clubul 68-istelor/istilor

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Asa e Tora....si eu m-am "blocat"psihic cu varsta pe undeva pe la 28-30 de ani...si ma simt ,parca,prinsa intr-un corp ce se degradeaza si imbatraneste....suna morbid,dar cred ca realist...Ce bine ar fi sa ramanem vesnic tineri...!!!!Suna a SF ce spun,dar macar pot sa-mi imaginez,nu?!
Cred si eu ca doar copiii ne pot arata cat si cum se scurge timpul...ne vedem,uneori,pe noi in ei copii fiind,apoi retraim adolescenta si tineretea si,de mai apuca,devenim iar parinti alaturi de ei....cand ei ajung sa devina parinti...




Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Ma primiti si pe mine?
7 martie 1968

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Bun venit Miki!
In '74 cum ti-ai serbat ziua de nastere?!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Ana68

Bun venit Miki!
In '74 cum ti-ai serbat ziua de nastere?!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana



Multumesc. In '74? Nu stiu. Nu-mi amintesc. De ce?

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Eeeeiiiii....Miki...scuze,dar am facut o gluma,oleaca cam nesarata...sper sa sti de gluma...in '74 a fost cutremurul din 7 martie....sau dau cu bata in balta,nu mai tin minte anii?!Cred ca in '77 a fost,ups!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Ana68

Eeeeiiiii....Miki...scuze,dar am facut o gluma,oleaca cam nesarata...sper sa sti de gluma...in '74 a fost cutremurul din 7 martie....sau dau cu bata in balta,nu mai tin minte anii?!Cred ca in '77 a fost,ups!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana



Ana, cutremurul a fost pe 4 martie '77. Si nu, nu ma supar.

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

E clar:mi s-au dus neuronii pe apa sambetei...scuze,Miki si ma bucur ca nu te-ai suparat!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

hop si eu! Teoretic decreata sunt si eu, practic am venit dupa 6 ani de esecuri si tratamente. Asadar, ma introduc la voi ca berbeaca si maimuta in acelasi timp! Va convingeti voi cu timpul, daca aveti dubii!!!

Ana, iubire, e niste vorbe... you can run but you can't hide Ma bucur ca te gasesc aici !


mmi www.webshots.com/user/_mQQm_" target="_blank">Kiki
& amazing Dedi aka Disa aka Dida aka DJ aka DD 11 1/2
& extremely private ex-"Pauu mic": When I was a boy of 15 1/2, my parents were so ignorant I could hardly stand to have them around. But when I got to be 21, I was astonished at how much they had learned in just seven years. AMR 5 1/2 [from Mark Twain]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

quote:
Originally posted by mQQm

hop si eu! Teoretic decreata sunt si eu, practic am venit dupa 6 ani de esecuri si tratamente. Asadar, ma introduc la voi ca berbeaca si maimuta in acelasi timp! Va convingeti voi cu timpul, daca aveti dubii!!!

Ana, iubire, e niste vorbe... you can run but you can't hide Ma bucur ca te gasesc aici !


mmi www.webshots.com/user/_mQQm_" target="_blank">Kiki
& amazing Dedi aka Disa aka Dida aka DJ aka DD 11 1/2
& extremely private ex-"Pauu mic": When I was a boy of 15 1/2, my parents were so ignorant I could hardly stand to have them around. But when I got to be 21, I was astonished at how much they had learned in just seven years. AMR 5 1/2 [from Mark Twain]




Bine ai venit!

Ce sa fac?batranetile....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank_miki spune:

Pot intra si eu in grupul vostru???Nasc.in sept`68.
Astept confirmarea .



pozuci
Pozuci noi

Mergi la inceput