Bebelusi iunie-iulie 2003 (22)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisotexa spune:

"La multi ani" cu intarziere pentru:

MARIA si STEFANIA



Adi si Kehleyr sa va traiasca fetitele si sa aiba parte de mult noroc in viata. De acum, ce mai, aveti fete mari!!! Aveti mare grija la baietei (vezi Tudor)!!!!

Elena, bine ai venit de la mare. Cum a fost?

Eu ma gandeam sa trecem toti bebeii mamicilor cu doi copii, ca avem destule harnicute pe aici. Toti sunt ai nostri, nu? He, he, daca ar fi dupa mine as trece si cateii . Ma topesc cand il vad pe Tudor cum se joaca cu Bodo.

Azi noapte am avut un vis de vis: se facea ca aerau mai multe fete dintre voi insarcinate cu bebe no. 2. Nu-mi mai aduc aminte cine era dar sigur stiu ca era Claudya. Asa ca ai grija Claudya!!!!

Noi de 5 zile facem caca si pipi la olita dimineata. E un ritual, mancam si apoi stam pe olita. Cand simt mirosul stiu ca s-a intamplat!!!

Facem o intalneala sambata sau duminica? Sper sa nu plec pana atunci.

Pupa Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didita spune:

Hello!
Sint si eu un bebe de luna iulie 2003. In curand o sa ne sarbatorm si noi primul an (25 iulie). Cum inca nu stiu sa scriu (desi sint extrem de inteligent?!) ma ajuta mama.

Hugo si Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Fetelor, va pup si pe ziua de zi.
Bine ati venit bb Hugo si mami Claudia! Sunt sigura ca o sa va placa aici .
Eu sunt f.f. racita in continuare. De la birou m-au trimis acasa ca sa nu mai imprastii virusi. Asa ca, sper sa va mai scriu cate ceva despre noi maine. Pe Maria o deranjeaza nasucul, dar in rest este bine.
Daca mergeti sa o vedeti pe Romana si pe bb-ul mititel, pupati-i si din partea noastra.
Cornelia si bb Mariuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didita spune:

Merci de urari. Ma simt deja bine cu voi. Am citit o parte din mesaje si am impresia ca va cunosc deja un picut.
Ingrijiti-va bine si , pe curind,

Claudia (Hugo m-a lasat balta: cica ii e somn...)

Mergi la inceput