Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Vai, vai, vai!!! Acum a ajuns tocmai pe pagina 12, cu greu l-am gasit. Pai ce faceti fetelor mamicilor din Pantelimon?



Treziti-va!!!

TREZITI-VA!!!!!

UN AN NOU CU TOT CE VA DORITI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Andruskandu eu nu am mai intrat de multisor, ad cam de o luna, pe aici. nu prea are succes subiectul si daca nu-l gasesc pe primele 3 pagini nu-l mai caut. am scris pe pag 11 ca stau pe electroaparataj, deci mie imi este aproape parcul de la stadion. acolo o sa-mi plimb bebelina care mai are putintel si va veni pe lume.
sa-ti traiasca si tie baietelul.

UN AN NOU CU BUCURII tuturor

Marina 36+ sau mai mult Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Vad si eu ca nu are deloc cautare acest subiect. Asta e. Cine stie, poate de acum incolo......Noi am fost amandoi un pic bolnaviori asa ca nu am mai deschis calculatorul.


Pupici

Andreea si Andreiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Ce faceti?




Andrei a implinit azi 7 luni!








Andreealui Andreide 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Un an cat mai bun, sa fiti sanatoase, norocoase si sa avetzi multe impliniri!
Felicitari marinar, sa fie sanatoasa si mancacioasa micuta Emma Ioana, sa aibe o viatza frumoasa si sa va aduca multe bucurii. Iar tie Marina iti urez refacere usoara, mult laptic sa va lumineze fetitza viatza.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by andruskandu

Ce faceti?




Andrei a implinit azi 7 luni!

Andreealui Andreide 7 luni



ANDREI... LA MULTE LUNISOARE INAINTE SI LA MULTI ANI!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Mai fetelor... pai eu acum mi-am dat seama ca nu mai mai stau in Pantelimon ... de pe 28 dec 06 m-am mutat... la Salajan... sunt pe aproape , dar nu in Pantelimon... Dar nu va pot explica reactia mea cd am vazut subiectul acesta... "eu nu mai stau in Pantelimon!!"
Adevarul e ca nu am avut inca timp sa ma obisnuiesc cu ideea...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

He, he Felis, pai si eu nu mai stau in Pantelimon decat cateva saptamani pe an , dar chiar ieri am completat un formular pentru gradinita si adresa mea stabila este in Pantelimon si asa cred ca va mai ramane multa vreme.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Ce mai fac mamicile din Pantelimon (sau din alta parte)? Ce mai fac nou copilasii vostri? Andrei a inceput sa se ridice singur pe marginea canapelei si sa mearga tinandu-se de ea. De-a busilea a luat-o de la 6 luni, asa ca acum e veteran.


Va pe toate cu copilasii vostri nazdravani!



Andreea lui Andreiut Puiut


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea20 spune:

Buna fetelor...
Si eu stau in pantelimon....mai exact pe b-dul Chisinau, vis-a-vis de Miramar....si am invatat in scoala 58
....ce sa mai zic....eu am 20 de ani si astept cu nerabdare sa vina fetita pe lume.
Ma bucur ca suntem atat de multe mamici din zona asta...sper sa ne plimbam bebeii impreuna

Andreea 33 sapt

Mergi la inceput