FIV (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauion spune:

Lachi, prezent, dar fara noutati momentan...
Acum invat despre sindromul antifosfolipidic si incerc sa gasesc un tratament naturist pentru ceva chistulete ce mi-au ramas dupa stimulare (ca sa fie tacamul complet).
La cate am aflat bantuind pe acest forum am inceput sa imi uimesc si rudele de profesie medic

Bafta multa fetelor care fac FIV in martie!
un pt. toate si in special pt. printesele care sunt pe drum (monica si anis sa le transmiteti va rog!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Multumesc din suflet fata frumoasa. Bafta la tratament si mergi sa faci analizele ptr sindrom oriunde numai la Fundeni nu ca acolo toate suferim de aceeasi boala.

Monica si bb la purtator
Esentele tari se tin in sticlute mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Ce fac fetele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MickeyD spune:

Teli

Eu fac FIV (de fapt ICSI) la Giulesti, cu Dr. Dracea si embriolog Dr. Cocei, cam in jur de 16-17 martie.
Am inceput si Menogon de vineri. Nu conteaza cand le faci atata vreme cat le faci la aceeasi ora. Eu Diphereline le fac la 10 seara (mi le fac singura) iar Menogon la 7 seara. Poti sa le faci si in acelasi timp fara probleme.
Tu cu ce doctor faci?
Mickey

d

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

La multi ani tuturor fetelor!!!
Mickey, mult noroc pe 16-17 martie! Sa-ti ajute Dumnezeu!!!

Io am primit cadou azi de 8 Martie o gripa zdravana.... cred ca aia care bantuie prin Bucuresti...spuneau la stiri ca-i epidemie...asa ca bine ca nu m-am apucat de fiv acum in martie, ca cred ca nu scap fara ceva medicamente, intentionez sa-mi fac si o tura de polidin.

Fetelor care s-au apucat le doresc mult mult noroc si aveti mare grija sa nu faceti gripa...cica luna martie e in floare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

La multi ani actualelor si viitoarelor mamici!Sa aveti parte de tot binele din lume!
Adelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Ce-i pe aici? Shomaj tehnic,.....ori ati iesit toate cu Ordonanta????
Pai nu se mai poate mai fetelor asha! Hai astazi treaca mearga....sa fiti nishte femei fericite, iubite si rasfatate .....dar de maine mai dati dragelor si voi un semn sa mai stie omul ca sunteti pe planeta asta!
va pup pe absolut toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

La multi ani fetelor!

O primavara plina de iubire, fericire, noroc si multe, multe bucurii si realizari !

pt voi!

Melania

Perseverenta genereaza succesul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

La multi ani tuturor fetelor minunate de aici.
Eu intru mai rar sa scriu dar printre picaturi mai citesc, cand am timp.
Acm sunt "gramada" pe materialele despre sindromul antifosfolipidic.
Vorba lui Luion - voi da lectii medicilor din familia noastra si nu numai. Pe medicul de familie l-am facut deja KO, dar ce folos?
Multa, multa bafta fetelor care fac acum FIV.
Va pup si va tin pumnii.
La multi multi ani fericiti mamicilor in devenire.


Luli si ... atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Luli pup fata frumoasa si curajoasa si nu capitula!
O sa fii si tu fericita si implinita intr-o zi! Ai sa vezi micuto!
LA MULTI ANI!

Mergi la inceput