Verighete

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

nici io nu stiu sa-ti zic de preturile de la Kirio, pt. ca pana la urma ne-am comandat verighete de platina, si alea sunt chiar scumpe, 1250 euroi. da' dupa toate peripetiile ne-am zis ca din toata nunta cu asta ramanem in timp si merita... eu sunt sigura ca o sa gasesti acolo ceva sa-ti placa, si in functie de complexitatea modelului pretul poate fi mai mic sau mai mare... intr-adevar aurul lor alb chiar arata bine... mie mi-a inspirat incredere patronu'..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Na ca m-am luat cu treaba si am uitat sa va spun...IERI NE-AM LUAT SI NOI VERIGHETELE!!! Dar...tare-mi va fi greu sa ma obisnuiesc cu ea pe deget......

BraveGirl...verigheta de barbat cu piatra? Nu am mai auzit... Oricum sa le purtati sanatosi 100 de ani...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floarea de colt spune:

draga ramonela..super pret doar 6 mil pt 12 grame de aur...si mai ales pt ca din ce povestesti tu par sa fie super frumoase si deosebite..asa ca spune-mi si mie de unde le-ai cumparat poate ajung si eu prin cluj pana la vara ...
pupice si saru-mana de raspuns..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

verighetele noastre au vreo 9 grame impreuna si sunt din aur galben si la mijloc cu o veriga mobila din aur alb (cica antistress)
sunt super frumoase si ingenioase
am dat aproape 9 mil lei

toma_lly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by toma_lly

verighetele noastre au vreo 9 grame impreuna si sunt din aur galben si la mijloc cu o veriga mobila din aur alb (cica antistress)
sunt super frumoase si ingenioase
am dat aproape 9 mil lei

toma_lly



Asha vrem shi noi sa ne luam.Sunt intr-adevar super frumoase .Eu trebuie insa sa mai am putzina rabdare,pana vine shi iubi acasa,shi abia atunci o sa ma pot lauda cu verighetele.
Roxi

http://community.webshots.com/user/roxy79ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

miresicilor azi ma duc sa-mi iau verighetele
am dat comanda saptamana trecuta si azi sunt gata
maine va zic si cum arata pe degetele noastre
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katie spune:

Multumesc foarte mult fetelor care mi-au raspuns in legatura cu verighetele de la kirio, dar tot nu m-am lamurit: fac si dupa modelul clientului sau nu? Ca eu vreau un model super-simplu, dar l-as vrea de la ei pt. aurul ala super-alb...si super-lucios...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

quote:
Originally posted by katie

Multumesc foarte mult fetelor care mi-au raspuns in legatura cu verighetele de la kirio, dar tot nu m-am lamurit: fac si dupa modelul clientului sau nu? Ca eu vreau un model super-simplu, dar l-as vrea de la ei pt. aurul ala super-alb...si super-lucios...




Katie, cel mai bine dai o fugutza pana acolo si o sa te lamuresti...(sau macar sa dai un telefon sa intrebi) Au foarte multe modele si mai complexe si mai simple...sunt sigura ca o sa gasesti ceva care sa-ti placa...sau macar le explici cam ce vrei tu... Noi de exmplu ne-am facut verighetele dupa un model de-al lor dar noua ni s-au parut prea late si prea groase asa ca le-am mai modificat putin dimensiunile...Deci banuiesc ca ar putea sa-ti faca si dupa modelul tau...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

Katie,
la kirio iti fac sigur verighete dupa ce model vrei tu. e scris si pe brosurile lor si cred ca si pe site, oricum ei le fac manual....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Si-a ales cineva verighetele cu model gen zid din caramida...Nu stiu daca ma fac inteleasa....


Ioana

Mergi la inceput