Fete din Austria(9)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna seara fetele!
dee Tori de Figo imi place si mie,e un barbat bine.
Va urez o noapte placuta si ne auzim maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Fetelor pe unde umblati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Chiar asa fetelor, e deja 10 juma' seara si nimic de la voi!
Cumnata mea, sora mai mica a lui Heli, probabil va naste maine...a pierdut dopul si ceva apica...asa ca ne asteptam din moment in moment sa aduca al 7-lea nepot al clanului
Eu am fost la parintii lui sufletel, am sarbatorit cu prajiturele Vatertag-ul si am luat socata, facuta de maica-sa...buna
Acum ma uit la meci si ma cuibaresc langa sufeltel

Va astept fetelor cu vesti, cum ati petrecut...weekendul...daca ati avut vreme de iesit la plimbarica...aici a plouat...nu se ma usuca pivnita noastra....vrem o saptamana macar de soare si caldurica!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

ce sfarsit de meci fraaaaaaate!!!!!!!!!!!!!!!!
a castigat Franta cu 2-1...dupa ce in min 90 era 1-0 pt Anglia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa22gandi81 spune:

Buna dimineata!
Slaba miscarea pe aici,dar cu asa o vreme chiar nu ai chef de nimic!?
Concursul si toate pregatirile au iesit super si spectacolul dat de indieni a fost interesant,am facut cateva poze dar nu ma pot lauda cu ele ca sunt cam intunecate.
Astazi avem ultima vizita la doc. si sunt putin emotionata dar sper sa fie bine ,am sa va anunt dupa amiaza.
Pupici dulci.

alexandra DPN-7iulie
www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cat spune:

'Neata de la noi, fetelor!
Aseara n-am mai fost in stare sa intru pe forum, ieri ne-am petrecut dimineata la o ferma pe langa Bad Füssing, iar Daria nu se mai dezlipea de langa iepurasi, caprite si alte alea...bineinteles ca ne-a prins si ploaia ca altfel nu se putea dar dupa-amiaza a fost insorita la noi. Seara am cu Liviu ca ...cum sa va spun....deh... am schimbat prefixul...acum rade Liviu de mine ca "o sa fac supa buna"... Asa ca am avut motive sa ...si am fost tare fericita de surprizele placute pe care mi le-a facut al meu sotior.

Nelke imi pare rau ca n-ai putut veni la noi, data viitoare nu mai scapi.

Alinah, si eu mi-am cules ieri soc sa trag o socata, miam-miam.

Alexandra, cum a fost la concurs? Sper ca la voi n-a plouat prea tare.

Gata, am fugit ca trebuie sa merg cu pitica la o gradinita sa ne inscriem ca sa fim siguri ca undeva tot o sa primim un loc. Va pupam pe toate si am ...

,

Catrinel cea mare si Daria cea mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

buna fetelor,

de vreo 3 zile nu pot sa citesc mesajele de pe forum,la un moment dat numai cele de la fete din austria nu le puteam citiacu vad ca s a rezolvat in sfarsit.

ma bucur ca toate sunteti bine si mai vin eu ,acu am treaba



www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

.liniste si pace in imparatia Austriei,cei cu voi fetelor cand a fost frumos am inteles dar acum e cam rece si pe aici e tot pustiu.
Noi azi am fost la munca si maine mai merg si miercuri iara am liber ca merge Jan la gradi de la 9 la 11 de proba si din decembrie intram din plin,chiar sint curioasa cum reactioneaza sper sa fie bine.
Catrinel succes la gradi si pentru voi poate gasesti una mai aproape de voi,pe cand vizita la noi?dar ce ai sarbatorit mama cu Liviu ca nu am prea inteles spunene si noua e ceva mic in burtica?
Voi ati observat ca nu mai crest punctele de la mesaje eu ieri am observat sta tot pe loc eu tot cu 272 parca sint in ultimul timp oare de ce ati citit voi pe undeva ceva in legatura cu punctele astea?
Alexandra vezi sa nu uiti sa ne suni cand pleci catre spital,sper ca ai fost cuminte si nu te-ai agitat atata ca iara se supara bebe mic, apropo la ce nume te-ai oprit sau ti totul secret pina e la tine in brate?auzi sa ei si incarcatorul cu tine la spital sa nu il uiti sa-l pui in bagaj.
Tanja zici ca si tu il simpatizezi pe Figo?oricum e barbat bine ieri iam spus si la sot se uita la mine.O seara placuta va doresc si numai bine.
Oare cu fetele noi ce o fi de nu mai scriu nimic?

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

quote:
Originally posted by TORIA

.liniste si pace in imparatia Austriei,cei cu voi fetelor cand a fost frumos am inteles dar acum e cam rece si pe aici e tot pustiu.
Noi azi am fost la munca si maine mai merg si miercuri iara am liber ca merge Jan la gradi de la 9 la 11 de proba si din septembrie intram din plin,chiar sint curioasa cum reactioneaza sper sa fie bine.
Catrinel succes la gradi si pentru voi poate gasesti una mai aproape de voi,pe cand vizita la noi?dar ce ai sarbatorit mama cu Liviu ca nu am prea inteles spunene si noua e ceva mic in burtica?
Voi ati observat ca nu mai crest punctele de la mesaje eu ieri am observat sta tot pe loc eu tot cu 272 parca sint in ultimul timp oare de ce ati citit voi pe undeva ceva in legatura cu punctele astea?
Alexandra vezi sa nu uiti sa ne suni cand pleci catre spital,sper ca ai fost cuminte si nu te-ai agitat atata ca iara se supara bebe mic, apropo la ce nume te-ai oprit sau ti totul secret pina e la tine in brate?auzi sa ei si incarcatorul cu tine la spital sa nu il uiti sa-l pui in bagaj.
Tanja zici ca si tu il simpatizezi pe Figo?oricum e barbat bine ieri iam spus si la sot se uita la mine.O seara placuta va doresc si numai bine.
Oare cu fetele noi ce o fi de nu mai scriu nimic?

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI



FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

Am corectat acolo dar tot aiurea e primul mesaj,din septembrie merge Jan la gradi nu din decembrie cum am scris eu,ce sa-i faci batrinetea asta si cu frigul de aici tot cu iarna am ramas in oase.

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput