Mamici din Constanta (15)

Mamici din Constanta (15) | Autor: roxanaz

Link direct la acest mesaj

poftiti la capitolul nou!
multi pupicei!
Roxi si Patrick

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

salut la 15!!!
avem un cucui tare frumos! l-am facut mai devreme, dar ne sta bine mai ales ca maine trebuie sa ne prezentam la nunta!
david nu a mancat mai nimic azi, doar struguri...febra nu mai are si ma gandeam sa iesim putin afara...
roxa sunt oricum speriata de antibiotice, dar acum deja l-am inceput de dimineata si vreau nu vreau 3 zile minim trebuie sa il dau,nu ?
am facut o gramada de mancare, adica orez sasesc...nu i-a placut...pui la rotisor...nu a vrut...compot nu i-a placut...sunt deja descurajata...nu mai gatesc...
cine merge in vama in seara asta sau maine?
unde pot sa gasesc capac de wc pr copii sau toaleta din aceea pititca pt bebei?
sinzi si david
http://community.webshots.com/user/sinzi_ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

ce liniste e pe aici!!!
David e mai bine, fara febra....
azi a fost mare distractie in parc si multe vorbaraie...
ma duc sa imi iau pantofi de nunta...ca am ajuns la concluzia ca nu am.
salutari, un weekend placut..
sinzi si david

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

fetelor, Tanja vine azi cu Stefan in parcul Tabacariei la 18:00. Laura am inteles ca tu vi sigur esti singura care are tel. ei pt. mesaje. Cand ajungi da-i mesaj ca poate nu va recunoaste.O sa fie la cofetarie.Eu va pup pe toate ca plec la Bucuresti. Am probleme cu mama.

Tania cuAnduta(14sept'96)+ Bibi(14febr'04)

...albumul fam.Bugy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

Roxi, eu am zis ca Cexylul nu e prea bun pt. sist. imunitar pt. ca e o cefalosporina de generatia a 4-a si cred ca e f. tare, dar cum am mai zis, i-am dat si eu lui Vlad cand a fost cazul.

Dady, ma rog pt. mama ta sa se faca bine , Dumnezeu sa va dea putere tie si surorii tale !
Eu sambata seara n-am mai ajuns in parc pt. ca mi-a luat barbate-miu de pe varianta un sac de 20 de kg. de vinete si am avut program de copt vinete toata dupa-amiaza de sambata si cea de duminica.

Laura - mama lui Vlad

http://community.webshots.com/user/vladut111

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cali spune:

Buna ziua si de la noi..
intru si eu sa va salut.. dupa o pauza cam mare.. dar acasa nu merge deloc internetul, am o cartela dial-up RDS si merge greu de tot!

sper ca sunteti bine cu toatele!
eu sunt bine, in principiu cam in 2 sapt sper sa nasc, asa mi-a spus dr! sper sa fie bine

o zi buna si numai bine!

cali, 36 sapt si 6 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Larular spune:

Salutare !!!

Scuze , intru cam rar e drept dar momentan nu mai imi sta gandul decat la casa . Nu mai am reabdare , merge incet de parca sta iar muncitorii sunt din ce in ce mai nesimtiti . Asta e !

Sanzi , toaleta piticuta pentru bebei am vazut la Romstal , pe Stefan cel Mare . Si cred ca au si colacel .

In rest noi suntem bine . Avem chiar si noutati . Mergem de-a busilea si vrem in picioare si avem un dinte , primul de fapt .
Sambata plec la o nunta la Pitesti si o sa car toata casa dupa mine si bunicii pe post de baby sister .

Va pup !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Eu stateam si va asteptam la Mamici de Constanta 14! Ca intram din Favorites si nici nu realizasem ca eram pagina 10. Noroc ca mai verifica Oana, ca ma pierdusem de card! Ca o oaie ratacita bantuiam prin pustietate! Doamne-fereste!


Cristina si Alexia ( 22 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marlen_b spune:

Buna fetelor,

Am fost ocupata in week-end. Am umblat prin oras sa mai cumparam cate ceva pentru bebic. I-am luat un set complet pentru atunci cand vom iesi din spital (costumas, body, pled ...). E asa frumos! Abia astept sa-l imbrac pe Andreas mic si scump. Am facut comanda pentru patut; marti sau miercuri trebuie sa soseasca. Nu am gasit inca salteluta. Nu am avut timp sa mergem in zona stadionului.

In rest, ma simt bine. Visez la clipa cand imi voi tine in brate puiutul!

Sa aveti o saptamana buna,


Marlen - DPN 5 oct.
http://f2.pg.photos.yahoo.com/marlen_hg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

suntem si noi pe prima pagina cu o poza de - a lui David de cand era micut si haios...
ce liniste e pe aici, chiar nimeni
revin ca David e suparat tare...
salutrari
Sinzi si David
http://community.webshots.com/user/sinzi_ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

mamicutze din Cta salutare ..
si eu sunt tot din Cta dar acum locuiesc in Bucuresti ..
vroiam sa va intreb si eu ceva ...sora mea doreste sa aibe un bb si trebuie sa-si faca analiza -Listeriei .
stiti cumva prin Cta unde se face aceasta analiza ?ea zice ca a fost in cateva locuri si i s-a spus ca numai in Bucuresti se face .. ceea ce eu nu pot sa cred ...
multam fain
pupici

Mergi la inceput