Bebelusi de martie-aprilie 2004 (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebe2004 spune:

Multumim pentru urari. Vrem si noi sa spunem IULIA ALEXANDRA SI ILINCA. sa cresteti mari si sanatoase.
Si puiului meu ii doresc tot binele din lume, iar eu sa am puterea sa-l cresc.

Alexandru si mama (26 apr 2004)
noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruprich spune:

katalina: in capitolul 27 spuneai ca mama ta are probleme, din cauza asta ti-am trasmis sanatate.Sau sunt eu chioara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Multumesc Ruprich!Mama, luni, din pacate a inceput prima sedinta de chimioterapie.

Catalina, ROBERT & CATALIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

O, Dumnezeule, e groaznic Katalina!
Mama doar a fost suspecta de o boala grava si am fost cu totii distrusi, imi inchipui in schimb prin ce treci tu! Putere si multa multa sanatate!


bebelusa DARIA si mamica LAURA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Fetelor, am si eu o intrebare: voi le-ati facut kiwi??? Daca da imi spuneti si mie cum, ca azi as vrea sa-i dau kiwi si habar n-am cum voi face....ma gandesc sa-i scot samburi si apoi sa-l dau prin blender...

Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Dragoste intre popoare si razboi sub plapuma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Offf Kata, multa sanatate mamei tale si voua multa putere!!
Doamne, dar ce se-ntampla oare, atata lume bolnava!!!???
Kata, suntem alaturi de tine!!!


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Dragoste intre popoare si razboi sub plapuma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Nu stiu daca am facut bine ca v-am zis,va intristez si pe voi,dar mie imi face bine,... nu stie nimeni!Multumesc de incurajari fetelor.

Catalina, ROBERT & CATALIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

mirinda, pot sa te intreb ceva ?! Sper ca nu te superi pe mine .

Poate ai citit pe forum, daca nu iti fac eu un rezumat scurt, e un baietel Paul cu probleme iar in data de 5 decembrie se va organiza la WTC o intalnire a membrilor DC (din pacate eu n-o sa pot merge), au fost stranse si niste fonduri din cate stiu eu care-i vor fi oferite atunci si ma gandeam daca s-ar putea mediatiza evenimentul.
Amanunte despre cazul lui Paul si despre intalnire gasesti la discutii generale.

Sper ca nu te superi pe mine ca mi-am permis sa te intreb asta, oricum eu nu stiu pe ce principiu functioneaza alegerea stirilor intr-o televiziune si daca tu ca reporter ai vre-un cuvant de spus, dar am zis ca incercarea moarte n-are .


Mickyyy si Malina Ioana (31.03.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Kata, sanatate multa mamei tale .
Sigur ai facut bine ca ne-ai zis, pai de ce suntem aici?! Nu sa ne incurajam una pe alta cand dam de greu?! Si cred ca-ti face si tie bine sa te descarci, asa ca-ti oferim oricand un umar pe care sa plangi, macar asa, virtual , desi speram sa nu fie nevoie !


Mickyyy si Malina Ioana (31.03.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by katalina

Nu stiu daca am facut bine ca v-am zis,va intristez si pe voi,dar mie imi face bine,... nu stie nimeni!Multumesc de incurajari fetelor.

Catalina, ROBERT & CATALIN



Kata, foarte bine ai facut ca ni te-ai destainuit noua! Si nu conteaza daca ne-am intristat sau nu daca tioe iti face bine sa te descarci noi suntem aici sa te ascultam!!

Mickyyy, sa sti ca si mie mi-a sarit gandul sa o rugam pe Miri sa vedem ce se poate face ca ccc cazul lui Paul sa fie mediatizat, poate asa se vor strange mai multi bani...ce bine ar fi!!!
Acum sa nu radfeti de mine, dar ma gandeam chiar la o scrisoare la Surpirze Surpirze, ca am vazut ca au mai fost ajutati cu bani si altii...poate n-ar fi o idee tocmai rea!


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Dragoste intre popoare si razboi sub plapuma

Mergi la inceput