Bebelusi de Martie-Aprilie 2004 (11)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nedda spune:

CLAU, stiu si eu ca n-are rost sa-i cumpar haine prea multe!! Noroc ca ma mai tempereaza sotu-miu, dragul de el! Dar macaaaaar jucarii poooot sa-i cuuuumpar???:))
Tu, nu mai fi stresata!! Las' ca trec ele zilele grele!! Ce sa zic si eu? Stai sa vezi cand o sa incep si eu sa ma vait ca si noi trebuie sa ne mutam in septembrie si sunt o gramada de lucruri de facut.



Daniela si papusa Lara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blerina spune:

buna fetelor.
oake despre ce fel de cereale de la bebelac e vorba?noi papam alea simple de orez de la bebelac.cuti de cereala numai fara lapte.nestle,nutriben etc nu i au placut ca au aroma de vanilie.m am uitat inca o data pe cutie si la compozitie scrie ca au numai faina de orez si vitamina B1.sunt alte cereale ce aveti voi sau nu stiu eu unde sa ma uit.
pupici blerina si jo-elle(8.4.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by blerina

buna fetelor.
oake despre ce fel de cereale de la bebelac e vorba?noi papam alea simple de orez de la bebelac.cuti de cereala numai fara lapte.nestle,nutriben etc nu i au placut ca au aroma de vanilie.m am uitat inca o data pe cutie si la compozitie scrie ca au numai faina de orez si vitamina B1.sunt alte cereale ce aveti voi sau nu stiu eu unde sa ma uit.
pupici blerina si jo-elle(8.4.2004)



Bine ai venit , Blerina!!! Sa-ti traiasca !!!

Daca te uiti undeva pe lateralul cutiei scire ca contine zahar...si eu am citit abia aseara dupa ce am vazut mesajul "broscutei" noarte


Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oake spune:

Blerina,

Noi i-am luat orez cu banane, dar am senzatia ca toate au zahar. Iti baga mare pe cutie FARA GLUTEN dar uita sa scrie CU ZAHAR . Cum spunea si Claudelu, scrie undeva pe lateral.

Multi pupici pt. mamici si pt. pitici
Oake si Bebitza

http://community.webshots.com/user/bebitza_vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Buna seara ,mamici si bebici!
Blerina,bine ai venit printre noi!
Noi am papat iar cereale,maine incerc cu morcovior..in rest nu prea avem noutati.Pitica mea tot nazdravana,nu sta locului o secunda..gingureste si ride de-mi vine sa o maninc!
Azi s-a jucat cu o prietena pe web,cu Stephie!..si a papat tot ca era SOACRA CLAUDELU cu ochii pe dinsa
Va pupic

Elena si pisicutza Amelie
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

LA MULTI ANI ILINCA!!!
LA MULTI ANI IULIA ALEXANDRA!!
Sa cresteti mari si cuminti!

Elena si pisicutza Amelie
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Da, mai am fost cu ochii pe ea si a fost tare tare scumpa si frumoasa, la fel si Stephie a lu' Corina(Pucku)...tare frumusele fete aveti mai! Ce mi-a placut sa le vad pe amandoua!!! Acum ii explicam lui Raul ca el nu a fost prezent sa vada doua printese, pe prietena si pe iubita lui!!!

Corina, ce a fost cu alarma aia??? Ai iesit afara???

Elena, sa nu te prind ca-i tai parutu lui Amelie ca !

Ela76, te-am invitat si pe tine la conferinta dar nu ai mai dat nici un semn de viata ...

Nedda, e tare nasol cand toata casa e intoarsa si cand vine seara nu mai sti de ce sa te apuci, cu ce sa incepi ...Te astept si te las pe tine sa te vaiti, ca eu m-am vaietat destul pana acum

Oake, voi ce mai faceti? Mai pove cate ceva ca imi place cum le spui

VVVVVVVVVeeeeeeevvvvvvvveeeeeeee, pe unde umbblllllliiiii?

Ce o fi cu celelalte fete??? Cu Maluba, Cipstyle, Simone si lista ar putea continua...ne-ati parasit fetelor? Noi va vrem inapoi


Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nedda spune:

Noi va zicem inca buna ziua ca mai avem pana deseara!:) Ne pregatim sa iesim putin la plimbare ca avem o vreme minunata.
Va sa zica voi stati de vorba pe chat? Pe ce chat va intalniti, mamicilor?

BLERINA, bine ai venit!

CLAU, nu mai am mult pana incep sa ma vait. Acum o am si pe mama la mine dar v-a pleca la Bucuresti in 3 saptamani si chiar ramanem sa ne descurcam singuri. Sa vezi ce-o sa ma mai ajute Lara la impachetat!!!


ELENA, tu de ce vrei sa-i tai parul lui Amelie?? Eu abia astept sa-i creasca mai mult Larei!:)

Daniela si papusa Lara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Nedda nuuuuuuuuuvreau sa-i tai parul !!Se discuta mai devreme,mi se pare ca Cipstyle ma intrebase,ca avem amindoua fetite cu codite..nu o tund nici sa ma !!
Noi ne mai intilnim pe yahoo messenger,citeodata,cind ne lasa piticii!Ai si tu messenger?
Claudico tot te iubesc .Ma ca frumos mai scrii tu,nu mai pot dupa mesajele tale!
Chiar asa,unde or fi disparut fetele???
veve beibi?
maluba?Multe fete care nu au mai scris de mult timp..

Elena si pisicutza Amelie
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

aa,blerina!ce nume frumos ai pus la fetita ta!!!Mi-a placut foarte mult!

Elena si pisicutza Amelie
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos

Mergi la inceput