi chiar ca nu mi vine sa fac nici un bb ,mai bine numai cu ursuletzu meu
azi fusei la bai si s asa de obosita parc as fi facut cine stie ce
ma duc la toceala
pupicei

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa22gandi81 spune:

PASTE FERICIT SI HRISTOS A INVIAT!!!
Ce mai faceti, cum sarbatoriti Pastele?
Pupici


alexandra si bebe Alexander(06.07.2004)
http://de.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alexastan1981/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

Paste fericit !
am visat sau era deja deschisa partea a 15 a ca n o mai gasesc?
ma duc sa mai caut.
voi ce ati pregatit de pasti,eu nu am facut nica,pt.ca uitasem ca e pastele
pupicei

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Hristos a inviat!
Sper ca ati petrecut bine, noi sintem de dimineata pe drumuri: la ai mei, la nasi, la cumnatu-meu care a avut ziua de nastere....
Sintem rupti, asa ca mergem la nani. Bianca este inca cu nasul infundat, deja de o saptamina ne chinuim...., ce remedii mai cunoasteti? I-am dat Otrisal si Fentrinol, dar nu prea ajuta, mai ales seara si noaptea e jaleeeeee!
Era sigur deschisa si parte a 5-a, Babee o deschisese, habar nu am ce s-a intimplat!
Va pup si va doresc o seara placuta!

Flavia si Bianca

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/fersedif/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wabbit spune:

Dragelor fete din Austria,
Sunt o veche cititoare a forumului si insarcinata in 12 saptamini. Traiesc la Zagreb in Croatia si sunt in cautare febrila a unei clinici private care sa-mi inspire incredere si cele mai bune conditii pentru a naste. In Croatia sistemul de sanatate nu este inca foarte dezvoltat, si chiar si doctorita care imi urmareste sarcina mi-a recomandat cu caldura sa aleg una din clinicile din tarile vecine, Slovenia sau Austria. Mi-ar fi de mare ajutor daca vreuna dintre voi imi poate recomanda o clinica din Graz.

Mergi la inceput