tintura de branca ursului

tintura de branca ursului | Autor: andrruzza

Link direct la acest mesaj

Citind mesajul Mariei despre branca ursului, ieri la plafar am vreut sa-mi cumpar ceai, dar nu avea decat tinctura.
Va scriu din prospect, indicatiile care ne intereseaza pe noi.

Indicatii:
-impotenta hormonala si vasculara, sterilitate masculina.Stimuleaza secretia gonadelor, dilata vasele din zona genitala, creste nr.spermatozoizilor si le imbunatateste motilitatea.

-adjuvant boli venerice(gonoree, sifilis, chlamydia), anexita, metroanexita.

-amenoree, sterilitate feminina. Stimuleaza activitatea ovarelor, favorizeaza relaxarea musculaturii vaginale si uterine.

Eu deja mi-am cumparat, costa doar 22 mii si daca are actiunile astea...tre' sa cumpar patutz pt ...:))

Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns R.R. spune:

Andru, te rog din tot sufletul sa-mi spui de la ce Plafar ai cumparat tinctura, eu am cautat si nu am gasit, te rog.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

RR,
in militari, la statia de metrou Armata poporului, chiar langa gura de metrou, cea de la pasajul lujeru.
daca stai departe, iti cumpar eu si ne intalnim undeva ...eu lucrez in zona garii de nord.

Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ncristina spune:

Scuze ca ma bag fara legatura cu subiectul. Andruzza stai in Militari? Sui eu! Poate ne vedem!
Te pup
Cristina

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

cristina,
ok!! tu in ce zona stai? eu stau aproape de lujerul, pe traseul lu' 41

Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ncristina spune:

Stau pe langa Sherrif's. Eu ies de la serviciu pe la 6.15. In jur de 7 ajung in Militari. Poate ne vedem intr-o seara la Sherrif's sa bem un capuccino. Ce zici?
Cristina

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

ok, vorbim!

Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

quote:
Initial creeata de andrruzza

Citind mesajul Mariei despre branca ursului, ieri la plafar am vreut sa-mi cumpar ceai, dar nu avea decat tinctura.
Va scriu din prospect, indicatiile care ne intereseaza pe noi.

Indicatii:
-impotenta hormonala si vasculara, sterilitate masculina.Stimuleaza secretia gonadelor, dilata vasele din zona genitala, creste nr.spermatozoizilor si le imbunatateste motilitatea.

-adjuvant boli venerice(gonoree, sifilis, chlamydia), anexita, metroanexita.

-amenoree, sterilitate feminina. Stimuleaza activitatea ovarelor, favorizeaza relaxarea musculaturii vaginale si uterine.

Eu deja mi-am cumparat, costa doar 22 mii si daca are actiunile astea...tre' sa cumpar patutz pt ...:))


E super,o sa-mi iau si eu sa vad ca poate se intampla si-i dau si lui daca o sa vrea peste atatea tratamente !


Te pup,
Gabi.
Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Gabi,
ai grija cu tinctura asta de branca ursului ca scade tensiunea, o sa citesti asta si in prospect.
tu stii cumva cate picaturi se administreaza a tinctura de telina si de cate ori pe zi?

Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

quote:
Originally posted by andrruzza

Gabi,
ai grija cu tinctura asta de branca ursului ca scade tensiunea, o sa citesti asta si in prospect.
tu stii cumva cate picaturi se administreaza a tinctura de telina si de cate ori pe zi?

Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"




Eu ii dau tinctura de telina sotului meu de 3 ori pe zi cate 15 pic cand nu am pastile de telina care-i dau 3/zi.


Te pup,
gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Mai, fetelor,

voua va place gustul tincturii de branca ursului???

Mie, nu shtiu, asha o senzatzie de "confort" imi produce, ca abia ma abtzin sa nu sar pe geam!!!...Ash sari eu, dar stau la parter shi n-ash reushi decat sa ma fac de "mirul lumii"!

*Sanatate maxima tuturor shi pupici dulcici *

Mergi la inceput