Aripi de inger... deschise spre cer!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Doris, dupa ce ti-am citit povestea, am plins cred ca jumatate de ora! Mi-am revazut in ea calvarul prin care am trecut in ultimi 8 ani. Dumnezeu insa ne-a binecuvintat in cele din urma cu cea mai frumoasa fetita din lume. Sa ne bucuram de minunile noastre si sa savuram fiecare clipa alaturi de fetitele noastre!

Flavia si Bianca

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/fersedif/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Draga Flafo,
Sa-ti traiasca minunea de fetita, Bianca si sa nu uiti sa multumesti in fiecare zi lui D-zeu pentru acest dar...sa va traiasca si sa fie sanatoasa!
Nu-i asa ca suntem un exemplu pentru fetele care isi doresc un copil, si se chinuie cu tratamente?
Hai sa le incurajam, caci pana la urma se poate...
Cu eforturi supraomenesti si credinta in D-zeu totul se rezolva...


Doris si printesa mea, Ines

doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bilidoi,

Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si crede-ma ca au trecut doi ani si 8 luni, de cand am nascut-o pe Ines, si inca ma mai gandesc la fetita de la orfelinat, la Andrada.
Nu vreau sa par o eroina, aceasta e doar povestea mea, reala, pe care am trait-o cu bucurii si tristeti, prin care am trecut cu deznadejde si speranta si la sfarsitul careia am trait cea mai frumoasa si unica clipa : clipa fericirii supreme!
Considera-te prietena mea, si vorbim pe PM.

Te salut,

Doris si printesa mea, Ines

doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Ma bucur mult pentru acest final fericit al unei perioade dificile din viata voastra.
Numai dorinta acerba de a devenii mamica si ajutorul lui Dumnezeu, v-au facut sa ajungeti sa va impliniti visul.
Am rasfoit putin albumul tau, fetita e tare draguta, rasplata "cerului" pentru toata suferinta de pana atunci.
Sa va bucurati in continuare de acest copilas,sa fiti sanatosi si sa multumiti Lui Dumnezeu pentru tot ce vi-a dat.
Acum puteti spune ca sunteti o familie fericita!
Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Multumesc pentru urari, Doris! Vreau sa-ti spun ca nu vei putea uita niciodata cele traite in acesti ani, si nicidecum pe micuta Andrada! Nici eu nu am sa-i pot uita pe baieteii mei, care au fost chemati la Dumnezeu imediat dupa nastere. Timpul ne va faca doar ca amintire sa nu mai fie atit de dureroasa.....insa de uitat.....nicidecum.

Flavia si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Adi 2003,

Iti multumesc pentru cuvintele frumoase!



Doris si printesa mea, Ines

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Doris mi-au dat lacrimile...
Sa-ti traiasca ingerasul ! Abia astept sa va cunosc




hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

n-am cuvinte, plang ca o proasta.
Frumoasa e putin spus.
sa va traiasca printesa si sa aveti parte numai de bucurii si fericire de pe urma ei.


Gio,Clau & bebe
gio si bb 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

M-a impresionat povestea, va doresc multa sanatate si bucurii alaturi de printesa mica si poate mai aveti curaj sa ii faceti si o surioara sau fratzior, DUmnezeu are mare grija de noi, mereu cand nerugam si ii multumim.
Numai bine si sa fitzi fericitzi!



Denisa
9+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Multumesc, Giova, Albi, Denisam...
Uite cum a trecut timpul, miercuri, in 29 iunie, implinim 3 ani...

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput