Aripi de inger... deschise spre cer!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

Felicitari pentru copilul mult dor+it!Sa va umple inimile de caldura si liniste.
Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

Nu mai vad nimic deatita plins!! pina si Dori care se uita la mine incepe imediat sa plinga.
BRAVO TIE!!!!si eu cred ca d-zeu e mare si ai sa vezi in curind alte doua liniute la testare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Doris, povestea ta ma impresionat pana la lacrimi. Doamne, cat ai suferit! Bine ca totul a trecut, iar acum ai o comoara la casa! Ines e o frumoasa. Sa va traiasca si sa va bucurati de ea!
Multi din partea noastra!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si (12 sapt.)

pozicile noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">O poveste de suflet

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Tare m-a impresionat povestea ta!
Sa-ti traiasca fetita! Multa sanatate!

_Ella, Emma & din burtica

http://community.webshots.com/album/137335800njwMrx
http://www.emmaandreea.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Va multumesc tuturor,pentru amabilitatea de care dati dovada si sunt sigura ca fiecare dintre voi are o poveste de spus.
Cea mai mare fericire a mea este faptul ca mi-ati raspuns si cea mai mare bucurie este ca mi-am putut elibera sufletul in fata unor prietene adevarate...
Va multumesc din inima!

doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Papadia spune:

Doris am citit povestea ta si ma impresionat ffff.mult.Ai avut o vointa de fier si ma bucur ca suferinta ti-a fost rasplatita.Daca nu ai trecut prin asa ceva nu ai cum sa sti ce inseamna suferinta.D-zeu sa va dea numai bucurii si sa va bucurati de ingerasul vostru ca intradevar ati fost binecuvintati cu un inger.

moldovan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Papadia,si tu ai niste baieti foarte frumosi !
Sa-ti traiasca si sa fie sanatosi!

doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Papadia spune:

Doris iti multumesc ptr urare.Sa sti ca ma uit la ei si vad cum cresc linistiti si fara griji si nu pot sa nu ma gindesc la ziua de miine.Dar d-zeu are grija de ei.Sa cresteti mari, frumoase si sanatoase.

moldovan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Hai sa recunoastem, ca ei ne lumineaza viata, pentru ei traim si ar trebui sa multumim lui D-zeu in fiecare zi!

doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bidiloi spune:

Doris- nu mi-a venit sa cred ca tu ai trecut prin atitea momente grele!Cind mi-ai trimis pozele cu fetita ta chiar am admirat-o ce reusita este-frumoasa! Ma bucur ptr. tine si sotul tau din toata inima si va doresc ca fetita voastra sa va lumineze viata si de acum incolo.Te admir ptr felul in care ai luptat si ma bucur ca D-zeu ti-a trimis in dar un ingeras! Sa fiti sanatosi si numai bine va doresc Sper sa mai tinem legatura ,mi-ar face placere.

Mergi la inceput