Bebelusi de iulie-august 2004 (47)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

LA MULTI ANI!
si un MARTISOR virtual de la noi pentru toate fetele si mamicile

marcela si alexandra lia

pozele noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37669" target="_blank">cum s-a nascut alexandra lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

LA MULTI ANI, FETELOR!!...va doresc o zi de primvara minunata!

pentru Tudor si Codrut....sa fiti sanatosi si cumintei!

Hai ca am inceput ziua bine citindu-va si amuzadu-ma de ce ati scris unele din voi...

Ema m-ai amuzat cu baietelul tau...auzi"nu e rasa pura"..hahaha...
Anapharm, ce scumpa Raluca "monstrul mic"...am ras cand am citit...o adevarata luptatoare.
Corinai, sanatate la toti 4 .Data viitoare cand mai intri pe aici sa auzim ca sunteti bine.
Andreea(Banica), azi, acum la 12 cand se trezeste ii dau mango...iti spun cum l-a primit.

Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Andreea, cat de mult imi place de motzica ta Alexia...e asa scumpa...Multi pupici la ea


Fetelor am reactualizat sit-ul cu poze ...
Cand vreti sa va intoarceti apasati pe ochii mei(am mai zis io...)
Luati si priviti!



Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

acum am citit si eu din urma.
ce de intamplari de ieri si pana acuma
ioana - bine ai venit!
ana - sa-ti traiasca "luptatoarea"!
nicole - frumoase poze, noi n-am avut coraj sa iesim, ca alexandra e un pic mucioasa si a facut si niste mici bubite pe la gura. nimic grav, dar deocamdata stam prin casa.
andreea - multumiri pentru ghiocei. tare frumosi mai sunt, iar mesagerul un ingeras!!!


marcela si alexandra lia

pozele noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37669" target="_blank">cum s-a nascut alexandra lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Sa aveti o primavara frumoasa, cu multe bucurii!
Multumesc pentru dieta Atkins.
Nicole-e mortala moata in salopeta aia rosie pe zapada. Iar poza in care doarme in tarc...Ma apuca tristetea cand ma gandesc cat pierd mergand la munca. Din pacate aflu despre progresele lui Raducu de la bona.
Adema-eu am urmat tratamente homeopate si mi-a fost f bine. Cum ti-am mai scris, am mare incredere in ele.
Ioana -bine ai venit!!
In sfarsit am gasit apartament. Daca imi aproba banca creditul voi fi fericita posesoare. Azi ma duc cu actele la banca, asa ca sa-mi tineti pumnii.


Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze Raducu
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Felicia,iti multumesc,dar nici moatza ta nu-i mai prejos.Sa-i multumim lui Dumnezeu pentru miracolele acestea mici pe care ni le-a oferit.Iar incep sa vorbesc ca mama.

Andreea mami de ingeras Alexia Elena
http://community.webshots.com/user/andreeabanica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

La multi ani lui Tudor!
Pako-ce faina e perna pe care sta sprijinita bebelina!! Ca si fotomodelul de altfel.

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze Raducu
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

felicia - incerc sa vad pozele si de fiecare data ma intreaba daca vreau sa fac download si mai mult fac clickuri decat sa vad poze si m-am si ratacit printre ele

marcela si alexandra lia

pozele noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37669" target="_blank">cum s-a nascut alexandra lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Ina mult noroc la banca!Sa dea dumnezeu sa reusiti!Noi suntem tare linistiti dupa ce acum o luna am reusit sa cumparam unul.
Andreea, i-am dat mango dar putin de tot...in combinatie cu un mar si jumate de para.Cu toate ca a stat 4 zile in casa miezul mi s-a parut cam verde...la gust a fost ok.

Copila mea are boala pe o carte....o arunca, face o fata grava....ma duc o iau, vede ca nu o cert si rade cu o gura maaareeee....si circuitul continua.


Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:



buna si de la noi,sa aveti o primavara asa cum va doriti,iar martisoru nostru virtual este si unpt fiecare mamica si .

Naomi,incepand de ieri are si cel de al patrulea dintisor,motiv pt care e moftoroasa si nu prea putem dormi noapte.
Cu mancatu si-a mai revenit un pic;o mare avansare,cand vrea sa o iei in brate intinde bratele ca sa o iau,doamne e asa de scumpa.
Inca nu vrea sa mearga de busilea,in schimb ar vrea sa stea tot timpu in piciaore.
c-am atat,numai bine

Mergi la inceput