Miresele anului 2006

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

mai magdala dar ai lipsit cam mult.mi se facuse dor de tine.ai rezolvat ceva cu coshuletzul?ai incercat sa-l faci?eu deocamdata am lasat balta pregatirile pentru nunta, pentru ca sunt prinsa de examene .scap de ele in vreo doua saptamani, dupa care ma apuc din nou de pregatiri.
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Magdala, ursuleti din jeleu, adica Haribo, din aceia?..hm, asta chiar mi se pare de prost gust; ideea ta cu scoici e super, ti-am spus, e inedita si-mi place! Intr-o cutie, habar n-am cate bomboane sunt, dar daca dau azi o raita prin vreun supermarket, o sa ma uit; stiu sigur ca mai sunt amabalate si cate 5.....5 vroiam eu sa pun alune glazurate, nu Rafaelo, doar nu vrei sa-mi dea nuntasii in diabet!
Se pare ca sotiorii nostri (si viitorii) incep sa se impace cu ideea si sa se implice....al tau, magdala, isi da cu parerea la rochitze, al meu face lista cu invitati...eh, poftim, ca sa vezi!
Nici tu nu vrei sa fii furata? Nici eu. Si i-am zis sa nu ma scape nici o secunda din ochi...nici macar la shu-shu .
Va pupa fata!

http://community.webshots.com/user/krelia7806

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by krelia

Magdala, ursuleti din jeleu, adica Haribo, din aceia?..hm, asta chiar mi se pare de prost gust; ideea ta cu scoici e super, ti-am spus, e inedita si-mi place! Intr-o cutie, habar n-am cate bomboane sunt, dar daca dau azi o raita prin vreun supermarket, o sa ma uit; stiu sigur ca mai sunt amabalate si cate 5.....5 vroiam eu sa pun alune glazurate, nu Rafaelo, doar nu vrei sa-mi dea nuntasii in diabet!
Se pare ca sotiorii nostri (si viitorii) incep sa se impace cu ideea si sa se implice....al tau, magdala, isi da cu parerea la rochitze, al meu face lista cu invitati...eh, poftim, ca sa vezi!
Nici tu nu vrei sa fii furata? Nici eu. Si i-am zis sa nu ma scape nici o secunda din ochi...nici macar la shu-shu .
Va pupa fata!

http://community.webshots.com/user/krelia7806


nici iubi al meu nu vrea sa fiu furata.mi-a zis ca ma leaga de el, shi in mod sigur nu va fi cineva care sa reusheasca
sa ma fure.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

roxy, pana la urma, parca vad ca ne ferim degeaba...e si asta un obicei, ca mai toate celelalte...parca si vad clevatitoarele: ia uite ce grija are de ea, n-o scapa din ochi, din mana...ce o ma iubeste!...sau poate-l fura pe el
magdala, nu uita sa dai de baut la prima stelutza!
Pupi la fete!

http://community.webshots.com/user/krelia7806

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Nici eu&el nu vrem sa fiu/fie furata/furat. Am hotarat ca in caz de forta majora ne legam mânuțele mai largut cu o pangliga de saten eleganta. Asta pentru ca la nunta unei prietene impreuna cu celelalte domnisoare de onoare i-am furat barbatul iar acuma stiu ca este pusa pe șotii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

De baut tuturor!!!!Am prima stelutaaaaa!!!
Al meu iubi a zis ca o sa caute catuse ca sa ma lege de el, apropo, pt. amatori-- la sex-shop nu se gasesc, in Cta, mi-a zi o colega-- , asa ca nu va mai avea ce face, va trebui sa stea cu ochii pe mine "ca pe butelie". HAhaha!

Nu am facut inca acel cosulet, dar tot ce am gasit ca pot face eu este printat si indosariat, colegele tot ma fac obsedata, sunt inca in faza de adunat informatii, si acum mai trebuie sa fac si planuri de zugraveala (sper sa reusim sa zugravim prin aprilie) si ziua de nastere a fetitei mele si mai important. Asa ca deocamdata fac lista de cadouri dictata de mea. De aia vroiam sa stiu si cate bomboane sunt in cutia de Raphaelo. si ma gandesc ce culoare sa-i fac in dormitor, caci rosu cum vrea ea iese din discutie.. Este posibil ca de sapt. viitoare sa lipsesc si mai mult caci vine perioada nebuna la munca cand abia am timp sa mananc..


Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Fetelor, vad ca voi nu vreti sa fiti furate. Eu abia astept. Am localul in Mamaia si abia astept sa fiu furata si sa dam o raita prin toate discotecile din statiune. Nu ma tem de furat pentru ca toti amicii nostri sunt baieti finuti si nu o sa ceara pe mine decat cel mult o sticla de vin sau ceva. Asa ca ma las furata si plec cu cameramanul dupa mine, sa vad ca iubi al meu ma cauta. Pupici. Intr-o cutie de Raffaelo sunt 6 bomboane, Magdala. Paaaaaaaa



http://community.webshots.com/user/kristina_deppner



Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Am zis eu ca nu vreau sa fiu furata?
N-am zis. Abia astept sa fiu furata si eu sa ma duc prin discoteci sa ma vada lumea ce frumoasa sunt.
Sigur sunt numai 6 bomboane? In cutia aia mare?!?! Mai, parca mie mi s-au parut mai multe... ca n-am mai stat sa numar atunci cand le mancam.
.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

NOI INCA NU NE-AM GANDIT LA FURATUL MIRESEI. TREBUIE SA VB. SI CU AL MEU SA VAD CE PARERE ARE.
CAT DESPRE ROCHIE, NICI NU VREAU SA MA GANDESC.

http://community.webshots.com/user/ioananemes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

quote:
Originally posted by magdala

Am zis eu ca nu vreau sa fiu furata?
N-am zis. Abia astept sa fiu furata si eu sa ma duc prin discoteci sa ma vada lumea ce frumoasa sunt.
Sigur sunt numai 6 bomboane? In cutia aia mare?!?! Mai, parca mie mi s-au parut mai multe... ca n-am mai stat sa numar atunci cand le mancam.
.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!



In cutia mare de Rafaelo sunt 15 bomboane.



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput