Miresele anului 2005 (3)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by vmariejeane

Babyrox...ce vesela esti ca intotdeauna....si la ce surprize te mai gandesti tu sa faci sotului tau in noaptea nuntii? Nu ajunge ca te vede miresica? Sau vrei sa fie pe deplin uimit, pana in momentul cand se culca, a doua zi dimineata?



Mor de ras!!!! Pai ce? Tu crezi ca mai doarme???? Dar ai zis bine "culcat"!
Ma gandeam sa inchiriez o camera la un hotel... dar trebuie sa vorbesc cu gagicutza care imi organizeaza nunta sa-mi aranjeze ea ceva special! Imi vin mie idei traznite...

Pupici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Minunata ideea cu surpriza dupa nunta !! (cred ca merita deja subiect separat ) Cred ca mai bine ma gandesc la asta de pe acum ... sa am timp sa-mi "tocesc" de tot creierii !!!

Abia asteeept !!!! (numai cand ma gandesc la nunta si imi invadeaza fluturii stomacul .. )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kopilash spune:

seara buna fetele!!!
intradevar foarte buna ideea cu surpriza de dupa nunta...insa atentie ...ce fel de surpriza..deja am destule declaratii cum ca in momentul in care ajungeti acasa dupa nunta nu veti mai fii in stare de absolut nimik in afara de...somn...si atat.
mai multe prietene mi-au spus...ca vezi doamne si ele ar fi vrut noaptea nuntii asa cum vezi prin filme dar din x si y motive(vezi:el prea beat,amandoi prea obositi,prea multi musafiri care dormeau pe jos prin toata casa...etc ...etc)nu au mai putu sa faca nimik...dar motivul principal:erau mult prea obositi.
eu una sunt convinsa ca vom veni mai mult decat franti de la party asa ca mizez pe un mare somn...si oricum as vrea daca se poate sa plecam a doua zi in sapta-luna de miere.dar asta ramane de vazut.

rochia eu una am gasit-o pe net...si am si fost cu ea la o croitoreasa..nu a putut sa-mi spuna pretul inca d p acum dar a zis ca se gandeste si in functie de materiale...ramane sa fac comparatie..sa vad care e mai avantajoasa din pucnt de vedere al pretului..

eu una m-am mai linistit...mi-a gasit cam tot ce vroiam..stiu macar de unde sa le iau acum si cam cu cat timp inainte...om vedea ce iese

somnik usor la toate
kopilash



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

seara buna, fetele!

tot cu gandu' la nebunii, nu ? io cred ca in filmele americane merge chestia pt ca ei oricum lasa petrecerea balta, sa se distreze aia cum or vrea, si pleaca in lume amandoi cu tinichelele zanganind dupa ei... nu ii apuca 5 dimineata la "local"... pe de alta parte, si pt. a dormi fara griji unu-n bratele aluilalt tot e buna ideea cu hotelul, ca la un moment dat tot te trezesti, si-apoi aproape sigur pe la casa personala mai trebuie cazata cine stie ce ruda de departe... hmmm, pana una alta imi place ideea...

pupici!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:


super treaba cu surpriza de dupa!!

pai va fi o surpriza, mai bine zis soc! cand isi va da seama ce a facut si ca va ramane cu mine pe capul lui toata viata


So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Mai miresicilor...da n-ar fii mai frumos sa-i lasam pe baieti sa ne faca ei o surpriza?!? Uite...de exemplu o prietena de-a mea cand a ajuns in camera hotelului, dupa nunta, a gasit toata camera plina de flori...cu petale de trandafiri pe pat.... Ce daca nunta s-a terminat la 6 dimineata si amandoi erau franti de oboseala?!? Cand a vazut fata frumusete de camera va dati seama ca i-a pierit tot somnul...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

ar fi frumos sa se gandeasca el la ceva si sa-ti faca o surpriza

dar daca nu se gandeste, doar stim cum sunt barbatii...
eu zic ca trebuie sa ne luam masuri de siguranta si sa ii lasam masca cu o super surpiza...
inca nu m-am gandit la asta, poate aveti voi idei ?


toma_lly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madadum spune:

noi am fost nasi simbata. nunta a fost de povesti, insa apropode surpriza de dupa, aceasta a fost pregatita de ...mame. au plecat pentru vreo juma de ora la apartamentul tinerilor insuratei si le-a aranjat dormitorul cu lenjerie de matase, pijanalute foarteeeee sexi, sampanie, lumanari si petale de trandafiri....

mada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

De mame?????? Fara suparare, dar nu mi-ar placea deloc o surpriza de genul asta din partea mamelor...Pai cum sa mai am eu chef de ceva cand stiu ca toate alea au fost pregatite de mama?!?



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madadum spune:

acum depinde si de mame... in cazul lor, mamele sint super si au niste idei mai trasnite decat ale noastre... si dupa cat de obositi aratau cei 2 duminica (mult mai obositi decat noi) sigur faptul ca aranjamentul a fost facut de mame nu i-a deranjat. in felul asta surpriza a fost pentru amandoi...

mada

Mergi la inceput