Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (14)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by mihaelabebe

Nu trage nimeni in casieri,sunt si ei oameni,Conchita,dar mama lor de manageri



de manageri nu jtiu, va tin la curent pe masura ce evoluez :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

Hihihi,pai pe cine altcineva sa dau vina?Asa ca ai grija cum evoluezi.
Noapte buna America!
Pupici!

mihaelaH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

pentru fetele din Michigan
Stiti cumva cum este in Sterling-Heights? am aflat ca acolo vom veni in august pentru o luna, si poate ne hotaram sa ramanem definitiv, avand rezidenta...
Va multumesc
Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

buna dimineata! Conchito mama, io am trecut pe la casierit in studentie, faceam un part-time spre full, dar pe acea vreme nu erau asa de sofisticati, numa' ce intorceai produsu' pe dos si te uitai la tag, si vreau sa-ti spun ca erau mult mai putini oameni enervati de sistem decat in ziua de azi, si mult mai putine greseli...de a evoluat "sotzietatea"

tot frig si ploaie si azi, dati un rachiu ori un vin fiert?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by geliza

pentru fetele din Michigan
Stiti cumva cum este in Sterling-Heights? am aflat ca acolo vom veni in august pentru o luna, si poate ne hotaram sa ramanem definitiv, avand rezidenta...
Va multumesc
Eliza



Eliza, am stat in orasul asta, incerc nitel sa explic cum sta treaba cu oraselele astea. Asta este o suburbie a Detroit-ului (ca si alte orasele de pe langa), sunt fo' 30 mile distanta pana in Detroit si aici cand treci dintr-un oras in altul nu e ca in Romania cand te duci de la Bucuresti la Ploiesti, sa zicem, sau de la Cluj la Alba Iulia, dai dintr-unul in altul pur si simplu, e ca si cand treci dintr-un cartier in altul in Bucuresti (nu stii cand se face trecerea, uneori nici nu e placuta sa te anunte). Asa ca nu prea se poate spune "cum e Sterling Heights" ca toate sunt la fel. O sa vezi aici cum ti se pare.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

Mneatza!
Uraaaaa!Am scapat de ploaie si de vremea mohorata.In sfarsit pot sa ies si eu cu Aidan afara,ca de 3 zile stam numai in casa.
Cine vine la cafea?E gata.
Pupici!

mihaelaH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Neatzaaaa!!!
Ce misto ca s-a indreptat vremea, aici tot ca noaptea e si ma ameteste la creierutzu gol, plus ca am de facut drumuri la posta, magazin etc etc care este o plimbare de o mila, iar ma ploua :-((
Va pup, s-aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns super-lia spune:

Neatza romanilor rataciti in america!

Si aici pe malul Mississippi e frumos si soare. Nu aveam nici o intentie sa ma trezesc dar Alex striga MAMA de zor asa ca am fost nevoita sa ma trezesc. Diaparul era plin iar el era ud pana la gat ... nu degeaba striga mititelulul ...

Facutam cozonac ... yammy-yammy.... bun de tot ... am pus stafide ciocolata si nuca si e dulce dulce... Mihaelabebe vin cu o felie de cozonac la cafeaua ta!

O zi buna!
mamica fericita a unui baietel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by mihaelabebe
Cine vine la cafea?E gata.



si io, si io, dar vin de-acasa cu ciocolata mea cu lapte, ma primiti? :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

:p Am si eu ciocolata cu lapte, dar aici multi viciosi, n-o bea nimeni, numai cafea, ce e drept cainele nu l-am intrebat daca vrea:-)

Mergi la inceput