nasterea lui Victor, zis Vasile

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

christina, mama, sa traiesti si sa ne traiasca micutzi!! cu toate ca al meu nu mai e chiar asa micutz (are 4juma' de-acuma). si marius al meu tot pe 23 mai e nascut.

gen, o mamica de marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana c spune:

Christina foarte frumoasa povestea Sa va traiasca Victoras si sa fa aduca numai bucurii!

Iuliana & Rares (12iunie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

christina, multumim mult de tot pentru povestea frumoasa! sa-l pupi pe victor pentru alegerea unei zile asa de potrivite sa vina pe lume!:)

mona si lia (24.04.2004)

poze lia

www.imagestation.com/album/?id=3434700093&mode=invite&slideshow=1" target="_blank">iara poze

www.imagestation.com/album/?id=3225170093&mode=invite&slideshow=1" target="_blank">poze octombrie

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">povestea nasterii liei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christina spune:

Fetelor, sunteti niste dragute! multumim mult de urari. Vroiam demult sa scriu aceasta poveste ca intr-un fel ma simteam datoare comunitatii pentru povestile pe care le-am citit si eu la randul meu cand eram gravida si care m-au convins ca nasterea nu e chiar sfarsitul lumii. DEci ma bucur ca v-a placut... desi realizez ca e lunga povestea noastra, dar nu la fel de lunga precum travaliul prin care am trecut, totusi nu include o gramada de evenimente adiacente, tocmai ca n-am vrut sa va pun rabdarea la incercare.

Cybip, curaj ca nu va fi greu si vei fi atat de fericita.

Gen, la mine s-a rupt apa pe 23 mai, dar a durat tare mult totul si Victor e nascut pe 24 mai la 8:37 a.m. Oricum, ce mi-e 23 ce mi-e 24? tot acolo sunt.

Gandacelu, un fratior/o surioara peste vreo 2-3 ani cand sutem mai asezati in tara adoptiva.

Soro, lasa c-o sa fim noi impreuna si-atunci o sa fie tare bine.

Mergi la inceput