Cuplu vrea sex in grup?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liris spune:

quote:
va pup pe toate

-



ei bine dar sa fie prietenesc ...

***********************
Once a grump, always a grump
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Interesant Tanya. E prima data cand citesc oarecum "live" despre o persoana in situatia ta. Desi am urmarit destul de multe emisiuni cu tematica asemanatoare nu am avut ocazia sa citesc on line. Am sa urmaresc ce scrii.
Interesanta e fiinta umana!

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

I-auzi Tanya, marius mai asteapta sa mai zici ceva... Si noi mai asteptam...


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy062004 spune:

interesant subiect si interesant pt. cine-l practica,nu ca as fii eu contra dar totusi,haideti sa fim serioase .

camy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

"nici una din voi nu a avut vreodata o fantezie cu o alta fata? sa fiu eu mai anormala?"

Eu personal (inca) nu. Dar cu inca o doamna si sotul meu poate ca da.
Dar nu stiu daca as intra in contact direct cu doamna, dar daca-i fantezie .... cine stie.

De ce sa fii anormala ?



Ruxandra & Matei (ianuarie 2002) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Hm si eu cred ca toti barbatii au aceasta fantezie cu 2 fete, chiar daca nu recunosc.
Tanya, dar nu s-a intamplat ca lui sa-i placa mai mult cu cealalta si sa te simti neglijata ? Sau nu-ti pui problema ca s-ar putea intampla asa ceva si sa se mai intalneasca apoi cu cealalta ?
Si inca ceva: daca lui i se pare mai incitant sa faca numai cu 2-3 deodata si nu-i mai ajunge compania ta ?
Cealalta/celelalte sunt cunostinte comune sau necunoscute la care ati ajuns intamplator ?

Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

quote:
Originally posted by Tanya

bine, prietenesc intrebati-ma si va raspund.. ca asa nu stiu ce as putea sa va mai spun...si totusi as vrea sa va intreb si eu ceva, nici una din voi nu a avut vreodata o fantezie cu o alta fata? sa fiu eu mai anormala?

-



eu as intreba dar mi-e jena. si mi-e ca subiectu ajunge la ZZ...
nu am avut fantezii cu inca o femeie si sotul meu, dar recunosc ca am avut fantezii cu sotul meu si inca un barbat (spre exemplu Brad Pitt...asa doar ca un exemplu...:)))) desi ce naiba sa faci cu doi, pe care sa te concentrezi mai intii?! , ca eu nu prea am atentie distributiva:))))

***********************
Once a grump, always a grump
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

si cunostintele sunt cine de obicei: colege de birou, prietene din copilarie, d-na de la agentia de voiaj ??

iar cu cele necunoscute cum faceti?? le culegeti din bar? cum le abordati? va abordeaza ele? stiti barurile astea in care se gasesc ele?

exista multe persoane dispuse la relatii de felul asta in Romania??
hai ca deja te-am bombardat cu intrebari ... zi daca vrei un respiro:)).

***********************
Once a grump, always a grump
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iselin spune:

Tanya: Jos palaria! in fata sinceritatii.
Daca ma gandesc bine, bine si eu am avut o prietena care-mi placea mult. Dar pana la dragoste nu am strabatut calea. Ideea e ca nu am avut nicicand timp sa ma gandesc la asta sau sa-mi propun sa se realizeze. Cine stie ce ar fi iesit?

Dar daca ar fi sa prefer clar as prefera o tipa in cuplu decat un alt cuplu. Mi se ridica pielea sa ma gandesc ca cineva pune mana pe mine si mie-mi displace sau nu-mi place 100%.

Cred ca toata lumea are fantezii, iar aceasta abordata poate fi una din ele.

Si intrebarae cu cainele care priveste: cainele, da, poate fi considerat al 3-lea daca face si el ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Tanya, tu ai mai mult de castigat decat noi, pudicele (ma includ in aceasta categorie pt. ca nici macar nu indraznesc sa ma gandesc ca as putea incerca o asemenea "variatie"). In primul rand ca ai un sot care te iubeste si vrea sa te pastreze (poate ca latura ta bi inclina totusi spre barbati) si in al doilea rand, ai o viata intima mai complexa, dar intr-un mod deschis care te fereste de inselaciune.

Parca spuneai in primul mesaj ca au fost in momente neplacute, ai putea sa spui/sugerezi de ce natura au fost ? Nu vreau sa fiu indiscreta, numai daca esti de acord.

Maria

Mergi la inceput