Verighete

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by BraveGirl

Bibyrox-eu le-am facut la Kirio.Magazinul e pe Lascar Catargiu, intre cladirea Orange si piata Romana, pe la jumatatea drumului, pe partea dreapta daca vii de la Victoriei. Nu prea poate fii numit magazin, pt ca e la demisolul unei case. Suni la un interfon si se deschide o usa metalica, apoi mergi cam 2 metri si e inca o usa metalica unde sunt expuse bijuteriile.
Preturi sunt pt toate buzunarele. De la 300 de euro in sus.

Corina


Multumesc iubita! Totusi cat costa gramul? Asta ca sa-mi fac o idee....

quote:
Originally posted by estera

Bibyrox ..chiar ti-au placut? eu sunt in dubii.. lui iubi i-au placut mult, de asta le-am luat. eu sincer mi-as fi dorit altceva..

estera


Foarte mult!!!!!!!! Sunt superbe!!!!




Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Estera-si mie mi-au placut f mult verighetele tale (ale mele raman cele mai frumoase). Sunt deosebite. Chiar nu mai vazusem model ca al vostru. Sa le purtati sanatosi!!!

Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estera spune:

Multumessc fetelor! Sunteti niste dragute!

http://photos.yahoo.com/narcesteh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by BraveGirl

Estera-si mie mi-au placut f mult verighetele tale (ale mele raman cele mai frumoase). Sunt deosebite. Chiar nu mai vazusem model ca al vostru. Sa le purtati sanatosi!!!

Corina
Albumul meu



BraveGirl cat e gramul de aur la Kirio???

Multumesc!


Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Creatiile mele
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Bibyrox-ei nu vand la gram. Variaza pretul in functie de model, pt ca ei lucreaza numai manual. Eu te sfatuiesc sa mergi pana acolo ca sa vorbesti cu domnul Kirita.

Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by BraveGirl

Bibyrox-ei nu vand la gram. Variaza pretul in functie de model, pt ca ei lucreaza numai manual. Eu te sfatuiesc sa mergi pana acolo ca sa vorbesti cu domnul Kirita.

Corina
Albumul meu



Multumesc Corina! Pe voi cat v-au costat? primesc si aur la schimb? (stii ceva?)




Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Creatiile mele
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Noi am luat un model f scump ( mai aveau un singur model mai scump) si ne-au costat 59 mil,cu reducere de 15% pt ca le-am luat la targ. Stiu ca primesc si aur. Mie mi-a placut un set de la ei care era 80 mil si mi-a zis ca dc imi place poate sa-mi faca ceva mai ieftin, ne intelegem noi.Precizez ca setul avea 2 diamante maricele si era masiv rau... Deci cred ca si la verighete poti sa negociezi cu el.

Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Am uitat sa spun ca ambele verighete au diamante, al meu e maricel...Iar manopera a costat mult pt ca e mai migalos modelul...

Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

bravegirl foarte frumoase sunt verighetele voastre sa le purtati sanatosida-s o carutza de baaani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hirondella spune:

Fetelor nu prea stiu ce sa fac: sa iau verighetele de aici( Italia ) sau sa astept sa le iau de acasa, din Romania.Eu am pus ochii pe unele din aur galden cu margini subtirele din aur alb dar mi se par cam scumpicele (400 euro).Aurul este de 18 k. Credeti ca acasa le-as putea gasi mai ieftine ?

''Nu-mi dati sfaturi. Stiu sa gresesc si singur...''-I.Kant

http://hirondella.cabanova.ro/

Mergi la inceput