Bebelusi de iunie-iulie 2003 (23)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibi spune:

Andra m-am plimbat pe siteul lui Luca. Cel mai tare m-a fascinat linkul romstal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibi spune:

Dragele babei, luati putin aminte la oful meu si ziceti o vorba de duh ca simt ca ma duc cu capul...
Nu-mi mai recunosc copilul.
Davidutz, talanul acela molau, cu privirea blanda ca de miel si de un calm ardelenesc a turbat.
De cand si-a descoperit noua conditie de biped s-a transformat intr-un diavol tazmanian.
Urla, tipa, se rasteste, da din picior, nu sta o secunda intr-un loc, e tot numai julituri si benghi in frunte...si privirea i s-a schimbat ...luceste si licareste ca la .
Poate sa se transforme un copil asa, dupa o zi pe alta?!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

Buna dragelor

Acuma am venit de la cumparaturi si i-am luat Paulei unele cadouri de ziua ei.
I-am luat o piscinuta(a treia) in care ii facem maine baie in curte.....si multe jocuri pentru varsta ei.
Mirunei i-am luat o rochita roz deschis si o fustita scurta roz inchis(e moarta dupa roz).
Nu cred ca puiul mic va face varicela...au trecut deja 2 saptamani.Slava cerului ca nu va face.
Am si eu o intrebare:cu ce va imbracati copii in casa?Eu azi o las in pampers si un tricouas subtire,de bumbac pt ca la noi sunt 33 de grade.
Voi ii mai puneti in sac la culcare?Sau nici nu i-ati pus vreodata?

Eu is tot cu listuta de la bb de iunie-iulie 2003 (24).Am facut-o cu muuuulte animatii....

maria, de Paula si Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

quote:
Originally posted by bibi

Dragele babei, luati putin aminte la oful meu si ziceti o vorba de duh ca simt ca ma duc cu capul...
Nu-mi mai recunosc copilul.
Davidutz, talanul acela molau, cu privirea blanda ca de miel si de un calm ardelenesc a turbat.
De cand si-a descoperit noua conditie de biped s-a transformat intr-un diavol tazmanian.
Urla, tipa, se rasteste, da din picior, nu sta o secunda intr-un loc, e tot numai julituri si benghi in frunte...si privirea i s-a schimbat ...luceste si licareste ca la .
Poate sa se transforme un copil asa, dupa o zi pe alta?!?



Nu-ti fa griji ca nici a mea nu-i mai breaza.NU STA nici ea o clipa linistita(nici cand doarme ca se foieste intruna)
E o teroare sa o schimb si sa-i dau de mancare...sa am grija de ea...pt ca e o neastamparata.
E ca argintu' viu.Cand se enerveaza pe viata.....vai de capu'celui ce e langa ea.Tipa,da din picioare,din maini....tranteste ce apuca....sper ca ii trece in curand

Azi dupa ce am schimbat-o,s-a enervat ca am schimbat-o(in filozofia ei trebuia sa o las cu kk la fund) si ca sa-mi arate ca e mai tare ca mine,a inceput sa-si rupa scutecu'

Deci si noi ducem tot intr-un

maria, de Paula si Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catan spune:

Dragi mamici.
Azi e ziua puiului meu si vreau sa ma laud cu printesa care acum e o bandita si jumatate.Inca nu merge dar incearca sa se ridice.Ieri era asa de haioasa .I-a jucariile si le arunca in spatele ei si ride.O scumpete.Ieri la dus i-am zis da-i lui mami jucaria mi-a zis nu nu,i-am zis da-i lui mami un pupic si ma pupa asa dulce pe obraz,ca-mi vine sa o maninc.Am domnisoara mamici scumpe .Sa traiasca puii nostri frumosi ca ei sint soarele vietii .
La multi ani ptr toti sarbatoritii sa ma scuzati daca nu am facut la timp urarile ,ca eu mi-s mai aeriana de fel
Ieri era o caldura toropitoare la noi si mai dadu si o ploaie din aia asa urita
Acum printesa se uita la desene si ride singurica ca fratiorul merge la gradi.Are tort buunnnn dar ea nu va papa ca e de ciocolata si azi mai face si vaccinulsaraca chiar de ziua ei.Va pupim dulce si va spun ca sint cea mai mindra mamica ,plutesc de fericire,puiul meu are azi un anisorrrrrrrrrrrrrrrrr

http://community.webshots.com/user/catya106

Mergi la inceput