Cuplu vrea sex in grup?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Tanya o de la mine pentru sinceritatea de care ai dat dovada! Nu toti o avem.. chiar daca se spune ca aici, in scris, ai mai mult curaj... intotdeauna exista unele bariere pe care nu le putem trece. Si asta...cred eu, denota taria de caracter a fiecaruia dintre noi..si de ce nu?! lipsa comunicarii in privinta sexului! Pentru unii, sa recunosti ca ai avut parte de orgii sexuale sau ca ai si alte orientari este inca o rusine. Nu ar mai trebui sa gandim asa..dar... totusi e greu! Eu accept sa discut cu oricine si despre orice, pentru ca, consider ca nu este dreptul meu sa judec oamenii si uneori mi se pare chiar interesant.
Daca as incerca cu o a treia persoana?! Recunosc ca m-am gandit dar nu cred ca as putea si va spun si de ce: sunt foarte geloasa! Cred ca nici n-ar apuca tipa sa se dezbrace ca o si arunc afara. Ce-i al meu e numai al meu! Chiar am discutat cu al meu despre asta... de fapt discutam orice, nu avem prejudecati... dar nici unul dintre noi nu am putea accepta. Ne-ar place ca si idee dar... gelozia asta!!!!! Asa ca ramanem doar cu gandul si cu filmele xxx!
Inca o data Tanya te felicit!




Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Asa e biby... ai dreptate.... aici chiar sa vreau si nu te pot contrazice...
Eu chiar n-am fantezii din astea... in ultimul timp nu prea ma atrage nik din cauza unei dereglari...


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

Asa e biby... ai dreptate.... aici chiar sa vreau si nu te pot contrazice...
Eu chiar n-am fantezii din astea... in ultimul timp nu prea ma atrage nik din cauza unei dereglari...


Io cand am "dereglari" ma rezolv cu o partida buna de sex! Chiar sambata am avut o migrena nenorocita si am rezolvat-o imediat!
Asculta la mine: sau chiar si fara pat = cel mai bun medicament!


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

quote:
Originally posted by Tanya
dupa 2-3 zile mi-am revenit complet, dar pe tipa aia nu am vrut sa o mai impart cu el




pai bine dar eu intelesesem ca gelozia era ptr sotul/prietenul tau, nu ptr fata aia.

cred ca ai ceva de tras sa gasesti ce-ti place. nu stiu despre bi, dar aici, lesbienele cel putin, sunt tare nasoale.

apoi mai e un aspect interesant. tu zici deci ca este posibil sa iubesti doua persoane in acelasi timp. si inca doua persoane de sex opus. de multe ori discutiile de aici de pe forum au ajuns in puncte moarte tocmai din cauza ca nu se poate ajunge la un acord: poti sau nu poti iubi doi barbati, sau un barbat si o femeie (in cazul tau), sau doua femei (in cazul unor barbati)in acelasi timp??!! eu cred ca poti. eu am iubit doi barbati in acelasi timp. amindoi erau si sunt deosebiti ca persoane, extrem de interesanti ca si caractere, extrem de inteligenti si extrem de frumosi. asta ca o paranteza, nu foarte importanta probabil, ptr ca pe linga curajul de a recunoaste practici mai putin obisnuite in dormitor, lumea recunoaste foarte putin, sau chiar nu i se intimpla des, ca iubeste doua persoane ...

***********************
Once a grump, always a grump
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

quote:
Originally posted by liris

ce-i asa de ris mai???? nu-i nimic rusinos.facusera sex anal in casa lor.


eu una m-am distrat copios ... nu m-as fi gandit niciodata ca la o asa intrebare se poate da un asa raspuns !!! ... nici DJ-ul nu se astepta ... ma intreb ce io fi spus barba'su acasa sotiei

SEXUL ANAL .... hmmm no way man !!!! sau cu alte cuvinte face ce-o face altcineva ... eu nu servesc !!! si sa nu-mi spune-ti ca daca n-ai incercat ... nu stiiiii ... ca eu cand ma duc la buda ... nu simt nici o placere ... poate doar o usurare ...

fantezii ? orice om are fantezii ... dar de la fantezii la punerea in practica ....

recunosc ca:
un barbat si o femeie ... nu-mi trezesc nici un interes
doua femei ... ma pun pe jar ... dar nu as face niciodata dragoste cu o alta femei ... pt ca pur si simplu e o fantezie ...
sex in grup - nu as putea accepta nici daca as fi pilita rau de tot ...

cred ca atunci cand sotul meu va inceta sa ma mai "satisfaca" ... as cauta un alt barbat ...

parerea mea

si mai e o chestie ... sunt anumite lucruri pe care le stiu doar eu si barbatul meu !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

mai sa fie... ce ti-e si cu prejudecatile astea si cu consecventa sau mai bine zis inconsecventa ...

bi e ok (mai ales daca acea bi e membra a forumului), dar lesbi nu e ok, lesbienele sunt nasoale, se imbraca ca si barbatii si unde mai pui si intra incaltate (tot ca barbatii, sau?)

daca tot ne-am propus sa fim tolerante sau cel putin sa incercam sa intelegemm pe cei care au diferite orientari sexuale de ce sa nu o ducem pana la capat, de ce sa nu credem ca si lesbi e ok (chiar daca nu toate arata la fel de bine restul lumii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by Adela99

mai sa fie... ce ti-e si cu prejudecatile astea si cu consecventa sau mai bine zis inconsecventa ...

bi e ok (mai ales daca acea bi e membra a forumului), dar lesbi nu e ok, lesbienele sunt nasoale, se imbraca ca si barbatii si unde mai pui si intra incaltate (tot ca barbatii, sau?)

daca tot ne-am propus sa fim tolerante sau cel putin sa incercam sa intelegemm pe cei care au diferite orientari sexuale de ce sa nu o ducem pana la capat, de ce sa nu credem ca si lesbi e ok (chiar daca nu toate arata la fel de bine restul lumii)



Adela

Mai sper ca nu va ganditi si la mine cand spuneti "bi"... Si nick-ul nu de-aia l-am ales!


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Chiar mey, si cu analul asta... De ce vor barbatii sa faca sex anal cu femeia? Nu cumva au ei ceva in subconstient, o particica de homo in ei?
io nu servesc asa ceva, din motive de sanatate. dar stiu persoane care o fac. ce parere aveti de asta?


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

Chiar mey, si cu analul asta... De ce vor barbatii sa faca sex anal cu femeia? Nu cumva au ei ceva in subconstient, o particica de homo in ei?
io nu servesc asa ceva, din motive de sanatate. dar stiu persoane care o fac. ce parere aveti de asta?


Io servesc orice ii face placere lui si imi face si mie. Nu cred ca are legatura cu sanatatea sexul anal...atata timp cat nu se abuzeaza.
Deci: io recunosc ca il practic din cand in cand!



Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

Insuportabila usuratate a fiintei ... Cat de departe trebuie sa fii de dragoste ca sa nu simti ca te spargi ca un pahar cand privesti omul pe care il iubesti topindu-se in alta femeie.

_
Sapte dintr-o lovitura!

Mergi la inceput