Miresele anului 2004

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandi spune:

Buna fetelor!
Revin si eu dupa o perioada cam mare de lipsa, dupa o nunta ca in povesti si o luna de miere de vis (care chiar a durat o luna). Am avut nunta pe 28 august 2004 si m-am gandit sa pun cateva poze pe care le gasiti pe
Dupa multa agitatie si stres (voi stiti cel mai bine cum e) nunta noastra a iesit foarte bine din toate punctele de vedere. Daca aveti nevoie de ceva sfaturi sau adrese, numere de telefon ale celor la care am apelat noi pentru nunta (fotograf, cameraman, etc.) puteti sa-mi scrieti. Va pup dulce si va doresc o nunta cel putin la fel de reusita ca a mea. Succes celor care urmeaza si sunt acum in pregatiri!

Sandina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Sandi, casnicie fericita!!! Foarte foarte frumoase pozele!

La mine a inceput numaratoarea inversa, mai am mai putin de o luna. Daca va spun cite n-am, va speriatzi: n-am rochitza + celelalte "detalii", mirele n-are nici el haine, n-am coafor + cosmetica,... Dar le dovedim pina la urma!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Super pozele..noi am facut numai in parc..maine le scanez si va anunt ....
Nu stiu de ce..insa la noi,in Galati..nu prea mai face nimeni poze la fotograf..la studiou..ci numai pe faleza...in Gradina Publica si alte"oaze de verdeata"
Casa de Piatra!!!
Si va doresc o nunta cel putin la fel de frumoasa ca a mea!

Corina mamika de 2 baietzi

http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancalorelei spune:

Eu am avut nunta pe 2 octombrie. A fost o nunta frumoasa, zic eu, insa vreau sa aud si parerea voastra dupa ce va uitati la poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancalorelei spune:

ups! Am uitat sa scriu adresa........

http://community.webshots.com/user/lbordea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bellasarmisegetusa spune:



Sandi, felicitari din plin!

Ioana, daca vrei rochita ne-scumpa dar frumoasa (reportul pret-calitate e f. ok, zic multe pareri pana acum), haine mire, detalii make-up artist ( de ex. Givenchy) hair stylist etc etc scrie-mi pe privat message sa-ti dau niste detalii care poate iti vor fi de folos.

quote:
Originally posted by Ioana75

Sandi, casnicie fericita!!! Foarte foarte frumoase pozele!

La mine a inceput numaratoarea inversa, mai am mai putin de o luna. Daca va spun cite n-am, va speriatzi: n-am rochitza + celelalte "detalii", mirele n-are nici el haine, n-am coafor + cosmetica,... Dar le dovedim pina la urma!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bellasarmisegetusa spune:

Buna Bibyrox, de cand "ma tzin" sa-ti zic, referitor la ce ai intrebat tu mai demult un picutz, cu culorile alb cu roz, .. daca vrei sa vezi cum arata roz cu alb, si arata super cool, nu e cam pal, si nu, nu ai o fixatie nu e in sensul rau, ci in cel bun, daca pot sa zic asa :) da-mi e-mail-ul tau privat sa-ti trimit poze si sa-ti dau detalii.

quote:
Originally posted by bibyrox

Kopilash dragalash ce restaurant ati ales? Noi inca nici nu am fost sa vedem restaurante... de saptamana viitoare ne vom agita . Tu ai fixatie cu portocaliu..eu cu roz! Dar ma gandesc ca nu prea merge.. roz cu alb... e cam pal nu?!

PS: Bine ca data care am ales-o noi (16 iulie) nu are nici o legatura cu postul . E undeva la mijloc!

Pupici la miresici [

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

http://photos.yahoo.com/bibyroxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona Calinescu spune:

Buna fetelor! Este prima data cand va scriu.Ma numesc na si sunt o proaspata miresica.
Am avut cununia civila pe 28 august si cununia religioasa pe 4 septembrie.Ambele evenimente au fost super. La cununia civila m-am cam bosumflat un pic pt. ca incepuse ploaia si era foarte frig, dar in rest a fost super. In ceea ce priveste organizarea nuntii va pot spune ca restaurantul l-am rezervat din luna august 2003 iar biserica din martie 2004, asa ca fetelor grabiti-va!
Pe cele care se pregatesc pt. acest eveniment le astept cu intrebari si sper sa vin si eu cu poze cat mai curand. Va pupic!

na Calinescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Ia spuneti-mi voi, chiar este adevarat ca toata lumea la nunta are "surprize" FIX de la cine nu se asteapta???Ieri ar fi trebuit sa avem toate raspunsurile, fie ele pozitive, negative...
La care azi un "prieten" al meu, ne cunoastem de 15 ani, noi am fost la nunta la ei la Constanta in iulie, ANUL ASTA!, si imi SCRIE MAIL ca ar vrea sa vina da' nu pot... Nu va mai zic ce motiv avea! Am ramas perplexa!

Anca si papusica Eliza (26.august.03)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Nu stiu daca toata lumea are "surpriza" asta dar eu am avut-o (mai tineti minte ce plangeam si va spuneam de confirmari si anulari? :((( ).
La mine prietene super bune care imi ziceau ca isi cauta rochie sa vina , ca vin 1000% , cand le-am sunat pt confirmare au dat din colt in colt...
Dar stai linistita, toata lumea care te iubeste va fi cu tine, asta e ceea ce conteaza si una peste alta ve-ti iesi si bine.

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput