modificarea punctajelor

modificarea punctajelor | Autor: thalia

Link direct la acest mesaj

Desi ma uit rar si intamplator la nr. de puncte acumulate, azi am vazut ca s-a modificat modalitatea de acordare . Nici o problema , dar s-au marit preturile 600 si 1000 puncte. Mai sa fie , numai la noi in Romania ne trezim de la o zi la alta ca s-a marit pretul la una la alta...
Dar daca tot se incearca o normalizare a aprecierilor ma intreb cum se noteaza raspunsuri de genul HA HA HA sau un simplu smilies .
Nu ca ar fi foarte important dar multe subiecte se incarca cu raspunsuri de genul acesta si pagini dupa pagini devin un balast chiar si pentru capacitatea Forumului.
Acum ca am zis-o ...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Deh ... inflatia aceasta!

Ideea este simpla. Aceasta functionalitate este inca in testing. Este important sa testam corect inainte de a introduce alte produse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thalia spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

Deh ... inflatia aceasta!




Inflatia de ha , ha, ha, si smilies , banuiesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:



bravo celor care au cumparat inaintea scumpirii!!!

ati fost smechere.....ati stiut de inflatie!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Initial creeata de thalia

Desi ma uit rar si intamplator la nr. de puncte acumulate, azi am vazut ca s-a modificat modalitatea de acordare . Nici o problema , dar s-au marit preturile 600 si 1000 puncte. Mai sa fie , numai la noi in Romania ne trezim de la o zi la alta ca s-a marit pretul la una la alta...
Dar daca tot se incearca o normalizare a aprecierilor ma intreb cum se noteaza raspunsuri de genul HA HA HA sau un simplu smilies .
Nu ca ar fi foarte important dar multe subiecte se incarca cu raspunsuri de genul acesta si pagini dupa pagini devin un balast chiar si pentru capacitatea Forumului.
Acum ca am zis-o ...



Ba da va fi o supriza (hmmm...mai putin placuta)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

adica cum se aduna tot asa si scad? :)) la un simplu ha-ha sau smile :)))

Cristina & Sandica

floricica cu pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucoantza spune:

salutare!
inca de la inceput vreau sa precizez ca nu vreau sa jignesc pe nimeni si ca ii respect atat pe cei ce muncesc pt ca acest site sa ``infloreasca`` pe zi ce trece, cat si munca lor.
dar... stateam eu si ma gandeam... nu ar fi fost mai simplu fara puncte si titulaturi... acu va fi o alergatura teribila dupa puncte si stelute si culori si titulaturi si ranguri care mai de care... nu era mai bine doar cu numele/nick-ul utilizatorului si nr de mesaje?

va multumesc

ralucoantza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Fara suparare, subscriu la ceea ce a spus ralucoantza!!!
Na, ca am bagat si io un raspuns scurt ca mi se adune puncte, stele, si alte de-astea...

Dana - mama lu' Radu Stefan

Poze la: http://community.webshots.com/user/danateu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

io cred ca e o idee buna (si nu cred ca stimuleaza negativ - alergare dupa puncte, mesaje inutile, samd - doar suntem oameni seriosi - vezi titulaturile , unii mai maturi, altii mai putin (vezi imaturul ) - ci doar pozitiv, si mai cred ca starea de spirit a comunitatii cat si a fiecarui membru in parte se imbunatateste)... pe mine ma distreaza si ma fascineaza diversitatea titulaturilor si cred ca fiecare titulatura spune ceva in plus despre cel care a ales-o si de dispozitia lui la momentul alegerii ...

daca as avea posibilitatea mi-as schimba si nick-ul ... (la momentul alegerii nu stiam cati purici voi face pe aici )



oi fi io vreun cameleon, identitatea nu mi-am schimbat-o inca, n-am apelat inca la operatii estetice , ca doar ridurile nu dor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Originally posted by danat

Fara suparare, subscriu la ceea ce a spus ralucoantza!!!
Na, ca am bagat si io un raspuns scurt ca mi se adune puncte, stele, si alte de-astea...


Parca aici nu se contorizeaza mesajele, nu ?
Am verificat si asa e !




Karina + Bogdanel

Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by marius

quote:
Initial creeata de thalia

Desi ma uit rar si intamplator la nr. de puncte acumulate, azi am vazut ca s-a modificat modalitatea de acordare . Nici o problema , dar s-au marit preturile 600 si 1000 puncte. Mai sa fie , numai la noi in Romania ne trezim de la o zi la alta ca s-a marit pretul la una la alta...
Dar daca tot se incearca o normalizare a aprecierilor ma intreb cum se noteaza raspunsuri de genul HA HA HA sau un simplu smilies .
Nu ca ar fi foarte important dar multe subiecte se incarca cu raspunsuri de genul acesta si pagini dupa pagini devin un balast chiar si pentru capacitatea Forumului.
Acum ca am zis-o ...



Ba da va fi o supriza (hmmm...mai putin placuta)




E vorba de punctarea raspunsurilor? Ca vad ca sunt acum 3 puncte, in loc de 5 . Presupun ca au scazut tarifele si la crearea subiectelor samd...Aici nu mai e inflatie . Sau trebuie sa ne asteptam si la alte "surprize"?

Claudia

Mergi la inceput