Rochia de mireasa (5)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Cristina,rochitzele le poti lua din SUA,Franta,Anglia.......
Le-am pus pentru a le ajuta pe suratele mele,miresicile de anul acesta,sa-si aleaga un model,sa aiba idee de materiale...De asemenea,am pus modele de aranjamente florale,de decor pt. restaurant,de torturi...Cred ca fetelor le-a placut totusi,nu?SAU MA INSEL...???Eu zic totusi ca ajuta...Pe mine una m-au ajutat,sa-mi organizez nunta,mi-a dat idei,pt. a iesi totusi din monotonie,din rutina,sa apara ceva nou totusi..NU?????
Pupici la miresici!!!

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Imi cer scuze pentru folosirea repetitiva a cuvantului "totusi" ,dar m-a iritat putin mesajul Cristinei......Mi s-a parut mie,sau ai fost unpiculetz rautacioasa...?Daca gresesc imi cer scuze anticipat!!

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

De ce ti-am parut rautacioasa?
Eu chiar imi caut rochie de mireasa. Chiar daca sunt mamica!
Si mi-au placut vreo doua dintre rochii. Credeam c-o rezolv mai usor. Dar...asa ca idee, doar...nu stiu unde sa imi fac rochita.

Si scuze si eu, desi nu stiu ce-am facut

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Cristina,fetitza ta e superba,ador bb-ii!!!
Cat despre rochitze,imi pare sincer rau,dar asa mi s-a parut...
Sunt si eu mai...cateodata....

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Multumesc! Ti-am vazut si eu fata! Pai, ai avea cu ce sa te lauzi. E un ingeras. Si tu esti tare frumoasa. Iar, in legatura cu temperamentul, esti olteanca, nu? Eu dupa mama sunt ardeleanca si dupa tata, tataroaica, desi nu se vede prea mult din pacate, asa ca ...nu stiu cum sunt.
Oricum , ne-am imprietenit!!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefana spune:

Eu m-am hotarat sa-mi vand rochita de mireasa, desi mi-e tare draga (a fost dragoste la prima vedere ), pentru ca nu am unde sa o depozitez si mi-ar fi si mila de ea sa o vad peste cativa ani galbena si invechita. Asa, pastrez o amintire frumoasa, ca tare bine am mai aratat in ea.
O puteti vedea in pozele mele de mai jos, iar daca este cineva interesat, astept un mesaj pe PM.

http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=viewall&albumID=252449314

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Stefana,nu putem vedea rochita ta pt. ca ai dar gresit link-ul...

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupezica spune:

Fetelor, despre rochita care-mi place mie nu aveti nici-o parere?
rochita e de la Christian Philippe, din colectia Nuage, modelul se numeste Flamme.

Va rog, pareri....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

quote:
Originally posted by pupezica

Fetelor, despre rochita care-mi place mie nu aveti nici-o parere?
rochita e de la Christian Philippe, din colectia Nuage, modelul se numeste Flamme.

Va rog, pareri....





Rochitza e superba... Ai vazut-o si in realitate, ai probat-o? Cum arata? E grea?



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Eu mi-am gasit modelul de rochita intr-o revista din Anglia. Se numeste "You&Your Wedding" si este ian-febr 2005. Acum problema este sa poata cineva sa mi-o faca la fel. Adica o casa de moda ceva.

Mergi la inceput