Miresele anului 2005 (6)

Miresele anului 2005 (6) | Autor: Catalin

Link direct la acest mesaj

Miresele 2005

Andrei (fratele Ancai)+ Ramona ............. 5 Februarie 2005 - C-ta
Lua ..................................................... 5 Martie 2005
Zam .................................................... 21 Mai 2005
Degetzel ............................................. 28 Mai 2005 - Crowne Plaza, Restaurantul Primavera
Moiraine7 ............................................ 4 Iunie 2005 - Hotel Caro
Lory04 ................................................ 4, 11 Iunie 2005
Roxygeo ............................................. 5 Iunie 2005 - Bucuresti
Toma_lly ............................................ 11 Iunie 2005 - Hotel Caro Bucuresti
Lavinia (prietena Ancai)+ Catalin ........... 11 Iunie 2005 - Colonade
Kopilash ............................................. 11 Iunie 2005 - Rest.Herastrau
Acina ................................................. 11 Iunie 2005
before-after ......................................... 11 iunie 2005 - Restaurant Perla
A_N_N_E ........................................... 25 Iunie 2005
alexia28 ............................................. 18 Iunie 2005 la Restaurant Terasa Doamnei
oanamadalina ..................................... 18 iunie 2005
Pupezica ............................................ 2 Iulie 2005 - "Polo Club" Bucuresti
Alecsia ............................................... 2 Iulie 2005 - Bacau
Pufishor .............................................. 2 Iulie 2005 - Iasi
Andreea c ........................................... 2 Iulie 2005 - Yda Club
Alehiam .............................................. 9 Iulie 2005 - Bucuresti
Bibyrox .............................................. 16 Iulie 2005 - Bucuresti
Ellamiss ............................................ 16 Iulie 2005 - Bucuresti
Misi ................................................... 16 Iulie 2005 - Restaurantul Picadilly (Buc.)
Alexuta81 ........................................... 23 Iulie 2005 - Club Residence, Biserica Visarion
oana-paula ............................... .......... 23 iulie 2005
Ioana07 .............................................. 30 Iulie 2005
Vmariejeane ........................................ 30 Iulie 2005 - "Polo Club" Bucuresti
Blanca000 ........................................... 30 Iulie 2005 - Student Club
Flafi .................................................... 20 August 2005 - Casa Alba Baneasa
Musca tzetze ...................................... 20 August 2005
Katle .................................................. 20 August 2005
floricika .............................................. 20 August 2005, Yacht Club, Manastirea Casin
pyssy ................................................ 21 august 2005, Sibiu
Creatza .............................................. 27 August 2005 - Mc'Monis Bucuresti
Niccostea ........................................... 4 Septembrie 2005
pisu_miau .......................................... 10 septembrie 2005, Club A.Ro, biserica Sf. Elefterie.
deeapui ...............................................25 Septembrie 2005, Craiova, Restaurant Flora




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37458" target="_blank">Miresele anului 2005 (5)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35830" target="_blank">Miresele anului 2005 (4)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=34278" target="_blank">Miresele anului 2005 (3)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=33143" target="_blank">Miresele anului 2005 (2)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32407" target="_blank">Miresele anului 2005 (1)

(Fetele, daca v-ati gandit intre timp sa va maritati, dati-mi de veste sa editez lista!)



www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna dimineata, nu m-am vazut pe listuta
PE 18 IUNIE la Restaurant Terasa Doamnei, cununia religioasa la biserica Stavropoleus.
Ma treceti si pe mine, va rog!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Nici eu nu apara pe listutaPe 20 August la Yacht Club iar cununia religioasa la Casin. Merci mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

si.eu..si.eu..si.eu!!! vreau si eu pe lista..25 septembrie, craiova, restaurant flora, biserica Sf,Treime...pleeeazee!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta81 spune:

In sfarsit revin si eu dupa o absenta impardonabil de mare.....dar...munca....
Pupici multi si dulci fetelor. Sa anunt si eu marea schimbare(din motive de care nu vreau sa mai imi amintesc acum)- am schimbat data nuntii de pe 25 iunie pe 23 iulie iar in rest toate au ramas neschimbate, asta include si febra pregatirilor care nu ne-a atins nici pana acum si la cat timp liber avem nu stiu cand o sa ne apuce si atunci probabil va fi o febra cu frisoane....in rest promit sa imi fac mai mult timp sa scriu, va pup dulce si va sprijin din "umbra" pentru toate pregatirile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamadalina spune:

Buna, vreau si eu pe listuta te rog...18 iunie
Oana
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana-paula spune:

Bybirox, am stabilit data, va fi pe 23 iulie nunta.Imi modifici si mie, te rog?Merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pyssy spune:

Ma insriu si eu pe 21 august 2005 in Sibiu .Pupici

pyssy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna,
Am si eu o intrebare: chiar trebuie respectata traditia cu ruperea turtei la mireasa si sa vina lautarul acasa sa-mi cante " Ia-ti mireasa ziua buna" ? Pe langa faptul ca nu imi place, din anumite motive nici nu vreau asa ceva. Este o chestiune de traditie sau e ceva ce trebuie facut?

O zi buna tuturor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

alexia cred ca daca as vedea vreun laur cantandu-mi sa imi iau ziua buna, zboara urgent spre panama cu un sut in dos si el si aia care l-au angajat!

So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna fetele!
Apropo de lautar si turta, chiar aseara vorbeam cu ai mei despre acest subiect. eu am convenit cu ei ca ma duc sa ma imbrac mireasa la ei dar sa nu aud de traditiile astea, sa ma stie tot blocul si cartierul..
Pupici!

roxygeo

Mergi la inceput