Mamici din Constanta(19)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Laura, ! imi pare bine de tot ca ai petrecut asa zile frumoase si instructive. sper ca ai adus vreo 12 kile de ciocolaterii belgiene, nu?
a propos de asta, stiti ca unele dintre cele mai faimoase bomboane fabricate manual cu ingrediente pure si 100% naturale, Leonidas, se gasesc si in bucuresti?
Simona tu ce mai faci iubita? vii incoace de sarbatori? cum ii vremea la voi?
copilu meu e tare cuminte, azi noapte a dormit de la 10 la 6 si apoi pina la 9, a dormit si la plimbarica. azi am trecut pe suculet de morcovi dar am impresia ca il doare un pic burticuta...il tin bine sub observatie.
va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Laura, frumos vazut, frumos povestit, poze vreeem!
Am stat neclintita si am citit tot ce ai scris, imi inchipuiam deja si vorba fetelor, ne faci pofta!
Ce te-a intrebat Vlad la intoarcere? A realizat ca ai fost departe, i-ai povestit? Dar Adi?
Asteptam pozele tale, facut e cu maiestrie!

Racushoarele Cristina& Alexia
PoZe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

fac si eu o verificare micuta, sa vad daca am schimbat ceva in semnatura...

Sinzi si David
Poze cu David in parc pe tricicleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:


Bine ai revenit sanatoasa, Laura!
Wow, ce talent narativ ai, m-ai impresionat de-a dreptul! Si ce spirit de observatie al detaliilor ai! Sincer parca am vazut cu ochii mei ceea ce ai povestit! Nu cumva vrei sa-ti schimbi cariera? Eu te sustin %!
gagici va pup si vorbim pe later!



Tania cuAnduta(14sept'96)+ Bibi(14febr'04)

...albumul fam.Bugy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Vin Roxana.
am luat bilete ptr 23 dec si 5 ian. ne vedem cumva??
e urit pe aici, toamna bine, ploua si frigut. dar a fost bine pina recent.

pupici si weekend placut la toate!

***********************
Once a grump, always a grump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

fetele as vrea sa va intreb si eu ce provider de Internet aveti acasa ?ca mama inca se conecteaza cu Romtelecom, dupa ora x, cu un nr special si cred ca exista si metode mai bune in ziua de azi (raport viteza si pret), dar eu nu le stiu . multam.


***********************
Once a grump, always a grump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Liris noi avem retea prin Astral(fostul Tudor-retea de cablu tv). Reteaua are serverul cu swich de 16 locuri.Pretul abonamentului este de 50 $ trafic nelimitat 8 kb minim garantat cu 128 kb maxim. deci impartit la 16 insi ajunge in jur de 150.000 lei pe luna non-stop. E super convenabil! Vezi la ce retea de cablu e racordata mama si te interesezi ce oferte au, eventual va cuplati ca noi mai multi pe un server comun.

Tania cuAnduta(14sept'96)+ Bibi(14febr'04)

...albumul fam.Bugy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

e excelent asa! o sa-i spun sa se intereseze, ca atit o costa numai cind intra din cind in cind pe Internet prin Romtelecom. multam .

***********************
Once a grump, always a grump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Neata!!!
Roxa, daca ajungi prin parc azi, da-mi un beep!! Noi ne pregatim deja sa iesim ca ne-a incurajat o raza de soare si daca ne trezim cu noaptea in cap macar sa profitam!
Liris, eu am cable link de la rds,merg excelent, nu am avut pb niciodata, am abonament de 15S, cu trafic inclus 3GB pe luna (care imi e arhisuficient) si nu am retea. CEl mai mic abonament este de 9S ai au 1GB trafic...pt mama ta doar pentru msg e mai mult decat suficient

Sinzi si David
Poze cu David in parc pe tricicleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Buna dimineatza!
Simona, tare mi-ar placea s ane vedem, organizam o intrevedere "libera de cozonaci si fripturi", cu cafea si apa minerala!
Sanzi venim mama dar eu am somnorosi in casa...cred ca ajungem pe la 11 cind voi sunteti deja rupti de oboseala. dau beep si ne vedem!
gagici, nu mai veniti prin parculet? ca cica de maine vine iarna cu toamna de mina...
pupicei si o simbata excelenta!

Mergi la inceput