Cat ati platit chelnerilor?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucasimarius spune:

Am discutat cu directorul la inceput dupa care ne-a trimis la seful de sala ca sa stabilim meniul si aranjamentul meselor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

eu am facut nunta anul trecut la restaurant herastrau, nu ne-au cerut nimeni nimc , dar sotul meu l-a intrebat pe saful de sala cat sa dea pt ca nu stiam si a spus cat vrem, asa ca a dat 5 milioane, dar am fost foarte multumiti

ADy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaangeli_que spune:

Bogda..,de ce sa le las ciubuc cand servesc cu o incetineala de melc?Am fost anul asta la Herculane,o servire de nota 4 ,dar ciubuc asteptau toti ,iar preturile erau ca in afara tarii, iar daca la amiaza cerea supa mi se raspundea ca doar seara au ciorbe,iar seara pe la ora 8 erau terminate,nu am mancat decat minuturi,mancarea gatita si ciorbele nu stiu de ce dar lipseau permanent ,ce sa mai zic de atunci cand am cerut cas pane cu rosii si mi-au adus rosiile intregi (si prafuite,ca au uitat sa le spele),iar sotul cand le-a spus ca-s nepoata sefului al mare (care avea 4-5 hoteluri )chelnerita a luat pozitie de drepti si a adus rosiile taiate ca la expozitie

Mergi la inceput