Bebelusi de mai 2003 (25)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adita spune:

Dupa ce intr-un timp ma plangeam ce Elena e prea dependenta de mine, ca nu vrea in brate la altcineva, ca se tine doar dupa fusta mea, acum ma plang ca s-a schimbat prea radical situatia. Acum e innebunita dupa tati. Primul cuvant cum se trezeste e "tati". o pun la noi in pat si ea se cuibareste comad in brate la tati si asteapta s-o mangaie si s-o gadile. Toata ziua se tine prin casa dupa el ca un catelus, pe mine nu ma baga in seama decat cand nu e el acasa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Bun venit in club adita! Dori cum il vede pe tati il ia de manuta si il cara in camera cu multe scule. Ar sta acolo toata ziua cred. Asculta muzica amandoi, surubaresc...Eu am inceput sa ma bucur de momentele astea si incerc sa le folosesc pentru relaxare. Si ma amagesc cu ideea ca baietii in general sunt mai apropiati de mame :)))

Am uitat sa va spun ce am observat la Dori in ultimul timp. Daca mergem in vizita sau avem musafiri si ii trebuie ceva ce nu are voie incepe sa miorlaie cu tinta fixa catre persoanele straine. Cu noi stie ca nu are succces. Mare smecher :))

http://community.webshots.com/user/aalinador

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Buna mamici,
Intradevar suntem foarte incintate de parcul nostru din Costanta, pentru asta am trimis fetele la mama, care sta chiar linga parc. Le scoate de doua ori pe zi in parc, dimineata si seara. Sunt bucuroase cind se dau in leagane, in topogane si celelalte jucarii. Sunt multi, multi copii. Fetele merg singure peste tot pe acolo. Chiar , pling dupa ce le iau de la jucarii.
Tot incerc sa pun pozele dar nu reusesc, le-am modificat formatul dar degeaba sunt pre mari.. Ce sa fac?
Joi suntem programate sa facem caccinul Priorix. Voi l-ati facut?
Va pupam.
Ionela si gemenutele Maria si Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Buna fetelor
Vad ca scrieti nu gluma...eu nu prea am mai deschis Dc...
Despre Stefan..ce sa va zic..vad ca i-a mai iesit un dinte undeva sus...Nu a marait..nu a zis nimik absolut..l-am vazut eu cand il gadilam si radea asa pe spate.In rest nu am cu ce sa ma laud.E la fel..merge in picioare..bine...singur.papa detoate.Doarme f bine noaptea!
Mihai ia vacanta vineri si ma mai linistesc si eu asa cat de cat.
Maine e ziua sotului meu.O sa vad ce facem.Nu mare tambalau..mai bine zis mai nimik!
Noi ne pregatim de nunta.Mai facem ultimele cumparaturi!
In rest va urez zile insorite si sanatate maxima!

KORINNA mamika x 2


http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alycia spune:

Buna fetelor!
Ange draga bine ai revenit...stiu ca e greu dar timpul o sa treaca cumva...in toamna cand i vezi o sa te minunezi de ce bine le-a mers in RO! Noi suntem aici ...si te sustinem moral de cate ori ai nevoie!

Carrie ...vaccinare usoara...sa treceti cu bine peste urmari!

Aalina ....DA VREAU FILMULET CU MAREA...macar asa sa imi alin dorul de ea...in privinta animalutelor si mircea e foarte incantat cand le vede pe afara...nu-si mai ia ochii de la pisica, catel sau vrabiuta...ce mai vede el...plus ca da sa alerge spre ele cu chiote...de baga spaima in bietele vietati!

Lumy abia astept pozele...salut-o pe Dana din parte mea...si concediu placut la mare...sa profite din plin!


Korinna ."lA MULTI ANI !..."lui Cristi...hai ca macar cu o seara romantica...si tot o sa se incheie frumos ziua lui chiar daca nu faceti cine stie ce petrecere.Pupicei lui Stefu!

Ione incearca formatul JPG la poze iar de micsorat le poti micsora cu "resize"...unde incerci sa pui pozele pe WEBSHOT?

Adita e o faza trecatoare chestia cu tati...mai incolo langa sufletul mamei se va cuibari fata..,.pe cand baietii...

Hai ca s-a oprit ploaia si la noi...fug cu Mircea afara ca nu stiu cat timp ne lasa norii...acu e soare ...acu ploua...acu fugim afara...acu inauntru...ca in filmele cu habauci!

daca vreti sa ne vedeti da-ti clik aici:
http://community.webshots.com/user/penciu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

kori La multi ani! lui Cristi si multa fericire impreuna va dorim noi 3!

noi am fost la vaccin, Theiutza a fost putin suparata acolo dar apoi a fost ok toata dimineata, a dormit bine de amiaza dar s-a trezit cu durere de picior mai ales cand se apleaca sau se atinge:(i-am dat preventiv supozitor, sper sa nu faca febra mare.dar a fost asa c

Alina si noi suntem in clubul "fan tati" asta mica e in delir cand il vede se agata de el ca o maimutica si ii face non stop draga draga.

parpa, f draguta faza cu telefoanele picilor, vezi ce precoce sunt copiii de azi, primele prietenii se leaga la un an:)eu credeam ca am fost precoce cu primul prieten in gradinita da cred ca si fei-mea ma va surclasa, avand in vedere ca are un pusti de doi ani din vecini care o pupa cand o vede si ea chiuie si rade in hohote:)

Alycia i-a trecut la Mircea febra?

va pupam

cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor)

http://photos.yahoo.com/thea_alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Cris..multumim de felicitari..acum e la cuptor blatul de la tort,sper sa iasa bine!
pupici la Theia..si salutari lui Mihai!!
Ce spuneti de ??Voi dati rosii asa crude la bebei??Nu s-au stricat la burtica???

KORINNA mamika x 2


http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Aseara am fost in parc cu fetele , de la 19.30 - 20.30, mi-au adormit fetele acolo, mai ales ca plouase mai devreme, s-au jucat mult.

Rosii le-am dat cu brinzica rasa, nu au patit nimic.

Va pupam.
Ionela si Gemenutele Maria & Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Korinna La multi ani sotului tau si petrecere frumoasa. Eu ii dau lui Dori rosii si nu are probleme. I-am dat si castravete, ridichi, salata, ceapa, usturoi.

Carrie a fost ok cu vaccinul?

Ione noi pe 23 suntem programati la vaccin.

Alycia azi sper sa reusesc sa pun filmele pe calculator si sa ti le trimit in seara asta.

Mai care mai e programul de mese si ce contin ele pentru puii vostri.
Pupici



http://community.webshots.com/user/aalinador

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy spune:

Salutare fetele!!!

Salutari de la Dana ..Azi a fost ultima zi de mare pentru ei asa ca nu am ratat-o ..Ne-am intilnit si am facut plaja impreuna ...Am pus si poze de la mare!!!

Impactul cu marea a fost supeer ..Francesca e o balacita ...Sarea de bucurie si era toata un zimbet! Am fost si la Aqua Magic unde i-a placut la nebunie..Era in stare sa stea numai in apa! Nu am stat foarte mult la soare ci mai mult sub umbreluta! Am dat-o cu crema anti solara cu factor 60 , nu s-a inrosit si efectiv a protejat-o de razele soarelui. Cu Ilincuta s-a inteles de minune..S-au pupat amindoua si s-au balacit!

http://community.webshots.com/user/luminitafeodorov

Lumy

Mergi la inceput