Miresele anului 2005

Miresele anului 2005 | Autor: corco

Link direct la acest mesaj

Asa cum propunea Bibyrox ce ziceti sa avem un subiect ca acesta. Sa ne sfatuim, sa ne informa unele pe altele. Ce ziceti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Eu zic.. DA! Era si normal nu?! Doar eu am propus! Pai.. hai sa mutam lista aici!

Miresele 2005
Kopilash............... 25 Iunie 2005
Pupezica................ 2 Iulie 2005
Bibyrox............... 16 Iulie 2005


Lista continua...



"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

http://photos.yahoo.com/bibyroxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

quote:
Originally posted by bibyrox

Eu zic.. DA! Era si normal nu?! Doar eu am propus! Pai.. hai sa mutam lista aici!

Miresele 2005
Kopilash............... 25 Iunie 2005
Pupezica................ 2 Iulie 2005
Bibyrox............... 16 Iulie 2005


Lista continua...



"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

http://photos.yahoo.com/bibyroxx



In iunie nu e post? Pe 25?

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Fratele meu Andrei si viitoarea mea cumnata RAMONA, din CONSTANTA - 5 februarie 2005
Prietena mea LAVINIA si viitorul ei sot oficial CATALIN, din CONSTANTA - 11 iunie 2005 la Colonade

Anca si papusica Eliza (26.august.03)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kopilash spune:

salutare!sa inteleg ca mutam seria de discutii aici.oki ..importantule sa putem discuta .NU mai imi aduceti aminte ca junie05 e aproape tot in post...ca maimpusc
asta e o sa o mut...asa cu au zis cdeja feteke ori pe 04jun ori pe 02 julie odata cu pupezica (sorry nu am ce face)

cat despre transport..stefana un bilet dus intors tulcea bucuresti tulcea costa 400.000.pe peste tot pe unde am vorbit biletul de persoana imi iesea cam 480.000(diferenta nu e criminal de mare)insa totalul ma omoara..ca e vorba de un autocar mare de 60 de pers.

nici nu prea iim vine sa vb cu oricare neica nene care sa-mi traga tzeapa.vedem aici inca mai am de studiat...ca si la data nuntii de altfel

pupici la viitoarele mirese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:


Miresele 2005
Andrei (fratele Ancai)+ Ramona .................5 Februarie 2005 - C-ta
Kopilash ................... 4 Iunie sau 2 iulie 2005 (indecisa) - Bucuresti
Lavinia (prietena Ancai)+ Catalin ................11 Iunie 2005 - Colonade
Pupezica ..................... 2 Iulie 2005
Bibyrox ..................... 16 Iulie 2005 - Bucuresti


Lista continua ......

Pupici la miresici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

http://photos.yahoo.com/bibyroxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Pentru cine are probleme cu rudele din provincie, de luat la cunostinta:
Noi inchiriem un microbuz de 17 sau 19 locuri, nu mai stiu, si pentru dus-intors Bacau-Bucuresti-Bacau, ne ia 7 milioane. Nu este foarte ieftin, pe km, vorbesc, dar avand in vedere ca sta la dispozitia ta... ca si soferul este om...
Avand in vedere ca nu am unde caza atatea persoane, cine vrea vine, cine nu.. nu, si cine vine, dupa nunta se suie in microbuz si se duce acasa, ca n-avem ce face...

Anca si papusica Eliza (26.august.03)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupezica spune:


Nunta o vom avea la Club Polo -Bucuresti.Bibirox, voi unde o organizati, la ce restaurant?

Pentru kopilash, imi pare rau ca ti-am dat vestea cu postul...dar cu cat afli mai devreme cu atat mai bine.Si eu mi-am dorit 4iunie, dar n-a fost sa fie..Daca alegi 2iulie, nici-o problema din partea mea.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Buna!
Sunt noua pe acest forum iar asta e primul meu mesaj.
Vreau sa felicit pe cele care se casatoresc anul viitor. Casa de piatra! Voi fi si eu printre voi, nunta mea va fi pe 20 august.
M-am hotarat sa scriu acest mesaj, deoarece acest forum m-a ajutat ff mult, asa am aflat de restaurante etc
Va pup si sper sa ma acceptati in comunitatea voastra!

cu drag,
eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Dragele mele,

Am mai postat un mesaj referitor la postul cu pricina unde va spuneam ca am vorbit cu cineva de la Patriarhie. Acum 5 minute am vorbit din nou cu un alt preot de la o manastire care mi-a confirmat acelasi lucru, ba chiar a verificat si m-a sunat inapoi sa-mi spuna ca: Postul Sf. Petru si Pavel nu tine 3 saptamani, anul acesta a fost o exceptie din cauza ca Pastele a fost devreme. In fiecare an depinde de Paste. La anul, findca Pastele va cadea in Mai, deci destul de tarziu, a facut el calcule si mi-a spus ca va tine 3 zile.
Pentru mine este deja a doua persoana cunoscatoare care-mi confirma acest lucru, ca atare ma bazez pe asta.
Mult noroc tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kopilash spune:

leyla!daca e asa cum zici tu: TE IUBESC!
ca m-ai informat nu de alta..oricum ma duc si eu la biserica duminica si o sa o aud cu urechile mele


Mergi la inceput