Bebelusi de sept-oct 2004 (17)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

danina hai ca sunt dusa eu am crezut ca scaunul ala alb e nou, pe urma am vazut ultima poza si ala de fapt e cel nou. eu intrebasem de cel alb..


Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bozo spune:

Mada, sanatate bunicului si mamei tale!!

http://photos.yahoo.com/turcanlaura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

no bine mai...sa intzeleg ca nu stitzi ce sunt alea zgrabuntze?
neste bubitze mici mici de tot de abia se vad! na! acu e mai bine?
bubitze pe picioruse si avea cand era mai mic mai des pe langa guritza si pe la ceafa sau dupa ureche. E greu de explicat mei! da sa stitzi ca nu e a gluma cu dermatita asta atopica....doar ca eu am zis ca stau linistita daca doctora dermatolog mi-a zis ca nu e ffff grav.
Am descris acele bubitze nu degeaba...m-am gandit ca poate va confruntatzi si voi cu asa ceva... na! daca nu am facut bine...sa-mi fie cu !!!


Maria Sa Stefan Speculant mic ( 19.08.2004) - POZICI
flori din gradina mea
Ana si Stefan, minunea lui mami si tati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41911" target="_blank">Bebelusi de sept-oct 2004 (18)


Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crini spune:

Muttzi, noi mancam o data la 3 ore, in general. Se intampla sa ceara si la 2 ore si la 4. Eu am decis sa nu-i fac program, sa-i dau cand cere el si a ajuns singur la frecventa asta. Cu orele ai dreptate, nici eu nu stiu cand va manca si nu reusesc sa fac un program fix.
MamaElei, si mie mi-ar fi placut sa-i fac masaj 'profesionist'. Dar n-am auzit pe-aici, desi sunt in contact cu multe mame.
E insa la moda sa duci bbi in piscina (dupa 3 luni). Am vazut ca intreba mcm de asta. O lectie costa cam 5 euro, cursul e saptamanal si se plateste o data pentru 2 luni.

Mami de fetita (1999)si baietel (16 oct 2004)

Mergi la inceput