Suceava... (3)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Megbeng, sa ai parte de o zi super, sa te distrezi, sa-ti mearga totul ca pe roate si Casa de piatra iti doresc. Poate o sa ne pui si noua cateva pozici ca sa te vedem mireasa frumoasa.



Poze cu mandrutele
carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

o sa pun poze imediat dupa ce ma intorc din luna de miere....sa va rugati si ploi sa nu fie vreo ploaie torentiala, ceva sambata!!!

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/4;10716;121/st/20050820/e/my+wedding%21%21%21%21/dt/8/k/5c62/event.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Casa de piatra Megbeng! Sa fii fericita si implinita!
Te asteptam sa ne povestesti cum a fost nunta!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890&whichpage=1" target="_blank">Povestea Sabinei - are nevoie de noi

Mami ”de George”

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Dragile mele fete, iaca azi am fost in sfirsit la dr. Coca. E o tipa extraordinara, se vede ca stie meserie si mai ales se implica. V-o recomand calduros, mie mi-a placut foarte mult. Deocamdata nu are cabinet, dar poate fi gasita pe sectia OG I de la etajul 5, stiu ca majoritatea pe-acolo v-ati adus pe lume pruncii .

Pupicei

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rosey spune:

dragele mele, am nevoie de un sfat urgent! stie cineva ceva de gradinita particulara "Pinocchio"? este in zona 6 Noiembrie, spre caminul 3. de joi o duc pe fiica-mea acolo, si as vrea sa stiu daca isi merita sau nu banii.
mai exista si o alta gradinita particulara in suceava??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

fetele..nunta a iesit ca in povesti!! pe link-ul din semnatura gasiti si poze...
imbratisari tuturor!

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/magdas82/album?.dir=/b414

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna dragelor!
Megbeng, ti-am vazut pozele: superba ai fost... ma bucur ca si nunta a iesit cum ai dorit! Sa fiti fericiti!
Dana, ma bucur ca deja aud tot mai multe lucruri bune despre dr. Coca, aiurea ca nu are cabinet, ar fi mai simplu!
Rosey, eu am auzit de aceasta gradinita, anul trecut nu era cine stie ce, ma rog, impresii de ale unor mame care au trecut cu copiii si pe acolo. Se refereau la educatoare, dar poate s-au schimbat, sau s-a schimbat mentalitatea Alta gradi particulara ar mai fi la Philadelphia, au si scoala si e foarte dotata, insa nu stiu cum e cu inscrierea. Am auzit de la unii altii ca acolo ar fi cel mai bine. Pe Dragos Voda mai e una (la baptisti) insa nu stiu prea multe. Pe al meu l-am dat la camin langa lic. pedagogic... chiar daca e de stat sunt multumita pentru primele 3 zile.
Va pup pe toate si numai bine!
Elena

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890&whichpage=1" target="_blank">Povestea Sabinei - are nevoie de noi

Mami ”de George”

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Rosey,

din cate imi amintesc eu Ania (Dana_rosu) a fost anul trecut la Pinocchio. Poate te lamureste ea.


Poze cu mandrutele
carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rosey spune:

HelleneC, cum adica "mame care au trecut cu copii si pe acolo"??? aoleuuuu suna asa de descurajant . La baptisti nu as da-o, am auzit ca au conditii bune, dar nu ne potrivim la credinte
Iar la camin langa liceul pedagogic am fost si eu acum vreo 25 de ani
Ce sa zic, nu stiu cum e acum, mie mi-a placut, desi maica-mea era disperata sa ma curete de paduchii cu care veneam zilnic...sa nu te sperii, acum ma indoiesc ca mai e cazul. Si mai stiu pe cineva care a fost acolo si nu s-a adaptat deloc, dar asta depinde mai mult de copil decat de camin. Succes si voua!!!
Dana_Rosu heeeeelp!!! a fost Ania anul trecut la Pinocchio??? cum a fost???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Ania n-a facut multi purici la Pinocchio pen ca nu s-a adaptat la somnicul de amiaza in schimb finutza mea Ioana, merge acolo de anul trecut. Cumatra e multumita. De la alte persoane am auzit nemultumiri de genul ca ar fi prea tinere educatoarele si ca-s de preferat astea "batrine si dresate". Eu nu as zice...

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput