Mamici din Arad...???(27)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana super! Cu cat a fost balansoaru?? E din ala ca si hinta sau de ala tip scaun?? Hai ca te-am lamurit


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

E tip scaun si are 3 pozitii.....e fain. 1800000 a fost!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Fetelor am baiat mare!! Se cere si la pisu la olita.
Azi am fost la baie si cand am iesit l-am gasit stand pe olita, imbracat bineinteles si mi-a zis ca face pisu. L-am dezbracat repede si in cateva secunde a facut. Mi-a mai spus o data ca face pisu, l-am pus din nou la olita si a facut in cateva secunde. Azi nu a facut deloc in scutec pana acum. la kk se cere demult, face in scutec numai daca e in patut(s-a trezit sau l-am pus la culcare) si nu sunt langa el sa imi spuna.
Sunt si eu de acord sa ne intalnim. Numai sa nu fie miercurea sau joia viitoare. Eu miercuri merg la Szeged, si nu o sa vad vreo doua zile, ca imi pune ceva picaturi pentru dilatarea pupilei.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Gabi,felicitari lui Tudor pt.pisu la olita .Sunteti mari de-acum!

Clau,pune o poza sa-ti vedem si noi culoarea la par. Felicitari si lui Raul pentru olita,nu il stresa prea tare ca mai are timp.

Eu sunt de acord sa ne intalnim la "Cuiubul Cocorilor".Am inteles ca ccc Cristina ajunge in 17 si vrea si ea sa vina la intalnire.
Deci,in saptamana 21-26 martie ar fi o.k.,dar nu pot sa stiu exact o zi,oricum nu-i tarziu sa ne hotaram saptamana viitoare.Cred ca ora cea mai potrivita e 18,30.Putem face rezervare si stim sigur ca avem loc ca e cam aglomerat pe-acolo in ultimul timp.
Mai vorbim!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Ceau.
Azi ANA-MARIA a fost foarte cumintesi se trezea numai pentru papicadar eu nu am reusit sa intru ca au fost socrii mei la mine in vizita.Draga de ea cred ca a fost obosita de doua zile nu dorame decit noaptea.
Bebelusii vostrii sunt draguti,inca nu ai stiu pe toti prea bine incet sper sa va retin mai bine sunt prea noua pe aici,de fapt cred ca ANA-MARIA este cea mai mica.
N u prea ma descurc aici nu stiu cum sa fac scrisul mai mare si colorat am tot incercat si degeaba nu imi iese nu stiu sa pun nici poze ca sa va arat si eu comoara mea.
Ma duc ca iar vrea sa plinga,mai vb.
CLAUDIA_MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

'Neata fetelor!In sfarsit am timp sa va scriu,am avut o saptamana grea mai ales ca a inceput si scoala.Chiar daca cu destul de multa intarziere Claudia va doresc in continuare multi multi ani fericiti impreuna sa va bucurati de Raul si tot binele din lume!Oricum in casnicie primii 10 ani sunt mai grei apoi te obisnuiesti(eu am trecut de 10 si culmea imi place tot mai mult)
Unde-i Anto?????
Alina M nu te uit cu cursurile.Cand veniti totusi pe la noi?Sau asteptati sa terminam un dormitor si baia?Astea sunt activitatile de acum.
Acum va las,va mai scriu eu deseara,pupici!!!!

Magda si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI CLAUDIU(AL LUI CLAU)!!!!!Revin mai tarziu ca acum e piticu in brate la mine si vrea si el sa tasteze!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

LA MULTI ANI CLAUDIU!"

Multa sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi.

P.S.Distractie placuta!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

OOO fetelor, va multumim mult de tot!!!
Daca am barbat mos, a schimbat prefixu
Ioana parca tu ma intrebai daca ne-am hotarat unde ii tiem ziua...da ne-am hotarat, mergem in oras, ca aici n-am fii putu sa ne manifestam in liniste si pace, tot cu grija lu Raul am fii fost, asa ca mergem la pizza, cu sora mea cumnatu si nasa...si a mai fost o problema, ma rog nu chiar problema, nu avea rost sa facem acasa, pentru ca luni incepe postu si noi de obicei il tin cap coada si ce faceam cu toate prajiturile si mancarurile, cine le manca de luni incolo??

Magda, spor la munca!!! S-a vazut ca ai avut o saptaman grea ca nu ai mai dat pe aici! SI zici ca primii 10 ani sunt mai grei...auuaaaleeeuuu cat mai avem



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

LA MULTI ANI CLAUDIU!!!

Magda si Bianca

Mergi la inceput