Miresele anului 2005 (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Marie vezi ca ti-am trimis un PM. Artificiile..uff..sunt scumpe rau. Dar pentru cine isi permite, merita! Preturile sunt de la 500-1500 Euro dupa cate tin minte, depinde de cate minute vrei.
Artificiile de tort am inteles ca sunt ieftine... cam 1 Euro.

gataaaaaaaa ma apuc de lucru.

Kissssss

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by bibyrox
Steluta dragutza bine ai venit printre noi! Tu cand ai nunta? Nu vrei sa te trec pe listutza noastra?



Deocamdata nu iti pot da o data exacta. Va fi sigur prin 2005!!
Multumesc pentru informatiile de pe PM. Esti o dragutza!!

Pupici dulci!!!

Steluta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by Steluta
Deocamdata nu iti pot da o data exacta. Va fi sigur prin 2005!!
Multumesc pentru informatiile de pe PM. Esti o dragutza!!
Pupici dulci!!!

Steluta.



Multumesc si eu Steluta! Ne bucuram sa te avem printre noi si iti dorim sedere cat mai placuta! Cand va hotarati asupra datei... sa dai fuga la fete sa stim si noi !

Pupici si spor la pregatiri!!!

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Sunt suparata! Asa mult costa artificiile? Nu imi vine sa cred....ufffff si asa mult imi doream. Nu e corect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Bine v-am regasit miresicilor! Vad ca sunteti foarte harnicute! Imi place de voi! Eu... din pacate nu prea am cu ce sa ma laud Am sperat ca zilele astea o sa rezolv si eu cu restaurantul dar nu a fost sa fie...poate saptamana viitoare. Iar de celelalte nici nu am cum sa ma apuc... Trebuie sa vad mai intai ce-mi ofera restaurantul, poate au ei un contract cu vreo firma care se ocupa cu decorarea salii, sau cu o cofetarie care face tortul, poate au si DJ... Dupa ce aflu chestiile astea vad ce mai ramane de facut si apoi o sa iau la rand toate agentiile organizatoare de nunti sa vad oferte si preturi si se rezolva toate.
In week-end am fost sa vad 2 biserici; la Bomnita Balasa nu am putut sa intru pt ca era un botez; mi-a placut biserica insa mi s-a parut mult mai frumoasa Sf. Spiridon; e mult mai mare. Insa nici aici nu poti sa te programezi pana nu rezolvi cu restaurantul...
Spor la treaba si pupici la toata lumea!

Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Mai am o intrebare miresicilor, cu cat timp inainte tb sa rezerv biserica. Vreau sa fac la Sf. Spiridon. Eu ziceam sa ma duc in decembrie sa rezerv pt 30.07. E bine sau e tarziu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Hmm... Nici eu nu stiu cum se obisnuieste cu programarea la biserica. Noi ne-am gandit la o bisericutza (tot din lemn ) din Parcul IOR - chiar vis-a-vis de magazinul Titan. O stie cineva? Dar totusi cred ca e prea devreme acum sa rezervi biserica...

Pupici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by bibyrox

Hmm...Noi ne-am gandit la o bisericutza (tot din lemn ) din Parcul IOR - chiar vis-a-vis de magazinul Titan. O stie cineva?


Biserica o stiu, caci locuiesc in cartier.
Si noi ne gandisem sa optam tot pentru aceasta biserica, mai ales pentru cum arata, si parcul este alaturi!! Dar nu stiu sa-ti spun daca au sau nu cor. Multe persoane sustin ca este mult mai frumoasa slujba, daca e si cor.



Steluta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

looooool Steluta si eu stau tot in cartier.. de fapt langa Pta Minis! Sincer, eu nu tin neaparat sa fie cor! Importanta este slujba pentru ca ne unim in fata lui Dumnezeu, nu corul! Eu sunt mai simpla de felul meu... Iar biserica aia este mai aproape de noi de-asta am ales-o si cum ai zis si tu... e si parcul unde poti face poze apoi.
Mai vedem... ne mai gandim.

Pupici la miresici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kopilash spune:

bibyrox...esti o salvatoare mami!!!daca firma pe care mi-ai recomandat-o are si niste preturi acceptabile..atunci te cred ca nu vrei sa mergi la nunta fara ei.
am dat mail si astept raspuns.

oricum merciiiiii mult de tot

pupic!

Mergi la inceput