Rochii de mireasa de inchiriat

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

bibyrox, puiule, stai linistita ca nu incerc sa te conving sa-mi cumperi rochia ! Eu nu stau acum in banii astia !

ti-am dat un sfat, doar, pentru ca rochia mea, dupa ce eu am cerut sa mi-o aduca , a fost adusa chiar inainte de targ, pretul mi-l spusesera inainte... dupa targ, rochia mea sarea de 900 euro...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Rochia lui Moss este foarte draguta!
Dar , fetelor viitoare mirese nu aruncati prea multi bani, incercati sa gasiti ceva dragut la preturi mai mici.
Nu ezitati sa inchiriati, decat sa dati zeci de milioana pentru ca apoi sa tineti un dulap ocupat.
Eu am rochie AgnesToma din 2001, am dat atunci vreo 5 milioane pe ea, acum o pastrez cu toate ca lumea m-a batut la cap s-o vand ca sa-mi recuperez banii. Intre timp mi-a adus barza o fetita, si pentru asta mai mult vreau s-o pastrez, sa vada si ea rochia mea, macar sa se joace cu ea. N-am inchiriat-o ca nu am avut cui, ocupa loc destul, dar suport inca.

CriXia
http://community.webshots.com/user/crixia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Moss iubita am inteles si apreciat sfatul tau! Iti multumesc!
Kisssss frumoasoooooooooooo

quote:
Originally posted by Moss

bibyrox, puiule, stai linistita ca nu incerc sa te conving sa-mi cumperi rochia ! Eu nu stau acum in banii astia !

ti-am dat un sfat, doar, pentru ca rochia mea, dupa ce eu am cerut sa mi-o aduca , a fost adusa chiar inainte de targ, pretul mi-l spusesera inainte... dupa targ, rochia mea sarea de 900 euro...



Roxxy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

Moss si mie imi place rochia ta. Eu chiar mi-am ales-o direct de pe site inainte sa o vad pe a ta. Acu'...900 EURO e cam mult .A ta pare ok la 350 .. dar eu nu am data nuntii stabilita, va fi la anu' .. prin primavara, dar sa o iau de pe acum e cam devreme.Daca ai mai multe poze , as vrea sa le vad . Poate mi se pune de tot pata .. si o iau .

Apropo, eu de fel port marimea 42 .Am si 1,67m.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

draga mea Alecsia, ca dimensiuni - rochia cred ca iti vine turnata..nu stiu la lungime cum este dar avantajul este ca lungimea poate fi ajustata din crinolina, intrucat pentru un super efect trebuie sa-ti pui crinolina, mai ales ca fara ea rochia ti se va lipi de picioare si vei muri de cald.

in rest, ce sa-ti spun ? rochia este la curatat, nu are nici-o problema ( patata, rupta, etc )
daca imi dai o adresa de email iti pot trimite o gramada de fotografii ! Din pacate pe site nu pot pune foarte multe..

asa cum spuneam mai devreme unei alte fete nu sunt disperata sa o vand dar nici nu m-ar deranja.
eu am pus o intrebare la Salonul Gabriela daca nu ma pot ajuta sa o vand si mi-au spus ca imi dau 300 euro pe ea, ei urmand sa o vanda cu 5-600 euro ceea ce nu este drept. Pana la urma rochia a fost purtata cam 14 ore si nu se justifica o suma atat de mare. Trebuie sa fim corecti.

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

Eu va multumesc tuturor pentru raspunsuri si oferte, dar intre timp mi-am comandat o rochie, desi tocmai asta n-as fi vrut sa fac, dar cele de la inchirieri mi s-au parut prea scumpe, iar cele pe care le aveti voi de vanzare nu sunt masura mea, Ce am gasit de cumparat de gata prin magazine nu prea mi-au placut.Probabil ca dupa nunta o sa raman cu ea in sifonier, dar asta e.

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

Daca tot sunt pe aici poate ma puteti ajuta cu altceva. Rochia mea o sa fie cu niste floricele mici albastre pe corset si as vrea un buchet cu flori albe si albastre. Cele albe as vrea sa fie crini, dar cele albastre ? Parca la un moment dat am vazut la tigancile care vand flori pe la Piata Unirii ceva care semana cu crinul si era cu un pic de bleu. Oare am vazut eu bine sau mi s-a parut ?

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)

Mergi la inceput