Miresele anului 2005 (5)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Bun gasit!
La mine "operatiunea wedding" stagneaza pana dupa sarbatori...asa ca nu mai am cu ce sa ma laud. Insa asta nu inseamna ca nu va urmaresc...si va doresc spor la treaba in continuare
Oana paula si mie imi plac foarte mult cristalele Swarovski... sunt intr-adevar deosebite

Sarbatori fericite sa aveti!





Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Pupicei la miresici!

Ne apropiem cu pasi grabiti de anul 2005!! Adica mai avem nitelus!

Momentan sunt in pauza, ma voi stresa de la anu!

pup you!!


So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miezure spune:

Buna ziua, viitoarelor mirese!
Abia astept Craciunul!!!!!!
Roxygeosfatul meu e sa ii dai o invitatie cumnatului, mentionand pe plic si numele lui si al ei. Asa eviti o posibila neintelegere. Daca ei se asteapta la invitatie, atunci invita-i! Ce mai conteaza o invitatie in plus!?
E frumos sa fie armonie si sa nu lasam fleacuri dintr-astea sa ne strice bucuria de a ne organiza propria nunta!
V-am pupat!

miez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Pupici multi la miresici!!! Pentru ca se apropie sarbatorile si voi intra in concediu as vrea sa va colind si eu putin... Ma primiti?
Cand nori pufosi s-or cerne peste noi
Cu drag voi spune iar: mi-e dor de voi!
Pe Mosul zgribulit l-as invita
La...una fiarta si la o sarma,
In timp ce eu voi cauta-n nestire
Prin sacul lui, sa dau de-o amintire,
S-o pun in geam, s-o vad, sa simt fiorul
Ce ma incearca-atunci cand va duc dorul...

Va doresc ca, de Craciun, toti cei pe care ii iubiti sa-si imbine armonios puritatea sufletului cu a voastra. Craciun fericit! La Multi Ani miresicile mele scumpe!



"Siguranta vine din statornicie, sclipirea din cunoastere, caldura sarbatorilor vine din inimile noastre. Craciun Fericit voua si familiilor voastre si un calduros La multi Ani!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Si eu va doresc "Craciun fericit" si multe, multe bucurii alaturi de cei dragi!
Fie ca anul care va veni sa fie cel care va va marca pe viata, fiindca va fi anul in care inima voastra va fi data pentru totdeauna persoanei iubite.!Sa aveti parte de tot ce e bun si valoros in lumea asta!(spiritual si material)
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Sarbatori Fericite! Sa fiti iubite si fericite, sa fiti alaturi de cei dragi, sanatoase si bogate-si material si spiritual.

tuturor va doresc numai bine

Vreau sa va spun ca eu deja ma emotionez cu gindul ca va fi 2005, si ca mai sunt 5 luni pina la nunta, nu imi vine sa cred, tot traiesc cu gindul ca e undeva departe


Pupici


roxygeo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

La anul pe vremea asta vreau sa vad ca deschideti un subiect nou ....." Clubul nevestelor harnice 2005"
Sarbatori fericite si mai putine griji in anul care vine...si care cu siguranta pentru voi va fi un an cu totul si cu totul special!!!!
Ralu - nevasta de 2003!

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

LA MULTI ANI!!!!

Va pupa fataaaaaaaaa!!!! muahhhhhhhh

"Siguranta vine din statornicie, sclipirea din cunoastere, caldura sarbatorilor vine din inimile noastre. Craciun Fericit voua si familiilor voastre si un calduros La multi Ani!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

Sarbatori frumoase, miresici,

sa vi se umple inimile de drag si privirea de zambete!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Sarbatori fericite va urez si eu in ultima zi a Craciunului !!! Si fiti iubite cu toatele, sa aveti numai bucurii si sa va iasa nunta la anu' exact asa cum ati visat-o !!


Va pup din inima !!


Mergi la inceput