Mamici din Constanta(19)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Sanzi - nu este nici racit si ne-am uitat bine la el : nu are nimic pe pielicica si nici etichete sau ceva care sa-l fi zgariat...
Tania - eu am o buna prietena (cu care am facut si eu scoala de soferi), dar ea sta la Casa de cultura, daca te intereseaza iti dau numarul ei de telefon si pot vorbi cu ea pentru tine, pentru scoala de soferi.

Pupici,
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:



Sanzianaaaa!
Explica-mi, te rog, intre 2 simulari, cand ei tu pauza, cum ai reusit sa adresa de poze "Poze cu David si Cora nebunica"!!! Este acelasi principiu ca si cu icoanele? Eu am lipsit de la ora respectiva![

Am o veste de la Alexia: incearca sa manance singurica!
Vai ce scandal a mai facut! S-a intamplat aseara, am crezut ca este ceva ocazional, dar s-a repetat si azi la pranz.Dupa ce zilele trecute de-abia a deschis gurita, acum incepuse sa manance , si deodata a inceput sa urle. Nu stiam ce vrea, credeam ca o doare ceva, sa poate vrea apa, cand o vad ca pune mana pe lingurita si incepe sa pape. Am lasat-o, ca eu eram socata nu puteam face mare lucru, iar ea continua sa apuce cate ceva din castronel si sa duca la gura. Era foarte concentrata, nu nimerea gura, mancarea ajungea pe pieptul ei, pe masuta si pe jos. Apoi am incercat s-o ajut si m-a certat, incepea sa se crizeze ca am pus eu mana pe lingurita ei. Nu stiam cum sa ma comport, de fapt nici acum nu stiu ce o sa ma fac la urmatoarea masa; jumatate din mancare era peste tot, numai la ea in gura nu.
Ce ma faaac? O fi de la boala? Trebuie sa recupereze cumva si ii dau eu prea incet? sau isi modifica comportamentul?
Am facut si poze, am sa le pun in albumul DC, la capitolul alte poze.

Cristina si Alexia ( 22 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

[quote]Originally posted by CRIXIA



Sanzianaaaa!
Explica-mi, te rog, intre 2 simulari, cand ei tu pauza, cum ai reusit sa adresa de poze "Poze cu David si Cora nebunica"!!! Este acelasi principiu ca si cu icoanele? Eu am lipsit de la ora respectiva![

[quote]


faci asa:
scrii [ URL=" adresa pt poze " ] textul care vrei sa apara [ /URL ]
fara spatiile pe care le-am lasat sa vezi continutul...

Mai nu am decat o simulare pe zi, si asta de la 10-12 noaptea, ca altfel nu garantez ca doarme David, si tre sa fiu fresh!!!


Sinzi si David
Poze cu David in parc pe tricicleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Crixia, nu e de la boala. Maria are perioade cand vrea sa manance singura si face exact cum ai zis si tu: tipa, si nu ma lasa sa pun mana pe lingurita. Mai reusesc sa o pacalesc cu a doua lingurita pe care o folosesc eu, dar nu imi iese mereu figura. Oricum, ea mai baga si in gurita si daca vede ca da mai mult pe jos foloseste si manuta.

Tania, mail-ul meu e cornelianis@yahoo.com.

Diana, sper ca Tibi e bine. Dar nu strica sa ii faci analizele.

Va pup
Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Gata, am reusit sa pun cateva poze cu mozolita mea in albumul DC- Alte Poze!
Sanziana, multam! da'n-am reusit! Am realiza t ca-i vorba de hiperlink, am apasat si apar 2 url-uri. Ce sriu intre ele?

Cristina si Alexia ( 22 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Crixia, intre ele scrii textul de ex la mine apare asa:
[ URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana" ]Poze cu David in parc pe tricicleta[ /URL ]


Sinzi si David
Poze cu David in parc pe tricicleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

EU


Am reusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

BRAVO!!!!

Sinzi si David
Poze cu David in parc pe tricicleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hehe Sanzi si Crix, ar trebui sa va inscrieti moderatori la "lectii de know-how online"
Crix super mozolita, pupici!
Diana, sper sa fie totul ok cu Tibi!!! si felicitari pentru barbatia de la analize!
noi azi am fost din nou in deplasare....copilul meu a dormit cam putin asa ca poate adoarme azi mai devreme.
va pupam pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July spune:

Diana,"gheara"lui Tibi ma duce cu gandul la un streptococ beta-hemolitic sau o hipocalcemie.Ce ti-a zis dr.Munteanu?Sanatate multa!pumnii!

Mergi la inceput