Bebelusi iunie-iulie 2003 (22)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns martta spune:

Am o propunere: cand trecem la partea 23 sa il includem pe listuta si pe bb cel nou:

25 iunie 2004 Alin si mami Romana

Sa facem o categorie speciala, gen "bb junior"/ "bb2"(sau poate aveti voi mai multa inspiratie)!
Eu zic ca merita!
Doar il asteptam de 9 luni si il iubim ca si pe ceilalti de pe lista!
Ce ziceti?

Marta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

quote:
Originally posted by martta

Am o propunere: cand trecem la partea 23 sa il includem pe listuta si pe bb cel nou:

25 iunie 2004 Alin si mami Romana

Sa facem o categorie speciala, gen "bb junior"/ "bb2"(sau poate aveti voi mai multa inspiratie)!
Eu zic ca merita!
Doar il asteptam de 9 luni si il iubim ca si pe ceilalti de pe lista!
Ce ziceti?

Marta




Foarte buna idee.Eu optez pentru bb junior.....sau pt "nepotelul" mamicilor de iunie-iulie 2003!

maria, de Paula si Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

Am si uitat sa va sriu despre noi.Paula e bine,aseara a ramas cu bona pt ca eu cu taica-su am chefuit din plin
Miru nu a putut dormi noaptea trecuta din cauza mancarimilor provocate de bubite.Are foarte multe saracuta.Noroc ca au inceput sa se usuce!
Daca bubitele s-au uscat,asta e semn ca ii vor cadea,nu?
Azi i-am dat Paulei de pranz spanac(facut cu calciu lactic) si i-a placut foarte mult.Miercuri dam o party pt ca marti e Sf.Petru&Pavel si cum pe bebelina noastra o cheama Paula....sarbatorim.Miru e necajita ca nu va putea petrece cu noi si cu gasca noastra de prieteni,pt ca noi petrecem in gradina(ne-am pus gazon)....si ne inauguram masa de ping-pong.Cred ca Miru ne va privi.....de pe geam.
Oare ce s-ar intampla daca ar iesi cam o ora afara(la Miru ma refer)?

pupici!

maria, de Paula si Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibi spune:

am zis ca daca tot sunt la birou sa vad ce faceti si sa va zic de romana.
ce mai stiu eu e ca la 3.30 era acasa cu contrctii si la 5.00 s-a nascut. cu dureri ca sa o citez pe de doua ori mamica romana dar repede
scriu cu o singura mana in cauza de david care plange de rupe pamantul cand il vede pe nasul sau
deci bine ai venit pe lume pui mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Stiam eu de ce de doua zile incerc sa ajung la un calculator cu Internet.

Bine ai venit pe lume bblus scump! Sa fii sanatos, norocos, destept, sa-ti iubesti parintii si fratiorul! Felicitari mamica de doi baietei! Multa putere pentru perioada care urmeaza. Te asteptam cu drag.

Cornelia si bb Mariuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_ltd spune:

Wow!!! A nascut Romana! Felicitari de 2X mamica si bine ai venit pui mic si nou de Romana!
Am venit acum doua ore de la mare si abia asteptam sa citesc vestea nasterii lui Alin si ma bucur ca n-am intarziat prea mult.
Sa fie sanatos si norocos!
Daca va organizati pentru vizita la Romana, dati strigarea pe forum.
Va pup pe toate

Elena, mama Oanei si a lui bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

fetelor,sunt asa de emotionata,in stilul me caracteristic,de parca si eu as naste acum...
felicitari,Romana!nu mai am cuvinte!

acum,la aproape un anisor de cand am minunea de fetita in brate,vreau sa v-o prezint http://community.webshots.com/user/alexandracojocaru!
e mai maricica decat in www.jester.ro/alex/

pupici!

Alexandra mare si Alexandra mica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

m-am inteles cu razvan mai mult de-o gramada!:))

oricum,va dati seama care sunt pozele noi!hihi!

Alexandra mare si Alexandra mica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

ROMANA felicitari! Bravo, mamica viteaza! Gata, momentul greu a trecut, de acum poti sa tebucuri impreuna cu puii tai de timpul petrecut impreuna.
Iti dorim numai bine si mult noroc, sa ne spui ce nume ati ales (pe aici l-am botezat deja Alin, dar de fapt este confirmat numele???), multa, multa putere pentru perioada urmatoare.
Revenim cu povestiri de la aniversare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra_ spune:

Buna fetele,

Felicitari, Romana, sa creasca mare si sa aiba noroc!!! Prima calitate se pare ca e punctualitatea ....m-a uimit.

Am deschis subiect cu nr. 23 si l-am adaugat la lista si pe Alin, sper ca asta e numele pina la urma.

revin cu povestiri de la petrecere pe subiectul nou.

pup u,
Andra

Mergi la inceput