Miresele anului 2005 (9)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

LA MULTI ANI !!!


Astazi e 8 martie, e ziua noastra ! Azi ne aducem aminte ce bine e sa iubim si sa fim iubite, sa zambim si sa primim zambete, sa daruim si sa primim, sa fim alaturi de cei dragi si ei alaturi de noi... He, he, ... atunci cred ca este ziua noastra in FIECARE ZI !!!

Va pup si fiti vesele !!!!!

http://community.webshots.com/user/roxanadobrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

La multi ani! Sa fiti iubite!

Realizarile saptamanii trecute:
1. am vorbit cu cei de la restaurant sa punem la punct cateva detalii: cantitatea de bautura ce trebuie cumparata, felurile de bauturi, rontaieli, fructe etc
2. trebuie sa schimb culorile nuntii, in ton cu cele ale restaurantului, care are alb si rosu, sper sa gasesc invitatii, card masa, meniu etc...
Saptamana asta:
1. acum lucrez la site-ul nostru- pentru invitatii care au acces la net sa stie cum decurg lucrurile
2. azi ma intalnesc cu unii de la o agentie pt florile acelea dragute de pus in piept invitatilor


Va tin la curent!
Va pupa fata!

http://community.webshots.com/user/flafi1

"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

La multi ani miresicile frumoase! Fie ca acest an sa fie cel mai frumos din viata voastra.
realizarile mele:
- restaurant - absolut totul stabilit, meniu, bauturi
- dj, foto, cameraman - rezervati
- decoratiuni: baloane, artificii, flori - vorbit cu toti, ramane de stabilit mai tarziu mai multe detalii
- haine: el absolut totul, eu mai am de achizitionat doar pantofii, pana la sfarsitul lunii ii comand si pe acestia.
Mai am invitatiile si marturiile.
Mult succes tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:



La multi ani!!!

Ziua de 8 Martie este o minunata sarbatoare a feminitatii, tineretii, frumusetii, a dragostei si credintei.





http://community.webshots.com/user/zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

LA MULTI ANI! sa fiti iubite si fericite

Degetzel SI Lua : CASA DE PIATRA! sa va dea Dumnezeu numai bucurii si impliniri alaturi de alesii vostri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:


La Multi Ani noua, sa fim fericite si multumite, sa iubim si sa fim iubite, mereu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

HAI SA TRAIM MAI FETELOR!!!

Sa fim sanatoase si iubite!!! Sa avem parte de tot binele din lume...

Va pup



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreeaCristina spune:

La Multi Ani pentru toate doamnele si domnisoarele!!!!!!!!

Am citit tot ce ati vorbit voi ce pe aici si vroiam sa va spun ca noi la biserica preotul ne-a cerut 1.500.000 si "cit vrea nasul" deci oricum nu sint 6 milioane cum aud pe la voi, mi se pare foarte mult.

Povestea cu DJ sau formatia de la nunta la mine este foarte clara NU ESTE VORBA de zgircenie ci doar de faptul ca MIE NU-MI PLACE formatia la nunta si am si motive:
- experientele unor nunti trecute unde ma stricam de ris cind incepea formaita sa cinte
- sau lumea care se aseza cind incepea formatia sa cimte si se ridica la dans cind incepea dj-ul
- nu imi place interpretarea pe care o da un solist melodiilor originale.

Va pupicesc si va doresc o zi buna

PS: chiar daca discutiile pe tema asta s-au incheiat tineam sa preciez asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Eu zic ca tine de formatie....si de miri. eu de exemplu am fost la o nunta unde formatia era super dar avea interzis de la miri sa cante manele, mireasa statea numai pe la baie cu prietenele ei (nu am inteles nici acum ce tot faceau acolo), mirele statea cuminte la masa si prin urmare lumea nu prea iesea la dans. Pana cand s-a suparat formatia si a declarat tare ca ei nu mai tin cont de ceea ce le-au cerut mirii si canta ce vor ei pt ca s-au saturat sa se roage de oamenei sa se ridice de la masa....Si s-a incins un dans.....(fara miri in continuare.....
Eu am optat pt formatie si dj....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musca tzetze spune:

..............
......

..
.....
.......
.........
............

Sper sa va placa. Pt voi toate, de 8 Martie...

ps:vrabiuta f f frumos cadoul (pozele)

Mergi la inceput