Miresele anului 2005 (9)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simonitza spune:

Salutare frumoase miresici
Daca nu am mai scris nimik in ultimul timp asta nu inseamna ca nu v-am urmarit : felicitari viitoarelor mamici , sa aveti puiuti frumosi,sanatosi, sa va bucurati de ei si nu in ultimul rand tuturor femeilor le doresc sa fie iubite,apreciate, pretuite si sa aiba o primavara splendida, ca si sufletul lor.
Vreau sa impartasesc cu voi fericirea mea...
am reusit sa gasesc cel mai super cameraman si l-am rezervat (nu e cea mai potrivita exprimare, dar sunt sigura c-o sa treceti voi cu vederea)pentru nunta mea .Tipul e foarte tanar, e student la facultatea de film, specializarea imagine iar ceea ce am vazut ca iese din mana lui ne-a convins imediat ca el este ceea ce cautam(si credeti-ma,nu sunt prea usor de convins).Face totul cu suflet si pasiune iar rezultatul este de-a dreptul spectaculos .Sunt in
Am dat avansul si Dj-ului, Fabian...am gasit de asemenea si doi fotografi, profesionisti amandoi,a ramas sa ne decidem asupra unuia ...
Sunt gata si vereghetele (dupa gusturile noatre au iesit splendide) si ne-au costat si foarte putini bani, deoarece am avut aurul nostru. Vreau sa multumesc celui (celei) care m-a trecut pe listuta si sa rog sa mai completeze locatia: Casa Rustic si biserica: Sf Elefterie.
Multumesc mult si fetelor care mi-au trimis recomandari si cu ajutorul carora am reusit sa gasesc oameni dintre cei mai buni.

Va pup si va doresc petrecere frumoasa de ziua voastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Fetelor !!!! M-am maritat !!!!!!!!!! Abia astept sa va povestesc pentru ca am avut peripetii... am si poze ! O sa le pun mai tarziu pe site! Acum trebuie sa recuperez putin la servici, ca am lipsit 2 zile si s-a adunat un morman de treaba !!

Oricum, vroiam sa va spun ca sunt ffff fericita si ca este minunat !!!

Va pup pe toate !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

CASA DE PIATRA !!!! DEGETZEL[flo

http://community.webshots.com/user/ioananemes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Degetzel, casa de piatra si abia te asteptam cu vesti si cu poze. Se pare ca a iesit totul perfect dupa cat de fericita esti...

Pupici,
Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Degetzel, casa de piatra!!!!!!!!!!!!!

Abia astept sa ne spui detaliile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Multumesc pentru toate urarile voastre !!

E adevarat ca sunt foarte fericita, dar nu a iesit chiar totul perfect ... Am avut si peripetii, dar am spus ca nu las nimic sa-mi strice ziua.

Daca va spun ca abia vineri la ora 7 seara mi-am gasit pantofii pentru costumas ... iar costumul l-am luat de la casa de moda vineri la ora 8 ... ma credeti ? Apoi buchetul nu a iesit cum a vrut eu, asa ca am ramas fara si pentru ca vroiam sa am totusi floricele, am avut noroc ca mi-a adus surioara mea un super buchetel si am improvizat ... Apoi colac peste pupaza fotograful a ajuns la ceremonie cu 1 MINUT inainte de a incepe, iar cameramanul a ajuns atunci cand totul se terminase deja ... (mai multe detalii am dat la subiectul despre cameramani si fotografi) ! Si acestea au fost numai cateva din "intamplarile vesele" (cele mai importante), pentru ca au fost si mai multe, dar mai micute ...

Dar pentru ca a fost ziua in care m-am maritat, nu am vrut sa fiu suparata !!! Asta mai lipsea ... sa ies si prost in poze !!!

Am pus si cateva poze de la cununie in album, nu sunt cele facute de fototgraf, ci de o prietena care a avut la ea aparatul digital (pe cele de la fotograf le luam mai tarziu) :)

Va pup !!!

http://community.webshots.com/user/roxanadobrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Super frumoase pozele.Mi-au placut foarte mult .Atzi fost frumoshi.Costumashul tau a fost superb .Felicitari inca o data .
De abia ashtept shi eu momentul in care vom spune "Da" .
Pe 5 martie a avut nunta o prietena de-a mea.A fost superba nunta shi m-a facut sa fiu shi mai nerabdatoare .Oricum eram, dar acum parca stau pe ace.Shi mai sunt 6 luni,dar sper sa treaca repede .
pupici la toate miresicile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:

vrem detalii mai multe; cine ce a mai facut?!!

dianiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

felicitari degetzel!!! casa de piatra!
e super costumul! si ai fost foarte foarte frumoasa!


marcela si alexandra lia

pozele noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37669" target="_blank">cum s-a nascut alexandra lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

WoooW......Mi-a placut la nebunie costumasul tau Degetzel... unde ti l-ai facut?
Imi pare rau sa aud ca ati avut probleme cu cameramanul si cu fotograful......Dar ma bucur ca nu ati pus la suflet si v-ati pastrat buna dispozitie...
Va doresc CASA DE PIATRA si sa aveti parte de tot binele din lume!!!
Te mai asteptam cu povesti noi si...bineinteles...cu poze... multe multe poze



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput