Bebelusi de iulie-august 2004 (47)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Marcela ti-am dat PM.
Trebuie sa le vezi ca am facut acolo cateva poze care ar concura putin cu cele ale lui Alexandra.Stiu ca nu sunt chiar asa de reusite ca ale tale...dar eu m-am straduit.
Este vorba de ultimile din partea unde scrie foto.

Puteti vedea pozele in 2 locuri...unde scrie foto...sus in stanga si mai sunt unele sus in dreapta...

Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

Felicia!!!! Andreea e o frumoasa si o dulce si o scumpa, si pozeaza ca un fotomodel, ne-ati dat gata !

Ioana, l-am vazut si pe Bubu-Alexandru ...e tare scump si e un grasun, vezi ca la inceputul subiectului e o lista, sa va treceti si voi!

Irina, tinem pumnii sa luati casa de data asta, ia sa vezi tu ...o sa fie mai misto decat apartamentul mosului!

Alexia, multumim pentru ghiocei ...

Cori, sanatate multa la toti ...dar voi nu sinteti cuminti deloc, cum va trece o raceala o luati de la capat cu alta, ia vedeti ca venim la voi si va dam bataita! asteptam poze cu Eva, ca n-am mai vazut-o de mult tare!

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Mai, frumosi bebelusi! Abia acum am apucat sa mai vad si eu din pozele voastre...

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)
32 ani, zodia: gemeni
http://community.webshots.com/user/leelooga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Azi dimineata cand intru in sufragerie, vad verigheta lu'barbati-miu pe masa.Am ramas surprinsa ca el nu uita niciodata sa si-o puna pe deget dimineata.
I-am dat repede un mail...si stiti ce mi-a spus...? Ca a lasat-o special acasa...ca e martisorul lui pentru mine si azi sa mi-o pun in piept

Multumes mult de aprecieri....
In foto sa va uitati ca acolo sunt pozele la care m-a chinuit talentul

Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Felicia mie imi place cind sta in scaunul mare de la calculator! si cu fularel cu tot e betoon!
aici a iesit soarele asa ca am scos si noi nasul mai putin mucios afara! nu e foarte frig dar nici cald, oricum e bine ca ne-am aerisit un pic.
tre sa vi-l pirasc pe sosu' meu ca dupa ce m-am facut slaba ca o scoaba si frumoasa de nu mai pot mi-a pus gind rau....mi-au luat baietzii martisor o cutie de "mon cheri" cit casa si la prinz a mai venit si cu prajituri! pai se poate asa? ca io nu rezist.....si le maninc!!!! asa ca sa nu va mirati daca de saptamina viitoare sunt iar la dieta....
Cori, chiar, cam slab la capitolul pozici.....hai, sa va vedem!
Monique cum mai e funduletul lui Bobo? sa stii ca azi-noapte ma gindeam....(ca nu puteam dormi de durere de cap)....asta cu scaunele cu mincarica nedigerata si mirositoare seamana a enterocolita! ati fost la medic? sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

M-am delectat cu vizionare de "Andreute de Pako si Rain"!Sa va traiasca frumusetile de Printese! Sunt numai bune de pupat pe obrajorii aia bucalati!
Cele ce ati facut tratamente homeopate, spuneti-mi si mie, in prima faza de tratament se exacerbeaza simptomele bolii???? Ca asta ar fi picatura care mi-ar umple paharul...


Adema&Codrut
http://community.webshots.com/user/eoncioiuro
Povestea nasterii: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41021

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doamna Bibi spune:

Intai de toate Bogdan vrea sa ofere un martisor mamicilor si fetitelor de pe DC .

Roxana,sa stii ca joi merg la doctor sa vad ce are,sa-mi dea o trimitere pt. coprocultura si coproparazitologie,am niste dubii...

Azi l-am trecut la regim,orez si morcov,fara fructe si alte alimente.Nu stiu lapte cum sa-i dau?

Monica si bebe Bogdan (01.09.2004)
http://community.webshots.com/user/monicaotelea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maaria spune:

M-am uitat si eu la poze...si daca Deea a fost ieri campioana, azi Andreea a Feliciei e in top! (parerea mea...)
Ce, numai Vrabiutele sa aiba poze faine?

pupicei dulci la toti bebeii, noi urmarim din umbra:)

Maria si BB Luca (26.08.2004)
POZ(n)E

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Adema-din cate stiu eu nu se exacerbeaza simptomele. cel putin la mine nu a fost asa.
Ati citit Codul lui Da Vinci? Ca am vazut ca l-ati cerut pe mail. Cum vi s-a parut?

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze Raducu
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doamna Bibi spune:

Primavara visam cu ochii deschisi. Primavara redescoperim viata.
Primavara ne patrundem de vraja reinvierii. Si tot PRIMAVARA
invatam ca,dupa frig, vine caldura si dupa tristete, fericirea.

Asa sa fie!!!!


Monica si bebe Bogdan (01.09.2004)
http://community.webshots.com/user/monicaotelea

Mergi la inceput