Miresele anului 2005 (7)

Miresele anului 2005 (7) | Autor: Catalin

Link direct la acest mesaj

MIRESELE 2005
Februarie
05.02 Andrei (frate Ankalaura) C-ta
Martie 1 miresica
05.03 Lua
Mai 3 miresici
14.05 Kmi26 YDa Club
21.05 Zam
28.05 Degetzel Crowne Plaza, Restaurantul Primavera
Iunie 17 miresici
04.06 Moiraine7 Hotel Caro
04,11.06 Lory04
04.06 Miezure Casa Armatei, Bucuresti
05.06 Roxygeo Rest.Polo (Floreasca);Biserica Domnita Balasa
11.06 Toma_lly Hotel Caro Bucuresti
11.06 Lavinia (prietena Ankalaura) Colonade
11.06 Kopilash Rest.Herastrau
11.06 Acina Rest.Herastrau
11.06 Before-after Restaurant Perla
12.06 Ioana Pisi Restaurant Aro Palace, Brasov.
18.06 Alexia28 Rest.Terasa Doamnei; Biserica Stavropoleus
18.06 Oanamadalina Biserica Elefterie
25.06 Alexuta81 Club Residence, Biserica Visarion
25.06 A_N_N_E
25.06 Pufishor Rest.Caraffa Iasi
25.06; 16.07 Leyla Clubul Diplomatilor (25.06); Tuzla (16.07)
26.06 Zozela
Iulie 15 miresici
02.07 Pupezica "Polo Club" Bucuresti
02.07 Alecsia Bacau
02.07 Andreea c Yda Club
02.07 Luminita100 Rest.Johan Strauss
02.07 Alecsa2004 Sibiu
09.07 Alehiam Rest.Cocosu' Rosu, Biserica din Politehnica
09.07 Ancasoare Rest."La provence"
16.07 Bibyrox Rest."Pizza&Pasta" Bucuresti
16.07 Ellamiss Bucuresti
16.07 Misi Restaurantul Picadilly Bucuresti
17.07 Olguttza Casa Universitarilor
23.07 Oana-Paula
30.07 Ioana07
30.07 Vmariejeane "Polo Club" Bucuresti
30.07 Blanca000(Nasa) Student Club
30.07 Codita Rest.Balbeck; Biserica Sf. Nicolae
August 6 miresici
20.08 Flafi Casa Alba Baneasa
20.08 Musca tzetze
20.08 Katle
20.08 R.Cata Buzau
20.08 Floricika Yacht Club; Man.Casin
20.08 Pisoi_turbat- Cununia civila; 24.06.2006 - Miresica
27.08 Creatza Mc'Monis Bucuresti
Septembrie 6 miresici
04.09 Niccostea
10.09 Pisu_miau Bis.Sf.Elefterie; Rest."A.Ro Club"
10.09 Roxy79ro Rest.Flora, Mamaia
10.09 Blonda Rest.Pizza&Pasta, Bucuresti
24.09 Ianuta Club A.Ro.
25.09 Deeapui Craiova
Octombrie 2 miresici
01.10 Lucia-Mihaela Rest."Taverna Romaneasca", Buc.
22.10 Anangel_lexi





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40693" target="_blank">Miresele anului 2005 (6)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37458" target="_blank">Miresele anului 2005 (5)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35830" target="_blank">Miresele anului 2005 (4)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=34278" target="_blank">Miresele anului 2005 (3)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=33143" target="_blank">Miresele anului 2005 (2)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32407" target="_blank">Miresele anului 2005 (1)


Va rog sa semnalati eventualele modificari ale listei mireselor prin mesaj privat sau mail catre Bibyrox.


Sa fiti fericite!

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miezure spune:

Bine ai venit Alecsa!
Da' stiu ca ai aranjat cam tot ce trebuia aranjat pt. nunta, deocamdata.
Mai raman hainele, bautura, muzica, decorurile...
Nasi ai?
Stai bine de tot, oricum. Eu fac nunta in iunie si inca nu am vorbit la biserica.


miez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Bun venit Alecsa2004!
Parerea mea ca acum ar trebui sa incepi sa cauti fotograf+cameraman+Dj.

Mult succes!



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsa2004 spune:

Mersi mult de tot miezure si ioana07 pt raspus.

miezure sa sti ca am uitat sa va spun ca am 2 perechi de nasi si sunt foarte multumita de ei.Prima si cea mai importanta pereche de nasi pt mine sunt niste prieten foarte buni cu care ne cautam des si cu care se poate vorbi orice si se poate distra pe cinste.Iar a doua pereche sunt una dintre fiicele nasilor de botez a prietenului meu iar ei sunt din Cluj si ii cunosc de 1 an si ceva asa ca nu pot spune inca ca sunt la fel de super ca ceilalti pt ca nu avem cum sa ne cautam asa des.Cat despre decorare inca nu e ceva sigur dar am vorbit cu niste prieteni care lucreaza la o firma ce se ocupa cu asa ceva si s-ar putea sa ne ajute asta mai ramane de vazut.
De restul mai este de vorbit.Iti urez si tie mult succes si sa fii fericita.
ioana cat despre muzica sa sti ca am un prieten care are formatie si mi-a promis ca va canta si la nunta mea iar muzica mecanica tot asa vine un prieten bun cu tot ce trebuie pt o nunta.Mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi26 spune:

Dragele mele,

Din pacate in ultimele zile nu am ami reusit sa vizitez DC-ul. Oricum pregatirile pentru nunta nu au progresat deloc (ne-a "ajutat" foarte multe vremea). Asa ca am ramas doar cu rezervarea restaurantului facuta.

Vad ca vorbeati de targul de la Marriot. Pentru mine una este prea tarziu plasat ca sa ma mai ajute cu ceva ... spre deosebire de cel de la Sofitel. Chiar vroiam sa va intreb ... stiti vreuna dintre voi cam cat de accesibile sunt produsele si serviciile prezentate in cadrul lui??? Noi dpdv financiar nu stam extraordinar asa ca nu vreau sa pierd timpul degeaba. Ca sa nu mai zic ca fiind foarte "pofticioasa" nu ma voi putea abtine si nu vreau sa fac gauri in buget.

As vrea sa va rog daca puteti pe cele care stiu si vor sa ma ajute si pe mine cu ceva. Am inceput sa caut DJ, cameraman si fotograf si mi-ar prinde bine recomandarile voastre. Le astept pe PM (ca sa evitam reclama). Mersi anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miezure spune:

Neatza fetelor!
Alecsa ce fel de muzica o sa cante formatia amicului tau la nunta?
Obisnuieste sa cante la nunti? Daca da si daca e muzica frumoasa nu mi-l recomanzi si mie pe PM?
Ca vreau si eu formatie si ce-am gasit pana acum nu ma prea multumeste.

miez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

buna dimineatza!!!
saptamana viitoare trebuie sa ma duc si eu la biserica sa fac rezervarea. toti spun ca e cam devreme, dar vreau sa ma asigur ca gasesc ora care-o vreau eu.
in rest..nimic nou..urmeaza verighetele la sfarsitul lunii(cand vine tanti bijutiera din concediu )ne mai auzim.
pupici la miresici
P.S. trebuie sa ne hotaram cu intalnirea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

salutare fetele!
vreau si io la intalnirea de la Marriot, da' aceeasi problema , cu munca.... aveti idee pana la ce ora e deschis? io n-am mai fost in alti ani si n-am habar... si io crez ca e mai bine sa ne vedem noi intre noi, ca fetele...
da' macar cu invitatiile tre sa rezolv pana atunci, e tarziu sa astept targul... numa ca alea de le vaz pe net nu-mi prea plac, si in oras n-ajung inainte de 7 si nu prind deschis la pravalii...


pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Deeapui,tu la ce Biserica vrei sa te casatoresti?????????

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codita spune:

Nu e devreme pt. programarea la biserica, daca vrei una anume .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

zozela, eu ma casatoresc la Sf.Treime(e aia de vis-a-vis de Balcescu, in parculetzul de la Mercur). imi place si ca e parculetzul aproape, si vor iesi poze frumoase, si fiindca e aproape de restaurant.in plus, il cunosc si pe preot.(preotul David).

Mergi la inceput