Zacusca!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marianar spune:

quote:
Originally posted by Idora

Uitati-va aici:

http://poptronik.homelinux.org/retete/retete.html




Hi hi ce mica-i lumea!!!
Din pasiune pt. bucatarie acum vreo 10 ani mi-am facut o miniculegere de retete. Am tiparit vreo 50 de exemplare pe care le-am impartit prietenilor, rudelor etc. :):):) Eu nu am pus-o pe site ( o am doar in doc. mele) si uite, o gasesc la altii pe site :):)
Asta-i explicatia, o parte a retetelor din culegere le-am postat si pe forum. Scuze si bine ca am lamurit problema!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idora spune:

Mariana, te rog sa muti ambele subiecte deschise de mine azi, la containerul verde!!
Multumesc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

Idora , hai nu te supara, noi iti multumim pentru retete, chiar si pentru cele duble. O fost doar o supozitie de-a Marianei ca le-ai copiat de la arhiva (care s-a dovedit gresita), acum avem si explicatia ... asa ca nu te retrage de la bucatarie si lasa subiectele deschise sa se bucure si membrii mai noi de ele (cei care nu le-au citit pe cele arhivate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idora spune:

Gata, s-au lamurit lucrurile, ne-am impacat
Adela, mersi pentru incurajare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

...da,are dreptate ADELA,eu de exemplu,sunt un membru nou,si pe deasupra iubesc zacusca,deci iti multumim pt retete...eu chiar nu am citit nimic din arhiva....asa ca ,stai linistita draga IDORA...cred ca se mai intampla neintelegeri si nu trebuie sa fim suparacioase,nu fetelor?........ah,si eu mai am o intrebare,ce are daca folosesc in loc de gogosari ardei,pt ca aici nu gasesc gogosari?... Va doresc la toate numai bine!....Mirela si bebele(25 sapta)

mirela Stoia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idora spune:

Mirela (CRISMIR),eu nu cred ca e nici o problema daca inlocuiesti gogosarii cu ardei (mai ales daca sunt rosii)!
Succes la zacusca!!

Mergi la inceput