Miresele anului 2005 (6)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codita spune:

Salut miresici!Imi poate spune si mie cineva daca dj Fabian face atmosfera?Adica prezinta deschiderea dansului,aruncarea buchetului,etc. Sau imi puteti recomanda pe cineva care sa faca asa?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

R.Cata...eu am vazut modelul aici http://www.atcom.ro/Detalii/V02.html si mi-a placut foarte mult..ca si bibyrox, am si eu o prietena care are celasi model si e super frumos..nici eu nu cred ca se va strica in timp..
tot pe site-ul asta mi-am gasit si eu verighetele visurilor mele...http://www.atcom.ro/Detalii/V12.html..eu am fost ieri s dau comanda, dar nu era acolo tanti care inscriptioneaza..stiu ca e de moda veche, dar mie mi se pare super romantica ideea. asa ca o vom lasa peste 2 saptamani...
apropo..stie careva daca e bine sau rau sa porti verighetele pe mana dreapta, ca logodna, inainte de nunta? am auzit multe pareri..sunt deja
ne mai auzim..pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

scuze, fetele..am gresit a doua adresa...
http://www.atcom.ro/Detalii/V12.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Pentru cine doreste sa-si faca marturiile, sunt in posesia unui tipar pentru cutiuta care ar arata ca in imaginile din link-ul de mai jos. Trimite-ti-mi un PM cu o adresa de email la care va pot trimite documentul deoarece aici nu exista posibilitatea de a-l atasa.

http://wedding.weddingchannel.com/catalog/product_detail.asp?pn=1&pageid=wedding_shop&uid=1121&pid=334754094#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

quote:
Originally posted by Luminita100

As dori sa ma treceti si pe mine pe listuta. Nunta este pe 2 iulie la restaurantul Johan Strauss, iar cununia religioasa am vrea sa o facem la biserica Sf. Alexandru, asta pentru ca parintii mei au tinut ca biserica sa fie aproape de casa si de restaurant, pt ca mie si iubitului meu ne place alta biserica, la care mergem cu drag, cea de pe Calea Victoriei, se numeste Sf. Ciprian. Pentru cameraman si fotograf am fost la Bon Mariage, iar dj-ul o sa fie cel de la restaurant. Astept cu interes revista mireasa, in care va aparea colectia pe 2005 si targul de la Marriott.



Luminita100, unde e biserica Sf. Alexandru? Eu pana acum n-am auzit de ea

I wish I were an angel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am uitat sa va spun ca sunt foarte fericita ca azi am gasit in sfarsit invitatiile de nunta ideale pentru noi. Si nici nu sunt extrem de scumpe. Eu aveam ideea fixa sa avem invitatii in aceeasi nuanta cu rochia mea, si uite ca pana la urma am gasit:))

I wish I were an angel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

ce fac albinutele?

voi va faceti site de nunta?
eu vreu site!!



So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

anangel lexi, ma intereseaza si pe mine invitatiile. Unde le-ai gasit si la ce pret? Le pot vedem pe un site?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R.Cata spune:

Multumesc pentru raspunsuri. Vroiam doar sa mai aflu si alte pareri. Vazusem si eu pe site la atcom diverse modele. Si cred ca o sa trecem si pe acolo, sa vedem "pe viu".
Deci....asteptam targurile sa ne luam hainute, nu?
Auziti? Voi cu ce va imbracati barbatii? Ca nu am vorbit despre asta? Preferati costumul alb de ginerica sau clasic, negru?
Cu papion sau cravata sau lavaliera?
Astept raspunsuri.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Va pup!
La capitolul asta amandoi am cazut de acord ca va purta un costum negru atat la cunia civila cat si la cea religioasa (nu acelasi costum bineinteles...) Noua de exemplu ne-au placut foarte mult costumele de la Salonul Gabriela (Lorenzo Uomo parca) pe care le-ati putut vedea si in revista Mireasa de anul trecut.



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput