Miresele anului 2004

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Fetelor in ce sa pun plicurile cu bani,repede idei,ce, cum si de unde.Sunt in criza de timp!

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefana spune:

Multumesc mult Corina, m-ai ajuta f. tare cu l;istuta aia. Ti-am scris si pe private, dar se pare ca nu a ajuns. Voiam si eu modelul ala de card pentru masa in Corel, daca nu e cu suparare, sa nu mai am si grija aluia.
Rochita mi-am luat-o ieri, de fapt am dat comanda, ca aia pe care am gasit-o imi era putin mare. Costum sotul meu il are pe cel de la cununie, ca noi am facut-o deja , si nu vrea altul, ca nu prea avem bani. Si tot singura am sa ma ocup si de celelate treburi .
Asa ca mi-ai face MAAAAAREEEEE bine cu o listuta completa a ce trebe sa fac.
Spor la treburi tuturor viitorelor mirese!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Fiind pe ultima suta de metri imi permit sa va dau un sfat:face-ti confirmarile de mai multe ori daca nu vreti surprize.

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:


Ralu, mie mi-a dat cineva ideea (parca tot de aciulea) cu casutza de carton pe care o poti aseza pe masa voastra...Eu asha o sa fac...poa' mai ai timp


Albinutzza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

Ralu casuta din carton sau o inimioara din carton am mai vazut.
Mai fetelor eu am tot auzit aici cu despletitul ce e aia cu palarie?
Mi-am cumparat rochia de mireasa nu sunt prea incantata sincer pt ca mie mi-au ramas ochii la alta dar era exagerat de scumpa si chiar nu merita atatia bani pt o singura noapte. Ahh am inceput acum sa cautam invitatii de nunta mama dar au nishte preturi 100.000 lei de invitatie si asta e ieftina, cel putin la magazinele unde am fost noi.

aura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lua spune:

Ma inscriu si eu. Nunta mea va fi pe 30 octombrie 2004
Am aranjat doar biserica si restaurantul.
In rest cred ca nu va fi nici o problema pentru a rezolva problemele prilejuite de cameramam, cumpararea rochiei,a costumelor,a pantofilor,a cocardelor, invitatii, etc..., exceptand problema financiara, bineinteles.
Casa de piatra tuturor si spor la pregatiri.
Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

As vrea si eu aceea lista, poate am omis ceva..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_2004 spune:

100.000 lei pt o invitatie e cam mult! Acum depinde si de modelul pe care il doriti. Eu am dat pe ale mele 46.000 lei si au fost foarte frumoase. Ai fost la magazinul de invitaii din pasaj de la Cocor? Au multe modele si multe preturi.

AnaMaria

quote:
Originally posted by canuta-om-sucit

Ralu casuta din carton sau o inimioara din carton am mai vazut.
Mai fetelor eu am tot auzit aici cu despletitul ce e aia cu palarie?
Mi-am cumparat rochia de mireasa nu sunt prea incantata sincer pt ca mie mi-au ramas ochii la alta dar era exagerat de scumpa si chiar nu merita atatia bani pt o singura noapte. Ahh am inceput acum sa cautam invitatii de nunta mama dar au nishte preturi 100.000 lei de invitatie si asta e ieftina, cel putin la magazinele unde am fost noi.

aura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

Michelle noi suntem acum in Cj dar o sa mergem si prin TG-MS asa ca speram sa gasim ceva mai ieftine.

aura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

DJ pentru nunta - FABIAN ILIESCU - O740.100.124. Sa vedeti ce play-list de melodii de nunta are! Mii de melodii de toate felurile- internationale noi si vechi, romanesti noi, vechi, populare, manele, lautaresti grecesti, arabesti ... etc. si le actualizeaza mereu, daca azi unul scoate o melodie noua, deja o are si el! Face play-listul impreuna cu mirii, in functie de preferintele lor si de invitatii la nunta.

Mergi la inceput