Verighete

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia-mihaela spune:

Ileana Cosanzeana si BraveGirl aveti niste verighete superbe. Sa le purtati sanatosi.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estera spune:

Bravo BraveGirl! Verighetele sunt super! Sa le purtati sanatosi!

http://photos.yahoo.com/narcesteh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Multumesc!!!Ma bucur ca va plac.pe toate!!!!!

Corina
http://bogdan.sn.ro/index.php?cat=10010]Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

bravegirl -deosebite verighetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cordelia spune:

Moiraine 7 , stiu despre ce vorbesti si eu am fost la magazinul El Dorado(doar in cercetare), si am vazut ca aurul alb este de fapt galbior....am discutat cu vanzatoarea (care a fost f. dragutza) si mi-a dat o explicatie, ceva in sensul asta(pe care am uitat-o, fireste) ,dar stiu un lucru: calitatea (culoarea,daca este moale sau nu etc) aurului alb depinde de aliajul cu care este prelucrat....mai mult nu stiu dar nu mi s-au parut a fi de calitate! Desi aveau modele dragute acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cordelia spune:

Ileana imi place foarte mult rochita ta....poti sa-mi spui si mie te rog, unde pot sa gasesc niste modele asemanatoare? Eu am nunta in spetembrie, dar inca nu stiu cu ce ma imbrac la cununie, Mi-a placut foarte mult rochita, multumesc si sa fiti fericiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna fetelor! Mi-am clatit si eu ochii la minunatiile voastre de verighete... Ce sa mai... toate imi plac! Parca am avea aceleasi gusturi! Cele ale Esterei... m-au dat pe spate! Si ale lui BraveGirl la fel.. A-propos BraveGirl unde vi le-ati facut voi?

Si, spuneti-mi si mie fetelor despre Kirio... Am intrat la ei pe site si intr-adevar sunt foarte dragute modelele dar nu am gasit si preturi. Cam ce preturi au? Si pe unde vine magazinul mai exact?

Pupici muahhhh


Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireasa spune:

M-ati cam ingrijorat cu comentariile voastre in legatura cu aurul alb. Ma gandesc ca e posibil sa-mi spuna ca sunt facute cu un anumit aliaj si de fapt sa fie altul. Nu mai stiu ce sa fac. Imi placea si mie un model din aur alb si aur galben care mi-as dori ca toata viata sa ramana asa, sa nu-si modifice culoarea. Cred ca o sa aleg pana la urma doar din aur galben.
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Bibyrox-eu le-am facut la Kirio.Magazinul e pe Lascar Catargiu, intre cladirea Orange si piata Romana, pe la jumatatea drumului, pe partea dreapta daca vii de la Victoriei. Nu prea poate fii numit magazin, pt ca e la demisolul unei case. Suni la un interfon si se deschide o usa metalica, apoi mergi cam 2 metri si e inca o usa metalica unde sunt expuse bijuteriile.
Preturi sunt pt toate buzunarele. De la 300 de euro in sus.

Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estera spune:

Bibyrox ..chiar ti-au placut? eu sunt in dubii.. lui iubi i-au placut mult, de asta le-am luat. eu sincer mi-as fi dorit altceva..

http://photos.yahoo.com/narcesteh

Mergi la inceput