Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Andreea, stai foarte aproape de Paxela. Si ea va avea tot o fetita este inscrisa la mamicile de martie-aprilie si este tot asa tinerica precum esti tu.
Ioanaaaaa_du, pai se poate ai deschis subiectul asta si ai dezertat?

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Buna, mamicilor si viitoarelor! Eu stau pe la Morarilor, aproape de biserica. Nu sta nimeni pe langa mine?

Va !


Andreea lui Andreiut Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea20 spune:

Otilia, stiu ca stau foarte aproape de Paxela, suntem colege la mamici de martie-aprilie....abia astept sa ne plimbam fetele impreuna

Andreea 33 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Pai, bine, fetelor, asa va laudati? V-am gasit abia pe la pagina 8. Chiar nu sunt mamici din acest cartier pe forum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

wow nu mi-a venit sa cred cand am vazut iar subiectul pe primele pagini.

otilia merci mult de urari. noi suntem bine, pe 16 implinim o lunisoara... ce trece timpul. laptic am dar bebelina mea nu prea se satura, cred ca nu trage ea suficient in timpul alocat suptului si ziua ii mai dau si completare. noaptea ma mai mulg si se satura din ceea ce scot. acum experimentam perioada cu colicii...uffff, mise rupe sufletul cand o vad cum se screme...

voi ce mai faceti? vad ca vor mai veni pe lume cat de curand 2 fetite. hehe la vara o sa facem furori in parcul 23.

Marina mami de Emma Ioana(16.01.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Marina, La multi ani pentru fetita ta Emma Ioana! Sa-ti traiasca si sa va bucurati de ea. Maine implineste o luna, dar nu stiu daca deschid calc., asa ca profit acum. Puiul meu a implinit deja 8 luni si este un nebunatic dulce de tot, s-a ridicat in picioare pe marginea canapelei iar acum se agata de tot ce poate ca sa se ridice si sa stea in picioare. Rade tot timpul si s-ar juca cu mine cat cuprinde. Cat despre subiect, ce sa spun, cred ca trebuie sa gasesc alt club, ca asta....ma zbat degeaba. N-am intalnit pe nimeni, n-am primit nici un raspuns. Plec ca mi sa arde mancarea pe foc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Andruska merci mult.

si tie sa-ti traiasca voinicul. cred ca e un dulce. daca s-a ridicat in picioruse pana la 1 an o sa mearga singurel. sa vezi acum alergatura pe tine...chiar ca o sa ai toate sansele sa ti se arda mancarea

Marina mami de Emma Ioana(16.01.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbi spune:

buna fetelor!
sunt din iasi si saptamana viitoare vin in bucuresti.
stie cineva un magazin de mobila second in militari sau in alt cartier?
va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Ce faceti, mamici cu bebici de Pantelimon? Chiar nu vreti sa colaboram? De cate ori deschid calc. caut in primul rand acest subiect si sunt tare suparata ca il gasesc tocmai pe la pagina 7-8 sau chiar mai departe. Sunt tare suparata din cauza asta.

Ieri am implinit frumoasa varsta de 33 ani, asa ca am sarbatorit, dar azi suntem singurei acasa, Andreiut si cu mine, avem mai mult timp liber. doarme, iar eu tusti la calc. sa mai transmit o veste despre noi. Puiul meu e bine, face nazdravanii si rade tot timpul. Ne jucam, cantam, mai nou, de vreo 2 sapt. a inceput sa ma strige mama, ce mai, e un dulce. Ma topesc dupa el.

Pupici!!!



Andreea lui Andreiut - Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oncicu spune:

andruskandu la multi ani pt 24 sa fii sanatoasa si sa-ti traiasca puiul Andrei.

Eu ies prin Morarilor cam de 2 ori pe sapt cand vin la mama, poate ne vedem pe acolo candva sau poate chiar ne cunoastem din vedere.

Acum stau la Diham si iesim pe stadion sau prin IOR

Pupici


Mergi la inceput