Minunea noastra - Nathalie!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pengunica spune:

Felicitari!Sa fiti sanatosi ,voiosi si sa aveti parte numai de bucurii!

ANDRA si BEN STEFAN DNP15.06.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Andreea, am cititi si eu acum povestea voastra. Nu am stiut prin cate ati trecut si ca ati stat atat de mult singurele fara Tati.

La Multi Ani! Nathaliei. Sa fie sanatoasa, voioasa si voinica si sa va umple inimile de bucurie.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

Andreea-de fiecare data cand ma gandesc la tine imi aduc aminte de mine-mamica prima oara, tanara, tanara
sa fiti fericiti...cu minunea vostra Nathalie, si sa mai fie si alte minuni...

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-17
poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salisa spune:

Felicitari!
La multi ani ! Nathalie
Sa cresti mare frumoasa si sanatoasa!
Salisa 16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Sa fiti fericiti si sanatosi!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

E frumoasa dimineata de 29 septembrie... ziua in care, acum un an, mi s-a schimbat viata. Daca pana atunci viata mea n-avea sens, nu stiam in ce directie s-o apuc, ce si cum va fi... din acel moment totul a capatat culoare si lumina pentru ca a aparut in viata noastra o MINUNE ! Minunea noastra NATHALIE.
O fetitza cuminte,curajoasa, buna la suflet, frumoasa cum nu mai exista , desteapta, cu o vointa puternica si un glas frumos, rabdatoare, studioasa, norocoasa, credincioasa,iubita la maxim, sanatoasa si inteleapta
sa nu fie de deochi.
Astazi vreau sa impart cu voi macar a mia parte din toata bucuria pe care o simt si care-mi umple inima de fiecare data cand o privesc in ochi si-mi zambeste.
Azi dimineata... m-a trezit cu un ma-ma - de mi-au dat lacrimile

La Multi Ani! scumpa noastra Nathalie, sa ai o viata minunata, sa traiesti muuulti ani fericiti alaturi de noi cei care te iubim , sa fii sanatoasa si cu mare incredere in Bunul Dumnezeu. Noi iti multumim ca ai intrat in viata noastra si ne-ai schimbat-o in FOARTE BINE! Te iubim! enorm!

Andreea, Doru si Nathalie(29.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37497" target="_blank">Povestea zanei www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36133&whichpage=2" target="_blank"> Cererea in casatorie si povestea noastra

Mergi la inceput